Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • baby.. potrebujem od vás jednu radu.. ako dlho by si baba mala patiť dobrovolné pripoistenie aby dostávala prvého pol roka maximálnu materskú.. teraz je to myslím okolo 15 000,--

• hups.. až 2x mi to hodilo..

• zuzi aspon 270dni pred porodom, myslim.. ja uz som to nestihla 😦

• Sponzor fóra
  • a nevieš zhruba, koľko sa to platí?

• fuha, vobec nie.. skus si vygooglit viac info, ja som mala aj link, ale nechce sa mi to hladat, promin

• dobre ranko babule, ako, co nove? 🙂 ja mam za sebou dve oslavy 30 (nie moje 😃 ) tak som trosku znicena. ale inak fajn. tesim na leto 😉

• 270 dni pred nastupom na matersku, nie pred porodom 🙂 inak cawte

• Ahojte.Sisa uz sa to krati 🙂
    Ja fajn, len som strasne znicena. Konecne som v praci a oddychnem si 😉

• Ja zas naopak, som odo dnes na PN..chora jak pes 😛

• Tak sa rychlo uzdrav. A odpocin si. Doma je predsalen lepsie.

• Co mate inak nove? My konecne po vsetkych utrapach mame hotovy projekt na domcek..takze uz cakame len na stavebne povolenie. 😉

• Ja teda nic.
    Sisa hodim otazku. Len sa mi nieco mari, alebo? No hodim Ti to radsej do IP 😉

• jej ahoj silvi, ako sa mas? uz si tu dlho nebola
    jani a co sa ti mari? aj ja scem 😉

• baby co sa vam mari? 😵

• Uz nic. Uz sa mi domarilo 🙂 Zasa mom blondinkovsky den. Ale dnes sa farbim, tak hadam zajtra budem chytrejsia 😃

• Sponzor fóra
  • hi aj ja mam blondinkovsky den. volala som muzovi, ci mam tankovat 95 alebo 98. ved kto si to ma po mesiaci pamatat 😃 😃
    ako sa ides farbit? vyfarbi sa poriadne 😃

• jani ved uz som sa zlakla, ze som nieco prehliadla 🙂
    no ja neviem kedy pojdem ku kadernicke, vyzeram ako poriadna bloncka z dediny, vyrasteny melir 😬

• zuzi a tebe je uz dufam lepsie?

• Zuzi vsak si kup nieco domov, nejaku farbu a nejako to pories. Aj ja to tak riesim, lebo na ine nieje cas. Len co som bola asi pred mesiacom sa dat ostrihat a tot vse.
    Jani este ze tankujem naftu 😉 Ale musim sa pochvalit. V stredu som odtiahla bratove auto cez celu Blavu do servisu a bez problemov 🙂 Som sikovna 😃

• wow jani sikula 😉
    babule ja mam uplne blond od minuleho tyzdna, teda ziadny melir momentalne 😃

• No ja tiez chcem stmavit, aby bolo na co davat ten melir 😉
    No Zuzi ako je? Uz sa blizi maj, to uz by Ti malo byt hadam dobre, nie? 🙂

• levik nie, je mi stale zle a migrenu mam skoro kazdy den
    janii teda aka sikovnaaaa 😃 melir by som doma asi neriskla, este tak farbu

• No ja som si dlhe roky aj melir robila. Len sa mi uz nechce.

• fakt? a nechcem mi prist spravit? 😃

• baby, neobjednavali ste niektora cez ebay? od rana tam bludim marne.. 😉 Ahoj Bez 😃

• Zuzik zajtra sa mozem kludne zastavit. Dnes to pre skolu nestihnem. Alebo inokedy?

• jej jani ty si super 😃
    silvi zatial nie, ale myslim ze peto volaco objednaval

• baby tak co, farbite vlasy? 🙂 a je tu niekto?

• ja som tu 😉

• siska a ako? co nove?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém