Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
To miseliatko: ahoj, nepoznam vela kameramanov v presove, ale mam velmi dobru skusenost s p. Durasom. Uz som sa s nim dohodla aj na nasu svadbu.
Odpovedať
Profilova fotka
miseliatko : Mi máme tiež 13.septembra a čím ďalej sa mi ten dátum páči viac, najskôr sme chceli 6.9, ale to má snúbenec narodeniny, tak sme to posunuli na 13, a je to super. kočky neviete kde by som mohla zohnať zlaté servítky, na tom veľtrhu ich mali skoro v každom stánku, biele zo zlatými srdiečkami, ale čo som pozerala na nete, tak to sú iba veľkosklady, alebo si pýtajú za pár kusov pekné prachy. už sme sa rozhodli že budeme mať zlato- cyklamenovú výzdobu, bude to super. :-) akej farby chystáte výzdobu????? september je krásny mesiac,aj kvetov je veľa, aj každá farba k nemu pristane :-D
Odpovedať
labudka: ja budem mat urcite cervenu!!! moja farba ;-) :-D takze srdiecka a lupienky, mozno nejake kamienky a motyliky a hlavne srdiecka :-D ohladom servitiek - bude to super vyzerat, akurat neviem, kde zozenies take, ake si predstavujes :-| ale neboj, v blave urcite najdes tie prave ;-) :-p
Odpovedať
No baby, my budeme mat marhulkovo-bielu (alebo mozno kremovu) vyzdobu, pretoze sa to k jeseni hodi, sala kde bude hostina je ladena do marhulkova, takze aj ruzicky budu marhulkovo-kremove, jaaaaj, uz sa tesim na kyticku... no a co sa tyka datumu - my sme chceli naprv 20.09., ale kedze nam vyfukli svadobnu salu, tak sme ju presunuli na 13.09., to budeme mat s drahym zaroven aj vyrocie - dva a pol roka, co sme spolu... (sme sa dali dokopy na piatok trinasteho :-D)
Odpovedať
ahojte ja chcem zeleno bielu vyzdobu pri najhorsom aj by som bola aj za zeleno kremovu ak by som mala v tej farbe saty:-) ale bielo zelena je moja momentalne prioritna farba, ci uz svaodbnej vyzdoby alebo kyticky:-)
Odpovedať
Bielo-zelena je krasna kombinacia, anaxamon... a ake chces kvety?
Odpovedať
no premyslam bud nad laliami alebo nad gladiolmi ale je celkom realne ze kyticka bude z lalii a z neakych mensich kvietkov,ktore to s laliami vedia vydrzat :-D a ostatna vyzdoba bude kombinacia lalii a gladiolov
Odpovedať
Profilova fotka
anax - gladioly sú krásne, a ak si vysoká tak to veľmi pekne ukáže, ja by som chcela buď cyklamenové ruže, orchidei alebo gerbery :-D a šatočky budem mať champan, biela mi nejde, takže sa budem hodiť k zlatým servítkam na stole :-D
Odpovedať
labudka no tak mam svojich 173 cm plus budem mat nejake tie dva cm na opatkoch takze aj hej:-) a hlavne okruhlu kyticku nehcem kedze okrem vysky mam aj nejake kg navyse a lepsia bude podlhovasta resp. slzickova:-)
Odpovedať
noo, anax, veru si ta uz viem predstavit trosku... ;-) boooze, uz sa tesim na fotky...
Odpovedať
xixi no super ze si ma viez predstavit:-) ja seba este stale ponekud nie:-) ale viem si predstavit ako by mala byt sala a jedlo a vsetko ostate tak snad to aj tak bude
Odpovedať
neboj, bude to tak... no ja sa tiez neviem predstavit ako PANI J....., a uz vobec nei v satach, aj ked som si ich uz par poskusala.. ale ono mi to proste nejde ku mne, saty a ja :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
dnes som pisala mail jeden skupine u nas na orave, tak som zvedava ci sa mi ozvu...bolo by super mat zivu hudbu na svadbe
Odpovedať
Anax, tak potom nam napis, ako ste pochodili... ja som akurat nasla jeden salon v BA (cez net), ktory teraz predava svad. satyz a super cenu, len sa mi neoplati ist do Ba, ak by som tie saty nebrala... tak neviem co spravit, ci sa niekedy "previezt" do Ba, alebo mam na ne kašlat... inak nic nove
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no ja som bola včera doobeda v svadobnom salóne Gabriela mercedes- boli aj na veltrhu sú s z galanty, a skoro som si vybrala :-D no ešte si to premyslím, ale určite tam dáme drahému ušiť oblek. (overený a dobrá cena) A našla som servítky aké by som chcela majú ich v jednej svad. agentúre, tak ich tam idem pozrieť či ich aj predávajú, tak uvidíme. takže úspešne napredujeme. pekný dníček
Odpovedať
labudka, prezradis cenu oblekov u nich??
Odpovedať
Profilova fotka
anax - nevedela som či sa to môže - oblek víde na 3800sk, viazanka vesta a vreckovka 1500sk, čiže je to bezkonkurenčná cena,a šaty požičiavajú za 4200sk všetky modely, neviem ako si to môžu dovoliť dať také ceny, ale šaty majú pekné a obleky sú tiež v pohodičke, môžeš si presne vybrať látku podľa ich vzorkovníka. a boli veľmi ústretoví, takže sa dá podľa mňa s nimi na mnohom dohodnúť. My tam pôjdeme dať robiť oblek tak na konci júna. tak dúfam že sa tam nič nezmení :-) pekný večer kočky
Odpovedať
labudka ozaj dobra cena a to mu vazne usiju na mieru? podla mna maju lacny prenajom priestrovo a ak maju vela siat urobia velky obrat a preto nepotrebuju davat satam vysoke pozicovne...a tiez nemaju nejake drahe znacky mozno...neviem..ale je to fajn ze sa najdu salony kde sa da stale aj dobre pozicat resp. nakupit, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Hej je to super, keby si tam dvojica vybrala tak sa za 10 000 oblečú obaja a nielen nevesta A ten oblek mu ušijú na mieru, majú to aj na stránke.
Odpovedať
asi idem obzriet tu ich stranku, si ma nejako navnadila...a nevies aka cca je doba kym ten oblek usiju? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
anax - bolo prvé meranie, potom raz išli na skúšku a potom už bol hotový, také 2 - 3 týždne
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj labudka, mozes mi prosim poslat do IP adresu toho svadobneho salonu, cena naozaj bezkonkurencna, dakujem ;-)
Odpovedať
broskynka poslem ti aj ja:-))) ale najdes ich aj cez google ;-)
Odpovedať
Ahote, tak Labudka, to je teda bezkonkurencna cena, u nas by to cele vyslo aj 6-7 tisi spolu... fiiiha, sice som s Partizánskeho, ale asi tam zajdeme a skusim nahovorit aj kamarata, ten si chcel dat usit IBA vestu... Hm, hm, hm. Inak nemame nic noveho, co sa svadby tyka...
Odpovedať
ahojte :-) my sme este nepozerali obleky pre draheho, chceme ist pozriet do podnikovej predajne Ozety v TN :-) som zvedava ake tam budu ceny. Dnes sa chystam skusat satky,tak potom prihodim fotky do albumu :-D x-)
Odpovedať
Lilus, tak potom nas informuj, ze uz su foto v albume. A do ktorych salovon chces ist skusat?
Odpovedať
Idem skusat saty do salona Leontine v Trencine, viac nestihnem lebo ideme az okolo tretej, skor sa mi neda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
AHojte babenky, tak ako vidim pripravy v plnom prude :-) , ja uz pomalicky zacnem balit a v utorok hurraaaaaaaaaaaaaaa domov, tak sa tesim, no mam aj obavy ci to vsetko postihame vybavit. No jedno mam uz iste v stredu idem skusat saty, sestra je stoho pomalicky viac nadsena ako ja. No tesim sa uz na nu!! Troska namna utoci chripka tak dufam ze sa toho zbavim do odchodu:) tak sa mi tu majte zatial pekne ;-)
Odpovedať
ahojte, tak uz som pridala fotky z dnesneho skusania ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lili aj ja som bola skusat v Leontine, aky mas na nich nazor? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?