Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • inak aj ja idem na dovolenku uz 1. juna 😃 😃 na taku troska dlhsiu... 😃 😃
    fifi mam temu Motivacia a hodnotenie zamestnancov vo vybr. podniku a na toto som robila teraz aj ako seminarku, v takom mensom obsahu a tej profke sa to veeeelmi pacilo, takze budem cerpat aj z toho
    a ty mas co za temu??

• jani ved ja som rada tomuto problemu, vacsinou sa najde niekto, kto to zje 😃
    ideme do US - New York, Minneapolis a asi San Francisco
    a chceli by sme aj na par dni k moru, ale to netusime kam ani kedy. ale asi kupime nejaku lacnu letenku a bookneme kemp

• baby - ze dovolenka tento rok u nas isto nehrozi, budu nove okna 😐 a setrime na "house"
    jeana: Komunikácia v call centre: zákazník vs. SSE 😃

• Sponzor fóra
  • no my tiez zariadujeme, ale kedze muz povedal, ze este ideme pozriet jeho sestru a pocestovat po US, a az potom bude mimco, tak to musime stihnut vsetko v tomto roku 😃

• levik: super dovolenka 😵 😵

• fifi jej jediny problem je, ze mame na to ledva 2,5 tyzdna 😐

• fifi - ved ste boli na super lyzovacke 😉 a take nizkorozpoctove more si isto mozete dovolit aj ked setrite, netreba to so setrenim prehanat 😉

• No nam ta Kanada padla. Mali sme tam ist v juni, ale kvoli rehabilitacii a injekciam, ktore musi muzo dostavat este neviem ako dlho po operacii to nebude mozne. Mozno na jesen ak sa este bude dat, tak pojdeme.

• Levik: dohodli sme sa s manzom, ze tento rok isto nie... pojdeme niekde na hory, boli sme v septembri v Egypte a teraz na lyziach, takze sme si dost za sebou "oddovolenkovali svoje" 😉 uvidime,ako bude buduci rok, i ked sme sa hrali s myslienkou navstivit aspon Benatky na predlzeny vikend....
    janne: ja by som si radsej vybrala Grecko ako Tunisko, Grecko milujem, je to skvela krajina 😛 😵

• No ja som este nebola ani tam ani tam. Tak preto sa pytam, ze co je lepsie. Som pocula, ze Tunisko je super, lebo je take europske 🤔

• jean a prides dnes?
    my a dovolenka.. hmmm.. asi fakt tu chalupu a ak nebudem este tehu zoberieme biky a budeme turistikovat
    k moru ma az tak nelaka, maco by siel hned.. ja sa ta nudim a vylety mi rpidu vzdy drahe 😬

• ty si presne ako moj muz. Aj ten sa tam nudi. Ale kvoli mne to nejako vyrdzi. Aj ja ak este nebudem tehu 😉
    No uvidime 🙂

• jani a stale vyzera ze mozno si? 😵

• No este neprisla, ale rano som si robila test a nic 😞 Tak neviem co si mam o tom mysliet.

• jani som bola parkrat so segrou na dovolenke pri mori, denny rezim asi naslednovny, o 10.00 vstat, od 11.00 kvarglit na plazi (cez najvacsi upek, nehovoriac o ziareni) do nejakej 15.00 potom ist si pospat na hotel a vecer zurovat 😛 nic pre mna.. vzdy som precitala zo 3 knizky a potom som nemala co robit 😬

• Sponzor fóra
  • sa priznam ze som bola prvy raz v zivote na dovolenke na honeymoon, a bolo to uzasne...
    tiez som sice precitala 3 matkinov, ale robili sme aj vylety, katamaran, ponorka atd a naozaj isla by som zas a hned 😃
    inak s tym vecerom stale neviem co a ako....

• no bez, my vzdy ideme na vylety, ale nie na drahe cez cestovku ale sami alebo cez mieste cestovky, je to 100x lacnejsie 😉 nedokazeme obaja len tak pol dna lezat na plazi 🙂

• co zas nemusim ja, je zajazd s dalsou stovkou slovakov a slovenske jedlo v polpenzii v zahranici 😃

• No tak to ani ja nemusim. A hlavne hromadne organizovane vylety. Aj svadobku sme mali taku ze len my dvaja. A robili sme si co sme chceli a kedy sme chceli.
    Inac tak ako je to s tym vecerom? Kdo pride?

• a este nemusim nikdy viac cestu 14 hodin autobusom, nech je hocijaky luxusny
    uf najhorsia cesta autobusom bola v maroku zo sahary, vodic si tam pustal islamske piesne, sprievodca prideloval sedadla, vsade sami arabi.. doteraz je mi uzko ked si na to spomeniem, ale bol to zazitok 🙂
    ja sa vecer chystam a nevidim nic co by mi mohlo do toho prist

• tiez mame radsej vylety, co si robime sami 😉 ale tento rok budeme obdivovat slovensku krasu 😃

• zuzi kam sa to chystate?
    my chceme ist urcite do belianskych tatier a aj do rohacov znova

• Aj ja by som chcela vidiet viac Slovensko. Take vikendovky ma motorke 😃

• Levik: urcite Slovensky raj - este sme ho cely nepresli 😃 a zrejme aj stare dobre Tatry 😉

• nam staci ta chalupa, odtial je blizko aj do nizkych aj do vysokych tatier, tak si zbehneme kde chceme..
    najviac sa mi pacilo, ked sme boli s lucnicou v turecku v Antalyi, tam sme vosli do miestnej cestovky, vybrali vylet a oni nam zabezpecili dopravu, len to sme boli particka 10tich ludi, neviem si to predstavit len sami dvaja a maco nie je taky dobrodruzny typ..

• zuzi to mate fajn, my musime ubytovanie na turistiku riesit, a to je potom vzdy stres, lebo najnovsie chodime uz len ked sa na vikend ukazuje pekne pocasie a potom nie vzdy je volne kde chceme ist.. takze dobre mat chatu k dispozicii 🙂

• Baby prebehala som cely Polus a ani stopa po plavkach. Posledna sanca je Obchodna.

• jani a ako to ze nemas plavky?
    inak na snp v dunaji je taky dobry plavkovy obchod - ak ho este nezavreli, lebo to tam postupne zatvaraju a budu prerabat

• fiha janne, ale v sportovych obchodoch vacsinou maju plavky celorocne

• Vcera som tam bola, ale nemala som vela casu to nejako prezerat. Moje posledne som hodila do smetiaku pri stahovani

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém