Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
To mas pravdu Levik, nikdy sa neda vediet...mna minule, tak mesiac - dva dozadu jedna babka normalne "vyhodila" z mojho miesta, ze jej je strasne zle a musi si sadnut, ale to, ze mne bolo vtedy uplne hrozne a tiez som ledva stala, nikoho nezaujimalo...ale co uz... Joj, ja sa teraz ani nemozem sustredit na robotu, stale mi chodia myslienky na Bez x-) x-) x-)
Odpovedať
Juj ako to tu ozilo. Aj ja mam 100 chuti napisat Petovi, ale viem si predstavit, ze je chudak cely nercozny, tak radsej pockam co sa bude diat a ci pride dalsia info :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ešte že ja nemám také problémy s cestovaním.. radšej chodím pešo.. do roboty to mám tak 30min.. a na naše busy sa teda vôbec nedá spoľahnúť.. chodia si ako chcú..
Odpovedať
Idem ku kadernicke tak dufam, ze kym sa vratim, tak uz bezatko bude na svete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, ako si mozes teraz len tak kludne ist ku kadernicke ???? :-D :-D :-D Oriesok, tak to mas fajn, ze sa vyhnes busom a podobnym hovadinam...mna nastastie vozieva manzel, ale nie vzdy sa da, a vtedy som odkazana na bus...ale aspon ze chodia kazdu chvilku a netreba na ne dlho cakat... :-)
Odpovedať
No ja uz som aj doma a Bez stale nic =-) Som normalne nedockava :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, Ty si ale sikulka :-N Daj foto noveho zostrihu :-N :-D Tak Bez asi este stale rodi, mozno to este chvilu potrva, taka som nedockava x-) x-)
Odpovedať
Ani mi nevrav. Ja som sa chcela ucit, ale nejako sa neviem sustredit :-N A novy uces nedam, lebo nieje taky ako som chcela. Ale to sa mi stava vzdy. Este ma nikdo neostrihal tak ako by som ja chcela 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, Ty sa uz ucis na skusky ? =-) S tym ucesom...no to je skoda...ale urcite Ti sekne aj tento co mas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no taká prechádzka ráno aj dobre bodne.. predsa celý deň sedím na stoličke.. treba aj pohyb.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, stale nic ? =-) x-)
Odpovedať
caute.. chvilu som tu neni a uz taketo veci??? no infosky, infosky... som zvedava.. =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Stale nic =-) Idem dalej spat x-)
Odpovedať
ahojte, na MK v ich teme pisala sicilia ze uz ma kontrakcie kazde 2minuty a je otvorena na 4cm
Odpovedať
samozrejme myslim bez ze uz ma kontrakcie atd ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ziadne nove info takto vecer? mam vydrzat do rana ? ;-)
Odpovedať
Baby tak vraj je to dievcatko :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej, tak to je krasna sprava, gratulujem Bez k Ninke x-) x-) x-)
Odpovedať
Bez gratulujem k dcerke...samozrejme aj manzelovi.... :-)
Odpovedať
nadherne bez.. gratulujem a zelam nech sa dari celej rodinke a nech vam ninka robi radost x-)
Odpovedať
Profilova fotka
super, x-) ;-) velmi sa tesim s Bez a uz teraz som zvedava, co nam k tomu napise :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Bez - aj ja gratulujem k dcerke a zelam vela vela zdravicka a stasticka.
Odpovedať
Pripájam sa k zástupu gratulantov a vítam na našom svete ďalšiu kočku septembroviek. Prajem obom veľa zdravíčka, mamke veľa mliečka a veľa radosti z ich drobčeka. Nech vám rastie do krásy ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Bez - gratulujem k dcérke.. janne.. takže tvoja predpoveď nevyšla :-D
Odpovedať
supeeer, to je uzasne.. Blahozelam! ;-) baby mozu byt kamosky, rozdiel je presne 4 mesiace :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte cice, len na rychlo sme pridali dve fotky nasej ninky kuk http://www.modrykonik.sk/album/view.p... zajtra by nas mali pustit domov ;-)
Odpovedať
ahoooj bez, malinka je kraaaaaaaaaaasna a pisala som tu ze je presne o 4 mesiace mladsia od Lili. Este raz gratulujeeem, hlavne nech ste zdravucke! Potom popis detaily co a ako ;-)
Odpovedať
no ake krasne bezatko x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, Ninka je kraaasne babatko x-) x-) x-)
Odpovedať
levik ako? nachystana na zajtra do smotanky? ja uz lestim lodicky a usmev :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?