Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • ale este sa az tak moc netesim, lebo dnes si budem cely den prikladat lad a uz mi z toho omrza ruka a dufam ze sa to nezapali. ale samotne trhanie prebehlo teda fakt lahko

• No to už dobojuješ, neboj 😉

• Dan za byt, lebo v minulom roku sme nadobudli, tak teraz treba danove priznanie. Same zbytocne papierovacky 😠

• Sponzor fóra
  • jani tak super, ze si to v zdravi v prezila, uz len ten zbytok dna 😉

• ajojte baby.. konečne som sa sem po dlhšom čase dostala.. konečne mám toršku volnejšie..

• Ahaaa.....no u nás to vybaví manžel 😬 😵 Mám o starosť menej 😃 😵

• No ja o starost viac. Ale preve som to dopisala, tak na obed vybehnem to poslat.

• Ahoj Oriesok, tak co si nakoniec kupila drahemu k narodkam ? 😉
    Ten moj zas dnes rano odcestoval a vrati sa az v piatok 😞 .....

• tak nakoniec ten výkend vo welnes nám nevyjde.. chcela som zajednať ten, ale drahý mi oznámil, že domov príde len na krátko, lebo majú veľa práce a musia si nadrobiť veľkú noc, aby mohol byť potom dlhšie doma.. tak nakoniec som mu kúpila takú obrovskú encyklopédiu (má hádam 3 - 4 kg) a takú prefektnú sošku také tie africké on je do toho blázon a už dlhšie hovoril, že chce niečo také kúpiť, tak som ho predbehla.. a ešte mu dokúpim nejaké drobnosti..

• baby len taká otázočka.. tá daň sa platí aj ak vám niekto daroval nejakú nehnuteľnosť??

• tato dan sa plati za nehnutelnost ako majetok, cize kazdy kto vlastni, bez ohladu na to, ako nadobudol
    ta dan co asi mas na mysli je dan z prijmu, ta sa pri darovani neplati

• to viem, že pri darovaní sa neplatí.. aj to, že sa každý rok platí daň z nehnuteľnosti.. ale či sa platí aj nejaká daň myslím, že sa to platí rok po nadobudnutí.. či?

• No do 30 dni od nadobudnutia by sa mal spysat taky papier o vzniku danovej povinnosti a od noveho roku nadobudas danovu povinnost. Cize ak si minuly rok prisla k nejakej nehnutelnosti, musis do konca januara podat danove priznanie tlacivo o dani z nehnutelnosti a potom ti poslu vymer.

• joj baby nestiham, ani robotu ani pisat.. 😬

• takže keď manžel nadobudol nehnuteľnosť darovaním teraz v januári bude platiť daň až budúci rok.. ak som dobre pochopila..

• Sponzor fóra
  • Ano, len nech do 30 dni od zapisu do katastra posle na mestsky urad to tlacivo o vzniku danovej povinnosti.

• halo halo
    sa tu nic nedeje akurat ked tu mozem cely den visiet

• no pekne aj ja uz som zufala, na koniku to tiez dnes moc nefici... tak neviem co robit..
    a este ma vytocil moj internet banking lebo uz asi 154 krat som sa pokusila spravit 2 platby a stale ma to vyhadzovalo a som sa na to vy.... skusim ked budem mat nervy na to lebo najradsej by som to rozkusala !!! 😠 😠
    levik ako pokracujes v krajcirskych dielach? co nove?

• no ked mne sa nechce pisat. Tak som si pozerala fotky zo svadobnej cesty 😎

• no teraz pobede veru sijem, uz si totiz nedrzim lad pri lici 🙂 takze som prave dokoncila ten rozsity kabat a teraz sijem bluzku. a potom je na rade nieco asi na ples a zopar veci pre kamaratky 🙂

• jeeeej levik a mne kedy usijes take smrncovne tehu nohavice??? 😃 🤔

• no potom sa mozes dostat na rad. ale ja som strasne draha
    inak asi som to privolala, uz zase si musim drzat lad ako ma to rozbolelo 😞

• baby ja dnes vobec nestiham..
    jani na MK sa stale cosi deje nie? 😮

• hura u nas su dane uz vyriesene este minuly rok, takze no problem 😃

• tak som si trocha pospala 😵
    ale na MK chodim len do jedinej temy, a tam sa toho deje podobne ako tu

• ahoooj pridavam sa aj ked so strasnymi nervami..sefka (svokra)mi od piatka stopla v robote internet..takze na vas nemam cas 😢 teraz idem studovat, co vsetko sa tu udialo 😉

• sisula, ked ta tu vidim, kolko zapekas tie zemiakove pusinky? 🙂

• cca 10 min na maxime..zavisi od toho ake velke ich spravis.. 😵

• na maxime? ani neviem kolko to mame, nejakych 300? mala som ich take asi s priemerom aj vyskou 3-4 cm

a co to sefku napadlo? 😠

• hmmm svokra a sefka, blba kombinacia 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém