Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Ale vcera som si kupila letenku do Pariza, Konecne. Tak dlho som sa na to chystala. Idem s bratom, lebo ten moj by to neodchodil s tym jeho kolenom.

• jani 😐 prosim ta, mohla by si sa ho opytat na ten servis pre nasho maca (vw)? stale to pipa, tak s tym musim nieco robit.. ze co by to stalo, kolko by to trvalo a kedy by sme mohli doviezt auto

• tak ten môj sa tiež našťastie naučil používať tak trochu kozmetiku.. 😃 dúfam, že dnes už bude tjošik volnejšie..

• Sponzor fóra
  • Zuzi v pondelok este sa neda, ale od utorka by sa dalo. Rono by si ho tam dala a poobede by si ho mala. A nevie ti teraz povedat presne sumu. Ak mi posles typ auta a aky je tam motor, tak ti potom mozem poslat celu kalkulaciu, ze co co stoji. N o a potom zavisi ze co bude treba menit. Ale ak je to vasa prva servisna tak treba vraj asi menit vsetky fitre........ No ved daj vediet.

• jani pisem IP a dik
    cavko zuzi 🙂

• Čaute baby 🙂
    Bez super, že máš drahého doma 😬 A ešte s toľkými darčekmi, no toto, tssss 😬 😬
    Janne, netráp sa, ani mne ten môj kozmetiku nenosí 🙂 , ale za to mi vždy prinesie nejakú drobnosť, niečo milé a pekné, a to ma vždy veľmi poteší 😵 Práve dnes ráno sa vrátil zo služobkya, akurát vo dverách sme sa míňali, ale stihol mi povedať, že môžme ísť niekde na večeru..."keďže máme ten výročník" 😃 😃 , takže na nevšímavosť sa sťažovať nemôžem 😵 😵 😵

• Vy uz mate vyrocnik? Teda....
    Tak sa pekne napapkajte 😉

• No 5 mesiacov od svadby 😃 😃 Ani som nerátala, že si na to spomenie...on, ktorý je schopný zabudnúť na vlastné narodeniny 😃 😵 😵

• To oslavujete kazdy mesiac? Ale na rovinu Mary, 1. je taky datum ktory sa len tazko da zabudnut.

• No, také pravé oslavovanie to nie je, ale vždy si to pripomenieme a tak "skromnejšie" oslávime, niečo pekné spolu podnikneme, minule sme napríklad išli do kina,.... no, Jani, on má narodky druhého, a zabudol aj na tie...jemu fakt dátumy nič nehovoria....o to viac sa teraz teším, že mu to teraz napadlo samému od seba a ešte aj tá večera... 😵

• ahojte,
    bezaz: super manzel, ten moj tiez vzdy donesie len sladkosti, niekedy len seba 😠 ze mi to musi stacit 😃 teda po pravde, mam ho stale doma, tak co cakam ze 😃 ked nechodi na sluzobky a podobne.... ale ked niekam ide, tak cosi dostanem. Tenisky alebo kozmetiku tiez riesim sama, dokonca aj pre neho - asi som ho naucila prilisnemu pohodliu 😠 co uz....
    marya: my ideme tiez dnes vecer von, potrebujem sa uvolnit po narocnych dnoch v praci, takze dobra vecera to tiez isti a navyse, zajtra nemam skolu 😵

• zuzi ved aj ja som bola prekvapena, lebo do telefonu mi tvrdil, ze tam nic nemali, ze mi nic nekupil 😃
    ja sa macovi aj bojim nieco kupit, ked on je taky narocny 😬

• fiha, tak to ja s mojim muzom problem nemam, tomu sa paci vsetko, co mu donesiem a kupim 😃

• zuzi to je len prvy problem, dalsi je kupit jeho velkost.. preto si v americku nakupil veci milion.. lacne a vsetko XL.. u nas je mu XXL alebo 3X male

• Aj mojmu sa paci vsetko co mu donesiem.

• Sponzor fóra
  • Fifi, no super, tak si to večer užite 😉 Už máš po všetkých skúškach ? Ja už konečne áno 😬 😬 Konečne si môžem s čistým svedomím aj oddýchnuť 😃 😃 Buď rada, že máš drahého doma, tie nervy keď cestuje celé dni ( príp. noci ) v aute sám, by som teda nikomu nepriala...ale zase to zvítanie vždy stojí za to 😵
    Bez - tak o to viac Ťa prekvapil 😉

• bez: no mas doma kus chlapa 😃 u nas je to L, XL - zalezi podla strihu, vacsinou mu je vsetko uplne perfektne, sa mu smejem, ze je katalogovy typ 😃
    janne: aspon my na nich myslime, ze 😉

• zuzi moj oco to nazyva, ze ma konfekcnu postavu 😃 veru, kus chlapa.. a kolko zje 😃 😃 😃

• No vsak. Niekdy som mu stale nieco kupovala. Nejake tricko, bonbonierku, a tak.... Teraz mu nekupim tak casto. Vsak naco aj? Nie? Aby mal viacej veci ako ja?

• bez: ok, mas pravdu, konfekcna postava 😃 😃
    marya: mam po skuskach, ved prave preto ideme von,kedze zajtra nemusim nikde cestovat a vstavat 😃 hura...
    takze nakoniec to uctovnictvo dobre dopadlo? (alebo mi nieco uslo...?) 🙂

• babule inak gratulujem k uspesnemu ukonceniu zimneho semestra.. vcera som dostala oponentsky posudok, strasne ma tam vychvalil.. hmmm cim to bude? zeby preto, ze si tykame? 😉

• To ucto som nakoniec spravila 😃 😃 No co, blbi maju stastie 😃 😃
    Jani, to by moj stary zavidel Tvojmu manzelikovi, ja som mu teda nikdy nejak darceky nekupovala, akurat k sviatkom.... 😐 Akurat som mu obcas nieco dobreho navarila, a kedze sme spolu vtedy este nebyvalil, tak to bral ako darcek 🙂 No ale snad mu to nechyba, ked sa tvari tak spokojne 😃 😵

• Bez, dakujeme, ale aj Tebe gratulujem, ved Ty si najvacsia sikulka ( ale onedlho Ta dobehneme, ze baby ? 😃 😃 😃 )

• marya: gratulujem 😉 😉 k tomu uctu 😃
    ja mojmu kupujem len vtedy, ked ma nieco oslovi, najcastejsie po vyplate 😃 😃 ale nie je to vzdy....
    bezaz: tiez gratulujem, o com si pisala diplomofku? 😃

• Fif vdaka 😬 samozrejme aj ja Tebe gratulujem 😉
    Fiha, no to vas je viac takych stedrych manzeliek....to len ja som taka krkavcia zena ? 😃 😃

• Ale kdeze. Nielen ty.... Aj ja gratulujem a dakujem zaroven.

• zuzi strukturalne fondy europskej unie 😉

• ja tiež tomu môjmu sem tam niečo kúpim.. keď mi niečo padne do oka.. a jeho tiež sem - tam napdane, že ma niečím prekvapí..
    my sa dnes tiež chystáme na večeru.. ideme tak trošku osláviť tie jeho narodeninky.. a potom bude oslava pokračovať aj v sobotu.. to prídu kamaráti..

• ahojte babule. ja dnes idem na velku party. najlepsia kamaratka ma 30 a dalsej dobrej sa narodila dnes mala zoruska. a muz pojde za svojimi kamaratmi. a velmi mi darceky nenosi. ked aj donesie, az je mi to podozrive, ze asi nieco vyviedol alebo sa vyviest chysta 😃

• už ste vešetky na obede?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém