Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
No my mame asi 40 alebo neviem kolko. Lebo tak daleko som sa nikdy nedosatala. Mne tych par staci. Obcas pozrem aj ine, ale vazne len obcas. Tak v sobotu pri upratovani nejaky hudobny ;-)
Odpovedať
tak to ja somodkazana na mp3 v pc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame aj hbo zadara, takze pozerame dost.. peto sportove programy a pod.. idem domov, maju nam doviezt tu umyvacku ;-)
Odpovedať
juj bez tak si ju uzi, pekny dnik :-)
Odpovedať
caute babky, tak ja som si dnes v praci makla a odisla som skor a bola som po navstevach - u kolegyne na materskej a potom este u starej mamy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani ty si toho teda zmakla ;-) maco sa trapi s tou umyvackou, vyzera to tak, ze dnes nebude zapojena :-N
Odpovedať
jezis co sa moj muz natrapil s umyvackou, kym musela zakrocit jeho zienka a zistit, ze je privod vody vypnuty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kde by boli tí chlapi bez nás? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani ale nam nesedi sifon na tu hadicu a pod.. a nevieme dat ten vrchny panel dole :-N
Odpovedať
no tak asi to dnes nespustite.. alebo uz ste mozno aj v baumaxe a predsa len to bude dnes ;-) drzim palec ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj dnes je tu dajako pustejšie .... všetky montujete umývačky riadu? :-D
Odpovedať
jachin tiez sa cudujem, obcas to tu ozije, ale vacsinou.. no veci uz nie su co byvali
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Pred septembrom tu boli živšie diskusie, ale to každá dačo zhánala, resp. sa pochválila čo má už pripravené ;-) ale na druhej strane som rada že sem aspon dakto chodí a nezaniklo to úplne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak sme ju nakoniec nespustili, lebo vyskocili kadejake problemy.. ja som si to tiez asi moc lahko predstavovala, len ze dovezu, vybalime, napojime a umyvame.. :-N jachim muz len stalice sem zabludia... kopec bab ako viem zmenilo robotu a bud nestihaju alebo im zrusili pristup na MS
Odpovedať
Dobre ranko. Ja dnes idem zomret. Od vcera ma boli brucho, tak uz len cakam kedy to na mna pride. A stale nic 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani vydrrrz.. ja mam tento tyzden peklo, kazdy den mam migrenu, takze dnes 5. den v kuse :-p a mozno sa ti len roztahuje maternica :-D
Odpovedať
Si vtipna :-D Ale rozmyslam, ze zbehnem k lekarke, mame ju tu v budove. Len rano tam bolo vela ludi. Pojdem pozret pred obedom.
Odpovedať
Profilova fotka
chodis k tej istej ako ja? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) , Bez, vyskúšala si na migrénu homeopatiká Cephyl? Ja som si tiež myslela, keď si nezabrali také silné lieky ako Ibuprofen a všetko možné od neurológov, že mi nepomôže už nič, ale najviac sa mi osvedčili tie homeopatiká. Vyskúšaj, nič za to nedáš. Nie sú ani drahé, myslím, že 60 tbl. stojí cca 80,- Sk ;-)
Odpovedať
Zuzi chodis sem k nam? A ako sa Ti paci? Ja som sem len teraz zacala chodit.
Odpovedať
Profilova fotka
iwi tak tie pojdem skusit.. teraz som si dokonca kupila take mentolove naplaste, boli celkom dobre, len sa na mna studenti divne pozerali, ci sa mi nieco nestalo jani hej do figara
Odpovedať
No uz som aj prisla. S injekciou v zadku :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dala ti vyvolavacku? chudatko =-) vola sa Mayerova hej?
Odpovedať
Hej tak sa vola. a dala mi. Asi si kupim aj ja tie tvoje zazracne kvapky, ci co to mas.
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna je super ta doktorka.. zatial moja najlepsia.. len na strestricky ma asi pech.. pred tym tam mala taku staru rasplu, co na kazdeho vykrikovala a teraz henta mlada je jak prispata... mam ti ist kupit ten femigard?
Odpovedať
Zuzi ale az v pondelok, lebo vtedy pride vyplata. Potom ti dam vediet. Dakujem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani v pohode ;-) asi chod domov, bude ti dost zle (co uz ti je) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ja tu ani nestiham chodit vas pozerat, mame blazinec v praci a aj doma :-(
Odpovedať
No nieje mi najlepsie, ale da sa to. Zeby som ten femigard zacala uz teraz? Zuzi a mas dnes cestu okolo?
Odpovedať
Profilova fotka
no o migrene mi ani nehovorte, dnes ledva drzim oci otvorene :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?