Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
len pre info :-D ja som pouzivala ElastiQ krem a bol super ;-)
Odpovedať
Ja by som uz tiez asi mala nakupit taketo veci. Tak zajtra idem na nakupy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby aj tak je to vsetko genetika.. kto ma dostat strie, ten ich bude mat, aj keby mazal 6x denne.. bohuzial :-N
Odpovedať
Zuzi si ma potesila ;-) Ja ich istotne dostanem, lebo moja mamus ich ma po mne strasne vela.
Odpovedať
Profilova fotka
jani lepsie sa s tym zmierit, ako nariekat :-) jedine ze by si mala take stastie ako ja, ze sice strie mam este z puberty, ale kedze koza na bruchu zazila so mnou vsetky moje diety a priberania, tak uz nejake to tehotenstvo ju nemohlo rozhadzat :-D
Odpovedať
No ty si vesela kopka. Dufam, ze aj moje brucho to bude brat sportovo. ale aj tak budem natierat. Pre istotu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Presne ako vravi Bez, je to hlavne o genetike....ja zatial nemam strie, a verim ze ani mat nebudem :-D , ale uz som sa zacala natierat, lebo normalne ma v poslednyh dnoch az boli koza na bruchu, co sa tak natahuje :-| tak natieram niveou - telovym olejom, a pomaha :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vydava sa niektora z vas 5.9.2009? HLadam spriaznenu dusu:-)
Odpovedať
juuuj petulka, ja by som sa urcite rada... hned by som si to zopakovala ale za takych istych podmienkok a samozrejme s tym istym manzelom. Len by sme vylepsili jedinu chybicku na celej svadbe = dali by sme spravit viacej snicli (reznov :-D ) x-) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, bolo malo? Juuuj, ked rezne chybaju, hotova pohroma:-)
Odpovedať
Asi som mimo obraz a realitu :-D
Odpovedať
ahojte baby, veeelmi sa ospravedlnujem, ze na Vas nemam cas :) vidim ze sa mavate dobre, babatka rastu ;-) tak vam drzim vsetkym palceky :) pa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jeeej sisa caveees, ako sa mas? svokra ti stale dozera na internet? ;-)
Odpovedať
Ahojte. Jeeeej Sisa. Minule som na teba myslela, lebo som prechadzala recepty, ze co budem piect na Vianoce. Ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
jeana ano??no pochvalte sa..u mna este zmena nieje :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby- septembrovky minulorocne vy tu uz vsetky mate bruska a cakate prirastky do rodinky??? :-)
Odpovedať
elko da sa povedat ze ano :-D uz tu aj podaktore mame prirastky - Bez, Iwuskaaa, matenka a ja..dufam ze som niekoho nezabudla a aktualne cakajuce] Marya, Levik, Janne... tiez neviem ci vsetky.. ;-)
Odpovedať
jooj, svokra mi ho v praci stopla uplne..a teraz mam toho vyse hlavy, dala som sa na skolu :-N Bez, ak stihnem, hodim ti emailik :) Drzte sa tu, sem tam vas pridem mrknut a sledujem ako napredujete ;-) Len nemam cas prispievat..aj teraz len vetram hlavu medzi seminarkou :-(
Odpovedať
Profilova fotka
waw baby tak gratulujem..pekne ste to postihali do roka?? :-) my si este davme na cas nejaky ten rocik,ved ja mam 23 a tak v 25 by som aj chcela asi babo...teda jako ja deti milujem,ale este mam akosik cas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
elko ja som chcela prve stihnut do 30tky, takze LTT ;-) siska len mi napis, som zvedava, ako sa vam dari :-D
Odpovedať
elko ja mam tiez 23 a do 30 chcem 2 drobcov ;-) cca 4 rocky rozostup, len dufam ze bude vsetko OK a podari sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jako prve urcite bude do 30 a druhe tak aby bol medzi nimi max 5 r. rozdiel...ved uvidime.. jeana tak drzim palce teda nech sa to podari :-) a ako stare dieta mas teraz vlastne??
Odpovedať
dakujem ;-) nasa mala Lili ma 4,5 mesiaca, 67cm a 6600g :-D ...komplet popis :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teraz som si vás po dlhej dobe prečítala, gratulujem všetkým čo už majú a aj tým ktoré čakajú bábätká, levík, super ;-) jeana, lili je riadna kočka, pekné miery, terezka má 8 mesiacov a týždeň a má 7250g a 69,3cm, nás nejako dobiehate, sa mi zdá :-D
Odpovedať
ved ma byt po kom dlha, takze daj nam mesiac a dobiehame vas :-D :-D :-D ako sa inak mate? Terezka ako?
Odpovedať
Profilova fotka
práve mi tu ťahá šnúru od notebooku, tak to hádam nejako dopíšem, super, lozí, štverá sa na všetko, vyberá mi odpadkový kôš, ale je s ňou sranda, akurát si už človek nesadne, tatinova oblúbená veta je "no no Terezka" :-D :-D :-D , tie začiatky boli také krušné, teraz sme sa už zžili, zvykli sme si na seba a ani mi to už tak nepríde, mám pocit, že je tu so mnou celý život x-) ale inak klasické boje - nechce zeleninu, vyplúva ju na zem ]-( , a ani čaje a vodu, :-p a vy ako? skoro päť mesiacov, teraz to za chvílu začne - bude sa pretáčať atak :-) tak ja idem, lebo demoluje tatinovu vežu, a to tatík neprežije =-)
Odpovedať
juuuj tak to mate riadne veselo :-D nasa heerecka je leniva :-D ine v jej veku uz sa pomaly mesiac pretacaju, ale jej sa nechce :-D urcite je sportovo nadana po mamine :-D :-D toho caju a vody sa aj ja obavam, lebo len kojim a aj dudlik chce az teraz asi tyzden a ked som raz skusala vodicku, tak potvorka malinka, ked som jej vlozila flasku do pusy a vyskusala ze to nie je sladke, tak ani len raz nepotiahla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani, tak to dopadnete ako mi inak včera keď som tu písala, tak malá koštovala náš chlpatý koberec a potom sa mi naň pogrckala 8-( a ešte ma jedna vec zaujíma, zuzi si tu opisovala svoj pôrod a písala si, že si si doma dala klystír, to som nepochopila, to ti ho dala dula, alebo ako, ....nerozumiem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
matka ten yal sa predava dve davky v jednom baleni.. doma som si dala jednu a dula v nemocke mi dala druhu, pre istotu.. inak sa mi to zdalo lepsie, ako ked mi ukazali, s cim robia klystir v nemocke :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aha, tak to hej, to by som aj ja radšej brala, ale sic hovorila, že pre ňu bol klistír super, asi keď máš kontrakcie,tak to robí dobre, ja som kontrakcie nemala, takže som si to tak neužila :-N mne inak malá pred týždňom padla z postele, takže sme leteli na kramáre a tam nás skoro vysmiali, že takých pádov ešte bude, ten pán doktor sa ani neunúval aby vstal od stola, len tak z diaľky sa na ňu pozrel 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?