Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • no sme tu a riadne napapany a este sme na 2. poschodie vysli peso, tak fuciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime 😃 😃
    co sa tyka toho psychol. hladiska, hned ako nic neprichadzalo uz som to brala viacmenej ako jasny znak, nakolko vzdy MS chodila ako hodinky 😃 a ved sme sa predsa aj riadne snazili .... 😃 😃
    co sa tyka tych prsnikov tak to asi tak 2-3 uz si to presne nepamatam ale bolo to dost skoro... 😉

• 2-3 co? dni? Tyzdne?

• jani co 2-3 tie prsniky? 😮

• Sponzor fóra
  • no ja teda neviem, prsa ma bolia v kuse, takze som v kuse tehu? 😬

• bez.. tak to som potom aj ja každý mesiac pre MS.. 😬

• sorry cicusky myslela som 2-3 tyzdne od MS (zacatia)... a trvalo to asi 3 mesiace, teraz je to celkom v norme..
    ale vacsinou byva ten klasicky sprievodny akt - tykanie si s WC misou... co ma nastastie obislo..
    takisto je velmi podstatna unava, sice tu mam stale ale v tom prvom trimestri to bolo az sialene...
    na to mi pomohlo calibrum babyplan 😉

• Takze uz len cakat, kedy budem unavena 😬 To som tiez stale. Ale asi sa prestanem pozorovat a necham tomu volny priebeh. Ziadne merania a slintania 🙂

• ja som tento tyzden priserne unavena. asi to ale suvisi s prestahovanim a klimou 😃

• ja zasa mam jarnu unavu 😃 no same tehu priznaky 😉

• Zuzi nevies co je dnes zo Samorincankami? Chcem ist vecer cvicit a nikdo sa nejako nechyta. To vies, uz mi zabrali tabletky od bolesti, tak sa mi vyskakuje 😃

• Jeanka, máme sa dobre, všetko je v poriadku 😵 . A Vy? Už aj vieti čo to bude, alebo máš tušenie? 🙂
    Levik, keby som si nebola urobila test, dodnes neviem, že som v tom 😃 . Absolútne žiadne iné pocity, akurát že ma prsia boli a sú väčšie 😃

• jezis, ja uz vacsie prsia nechceeem 😛
    jani neviem, dnes som tam bola len rano 😮

• Bez 😃

• iwi.. a test si si robila na základne meškajúcej MS?

• Oriesok áno 😉

• Sponzor fóra
  • Toolka strucnost 😃

• fiha fiha, vacsie prsia by sa hodili 😃 😃

• A teraz trocha od veci: Fifitko máš 5050 príspevkov a Bez 5500.pekné čísielka 😃 😃

• teda, fakt pekne, skoda, ze to teraz porusim 🙂

• zuzi uz aj ja 😃

• no teda, inak si pekne v predstihu bez, sotva ti stiham 😃

• zuzi to vies, ked pisem aj na MK.. 😬
    len som zistila, ze nejak meskam s robotou tak som musela obmedzit MS aj MK 😐

• no ja som teraz mimo pracoviska, takze cez den sa tu vobec neukazem... sledujem teraz vecer, co vsetko sa popisalo a udialo... 😬

• mi hovor, na MK pribudne za den aj 15stran.. take tempo vobec nestiham.. neviem, kedy baby vobec pracuju 🤔

• som si vsimla,ze na MK to riadne fici 😃 ked si chcem pozriet nejake albumy, tak teda dost dlho listujem v jednom dni 😃

• Oriesok, to sa Ti len zdá, že som stručnáááá 😃 . Tak MS mi meškala tri dni, čo sa mne predtým vôbec nestávalo. No a keď išli Vianoce, tak som sa rozhodla, že si kúpim test, aby sme cez sviatky vedeli na čo sme 🙂 . Vieš, či môžem popíjať 😃 . No a 22.12. mi vyšiel pozitívny test. Bolo to hneď jasné, tie dve čiarky naskočili do 30 sekúnd 😵 .

Baby a v akej téme na MK ste? 😉

• dobre ranko iwi
    pocuj ti si ale riadna tajnostkarka, pride mi to riadne davno, ze vianoce ! a tuna len nedavno si prezradila 😉
    ja konikujem v snazilkach ze po lete zaciname
     😉
    ake su inak tie testy. vsetky zistia tehotentvo az pri meskani MS?

• Levik, no v tomto som asi fakt bola, lebo som sa bála, že sa niečo môže stať 😞 . Je to predsa také "neisté" tie prvé tri mesiace a moja mamina mala problémy, tak ja som si automaticky vsugerovala, že to môže byť dedičné...čo ak náhodou 😒 .
    Ale už je ok, drobec rastie a poriadne vystrája v brušku, čo som mohla vidieť na sone 😵 .
    Testy sú rôzne, mne poradili v lekárni a kúpila som si taký, že test som si robila na obed...niektoré máš len ráno a niektoré počas celého dňa. Ja som mala RapiClear...tak nejak sa volá 🙂
    A myslím, že aj pri meškaní odhalia tajomstvo 😉

• jani aj mne doporucili rapiclear, ale tieto testy su velky business, vraj je najlepsi mama test je najlacnejsi 😉 a ked ti povedia v lekarni, ze test ti zisti tehu uz niekolko dni po otehotneni, tak je to kravina.. naozaj je to iste az ked zacne MS meskat

• Ahojte. Zuzi najlacnejsi? Ja ked som si ho kupovala, tak stal 115 Sk. A to podotykam ze v DMdrogerke maju aj za 34 Sk.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém