Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
zuzi ja isto pridem na 17., o polhodku vyrazam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani absolutna nahoda, normalne nechapem.. to uz bude asi tymi rokmi spolu :-) jani nie je to vysoko, asi 20schodov, ked bude treba, pridem si ta vyzdvihnut ;-) supis, ja idem 16.50 z roboty :-)
Odpovedať
zuzi a co myslis, je mi lepsie ist cez pristavny alebo cez stary? asi zvolim pristavny..
Odpovedať
Profilova fotka
jani zalezi odkial pojdes.. potom je to skorsia odbocka, ako do auparku ;-)
Odpovedať
no z ruzinova.. ano viem ktora odbocka neboj, nebudem bludit, ja som totiz povodom peeeeetrzalcanka, nebudes tam sama vysedavat :-D
Odpovedať
ja mam taky pocit ze to asi urcite stiham... :-D sa mi nechce ist domov ani bakalarku robit... a drahy je na ANG, takze...
Odpovedať
Profilova fotka
jani tesim :-D aj na dalsie dve janky.. vyzera, ze budeme my 4 a mozno romanka
Odpovedať
tak potom pocitaj ze bude nas 5 a romanka, nie???? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda, pridala by som sa :-p
Odpovedať
tisko vam zavidim..vy stretkujete a ja slamena vdova :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jezis jani ja som zabudla na slniecko :-D a co vies, ako je na tom janne, mozno aj 7 nas bude silvi ahojcek ako sa mas? inak uz som prestala gamesit traviana ;-)
Odpovedať
ahojcek..mam sa na figu..z prace pridem taka utahana ze compik ani nezapinam..a travian ma tiez uz presiel :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj Sisi, preco si slamenik dnes? manza ma nejaku akciu? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
silvi a kde mas muza? a co svokra - sefka? jo baby musim ist aby ma nesprdli, ze meskam na vlastne stretko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bez: my so Sisi by sme sa tiez pridali, ale asi to nestihame dnes :-D :-D ospravedlnte nas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ked tu nie sú baby z BA, tak je tu dajaké ticho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sedia na kave ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Viem, my z daleka ticho závidíme stretko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veru, z opacneho konca Slovenska :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Snád aj tu sa raz niečo udeje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
planujeme chatu niekde v strede Slovenska, asi zaciatkom leta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj o tom som dačo počula...len neviem či to bude také jednoduché zrealizovať.
Odpovedať
Profilova fotka
no su aspon plany :-D krok Nr. One
Odpovedať
Profilova fotka
fifitko25: Práve som pozerala tvoj album a mala si super popolnočné šaty, presne taký typ šiat ( a dokonca aj červené ) si chcem kúpiť. ;-) len zatiaľ som na také nenatrafila :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jachin: dakujem :-D ;-) tiez som take velmi chcela- jednoduche na ramienka a tieto som nasla v ZA v butiku Katka... boli aj uplne dlhe po zem, aj tieto trojstvrtove, dokonca aj v cokoladovej farbe alebo aj vinovo-cervenej, tie boli tiez krasne.... inak sa pacili takmer vsetkym svadobcanom :-) skus popozerat tam u vas v butikoch... skoda,ze byvas tak daleko
Odpovedať
Profilova fotka
pozerala som, ale tu také niečo nenájdem :-N No skúsim v KE al. v Prešove, tam bude zrejme väčší výber.príp.ak prídem domov tak v Nitre a okolí sa niečo nájde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a cestou sa zastav v ZA a ja ti poradim kde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to by bolo pekná obkľuka do ZA :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ked uz budes rozcestovana :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vdaka, tých osem hodín priamej cesty odtialto domov nám s manželom úplne stačí :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?