Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • zuzi bez ani ja nepridem, idem na predlzeny vikend k svokrovcom, aj oznamime novinu 😵 fifi, pozeraj zajtra doobeda, zakyvam 😵

• okej Jani, budem kyvat ako o dusu 😃

• Ahojte babenky, tak ja som tu uz riadne daaaavno nebola 😎 vidim, ze frcite pomaly na druhe pokracovanie, sikulky 🙂

Tak ja za ten rok mam asi nove len to, ze cakame babo a uz od prveho mesiaca som PN ... ale docela si to uzivam 😉

• Sponzor fóra
  • levik a gratulujem k tehulkovaniu, hlavne vela zdravicka prajem 😵

• jeeeeej Bayka 😵 ahoj ahoj.... a samozrejme vsetko naj naj naj k tehulkovaniu, blahozelame 😛

• maji ahojcek 😃
    no baby to su vyhovorky tsts 🤔

• aj ja gratulujem tebe bayka 😵 kedy mas termin? 😵

• caute, caute ... tak termin mame zatial na Silvestra ale zajtra ideme na 3D tak uvidime ci sa nieco neposunie a tiez sa chcem popytat na porod, ci nahodou nepojdem na cisarak, lebo mam taku diagnozu, ze by som sa ani necudovala ...

bez, tebe sa to uz veru krati 😉

levik, a ty mas kedy termin?

• majka no jooo, uz si uzivam volno, mam este kopec dovolenky, tak si ju pekne cerpam.. ale este 13.10. chcem skusit opravak statnice, takze nebude moc casu sa ulievat 😬

• bayka ja mam v maji, este mame toho vela pred sebou 🙂

• no baby, kde ste vsetky, co ste sa ponukali na navstevu? len janka s robinom dosli.. aj som napiekla sladke, slane.. 🤔

• dnesnym vydatym kockam zelam nadherne vyrocie 😵 😵

• halo, co bude so stretkom v stredu? 🤔

• haloo veru co bude so stretkom? este sa musime dohodnut na mieste, predpokladam, ze v takomto pocasi sa pred auparkom nebudeme stretat 😬

• Dobre ranko.
    Tak v stredu to vazne nebude pred Auparkom moc dobre.
    Zeby zasa mytny?

• Sponzor fóra
  • jani skor by som dala primi, neviem, ci mytny bude otvoreny vo vnutri 😬

• no hello herecky
    co sa teda nakoniec vymyslelo?
    ja len pevne verim ze nebude prsat, inak je to pre nas pase 😠
    nebude ani nejaka hromadna IP? a neviete ci uz je v tom primi bezbarierovy pristup?

• Jani ved ti pomozeme ak nebude bezbarierovo 🙂

• jani bezbarierovy pristup uz je, mame to vyzistene 😃
    jo tak tam poobede zavolam a rezervujem stol, ale vlastne kolko nas bude? 😮
    3x janka {jeana, janne, levik}, ja.. janka nevesta sa zatial neozvala.. jancia s malym asi nepridu, este su malinkiii... no asi idem napisat IP

• no baby stretko na stredu... akurat vtedy idem ku kadernicke...och, so mnou opat nepocitajte 😃 😃

• Jejda fifi ale to uz je len vyhovorka 😉

• ale akoze faaaaaakt idem zajtra na melir a na trosku ostihanie 😃 chodim ako strasidlo 😦

• Tak bude z teba kocka? Co?

• teda, ta najvacsia 😃 😃

• zuzi tak sa prid potom ukazat 😃 😃

• tak baby podla ohlasov to vidim zajtra biedne.. zrusime to? 😮

• zuzi dajme to asi na neskor
    jani a ty sa potom drz, zajtra ci pozajtra ci kedy to mas

• Jani dik. Mam to napokon az v piatok. Juj uz sa mi to krati 😬
    Tak ako vecer? Mam ist domov?

• fiha baby, zamrzli sme z tej kosy? netesime sa na babie leto ? bolo vcera to stretko, ci ste to zrusili? 😉

• zuzi, zrusili, naco bez teba 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém