Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon dak kontakt na toho sikulu? dokial je a kolko berie? dakujem
Odpovedať
lualu on je z oravy...ja budem mat svadbu na orave...ale ak by si chcela mozem ti dat na neho kontakt, myslim ze obcas sa zdrziava aj v ba
Odpovedať
Profilova fotka
ooooo ake preklepy :-N , tak este raz: das kontakt na toho sikulu? odkial je a kolko berie ? dakujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon za pokus nic nedam, tak mi to prosim supni
Odpovedať
vid vyssie napisane...ak mas stale zaujem napis do IP, potom ti poslem kontakt ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak urcite nie je skoro na to, aby si zacala vybavovat, co je treba.. Ja som bola napr. v svadobnom salone a povedali mi, ze na september je napr. pravy cas na to, aby som si rezervovala saty, ze uz chodia pytat na oktober... a ked si to pomalicky vsetko popripravujes, tak nebudes aspon v auguste stresovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Julienka jedna kamoska ma velmi zlu skusenost s tym, ze si rezervovala saty pol roka dopredu. Kym prisiel datum jej svadby, tak jej objednane saty boli od predoslych neviest dost znicene, potrhane, ze sa skoro rozplakala. Nakoniec si par tyzdnov pred svadbou vybrala uplne ine. Ale to bol mozno vynimocny pripad, ja neviem.
Odpovedať
ja by som si tiez tak skoro nerezervovala saty, skusat zacnem v polke aprila a mozno bude maj kym si nejake vyskusam a isto sa budem pytat kolko neviest ich uz ma zarezervovane predo mnou
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, my sme s drahým práve absolvovali predmanželskú náuku, takže sa veľmi tešíme, dohodla som si vizážistku a premyslela som si účes, keďže som si vybrala zdobené šaty a závoj tak budem mať jednoduchý chvost a závoj z vrchu, takže účes mi bude robiť kamoška, takže ďalšie ušetrené korunky, a idem ich rovno minúť :-D našla som na nete pekné svadobné poháre a kilovú guľu na nohu pre novomanžela :-D a ešte máme rezervovanú fotografku už sa približujeme k septembru obrovskou rýchlosťou. pekný večer
Odpovedať
labudka, ty si bola nanauke v UPC vsak? Nenapises mi ako treba postupovat ked sa tam chceme tiez prihlasit a potom ako samotna nauka prebiehala??
Odpovedať
Ahojte kocky, tak ja om si zo svadobneho veltrhu z BB odniesla krasne spomienky na skvelych ludi a vystavovatelov a najma hmotne vecicky na svadbu - pierka pre hosti a oteckov a vlasenky. a asi vyse 200 fotiek a 2 hodiny natoceneho materialu ;-) zajednali sme si este u firmy majadesign pohare a nasla som satky, tkroe ma na prvy pohlad ocarili, takze ak si nevyberiem staky v BA, tak naisto budem mat satky od velkoobchodu, nove, nepouzite, ani raz neboli skusane a ani obchytkavane... presne na moju velkost, presne podla mojich a priatelovych predstav, len ta cena by mohla byt trosku nizsia... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj anaxamon, písala si, že svadba bude na Orave... Šaty budeš vyberať tam alebo v RK? Počula som, že tam majú dobrý výber... aj ja mám svadbu na orave, v DK, tak uvažujem, kde si mám vybrať šaty...
Odpovedať
Článok sa načítava...
anjelik ani na Orave ani V RK...asi najskor v BA v inom pripade v PK:-)) Ved ty si mozes saty mrknut aj v Nitre nie? Bola si uz nieco poskusat? kotenko ako dopadla tombola v BB?
Odpovedať
tombola, no bolo to spravene tak, ako ja v BA, ale s tym, ze hned rano povedali, ze ludia ktori nebudu pri losovani, tak nevyhraju nic a meno a kontakt tam ti ludia pisu iba preto, aby popripade mohli skontrolovat, ci ten los nebol niekde ukradnuti a podobne... takze tak. viac sa mi pacila aukcia, ako tombola...
Odpovedať
Profilova fotka
Rozmýšľala som nad NR, ale v septembri budem dlho na Orave, tak neviem, na koľko by mi požičali šaty... Vieš, aby sme nemuseli cestovať hneď po svadbe do Nitry...
Odpovedať
Profilova fotka
Anax máš IP o príprave ;-)
Odpovedať
anjelik tak ked planujes sa zdrziavat na orave a nikto by nemal cestu do NR takpotom je to pochopitelne... labudka dakujeme ste raz
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte prišli nám zlaté obálky na oznámenia od kamaráta, oznamka robíme sami, juj teším sa, hneď by som ich chcela rozdávať, ale ešte si chvíľku počkáme kedy plánujete rozdávať oznámenia na svadbu? my asi tak v júni krásny dník
Odpovedať
Profilova fotka
Labudka: v svadobnom planovaci tu na stranke odporucaju davat oznamka 2 mesiace pred svabou :-) myslim, ze je to taky akuratny cas. Cize teraz chcete 3 mesiace vyrabat oznamka? Ake chcete vyrabat? Daj potom do albumu.
Odpovedať
Profilova fotka
aj my si ideme oznamká robiť sami... myslím, že tiež koncom júna ich budeme potom rozdávať... pomaličky kupujeme potrebné veci a uvažujeme, čo bude najlepšie... chcem si vyrobiť niekoľko typov a potom vyberieme ten najlepší...
Odpovedať
Profilova fotka
alika - my ich už máme vymyslené,aj vytvorené v compe, to sme mali raz tvorivú chvíľku, ale nechcem ich sem dávať, lebo sem chodia kamošky, ktoré ich potom dostanú a chcem aby to bolo prekvapčo teraz si dávame pauzičku lebo máme obaja diplomovku a štátnice, no a potom len nájdeme papier a vytlačíme, a bude to. je to jednoduché oznamko s našimi fotkami a textom, žiadne lepenie ani vystrihovanie :-D na to niesom ja ten plánovač nesledujem, niektoré veci sa mi zdajú prehnane skoro na ňom, skôr robíme veci podla rád kamarátov, ktorý už svadbu absolvovali, a keď máme čas tak si niečo vytvoríme, kúpime do svadby aj mimo nami vytvoreného plániku :-) len tak pre radosť.
Odpovedať
No my si tiez budeme tlacit samy oznamka, vyjde to lacnejsie a bude to presne podla nasich predstav. Baby, na aky papier budete tlacit? Na vizitkovy? My planujeme na vizitkovy papier, draheho tlaciaren s tym nema ziadne problem a ak by sa aj nejaky problemik objavil, tak ich dame tlacit kamosovi, ktory vlastni tlaciaren. ale tiez sme mali napad, ze si kupima od weddshopu oznamka a my si ich uz iba potlacime. Inak ohladom svadby nemame nic nove, uz som sa KONECNE rozhodla ktore saticky si kupim, nakoniec to budu tie, co som si vybrala vo veltrhu v BB, uz len zavolat tej pani a zajednat si ich a ked pojdeme do DCA cez Velku noc, tak si ich pojdem zviat. Inak uz nove nemame nic, navrh na oznamka sme zatial nerobili, ale idem hned povedat drahemu, ze by sme navrh mohli zacat robit...
Odpovedať
my si chceme tiez robit vlastne oznamka,mame dve verzie momentalne kotenko kolko ta stoja saty?
Odpovedať
Ahoj anax, satky budu po 11 tisic + kabatik, ale ten neviem kolko stoji. Ked si predstavim, ze za tie prachy sa aj poziciavaju, tak som nevahala...
Odpovedať
ja som ich myslim videla v ba na veltrhu ale ani netusim ako sa volaju len som sa tam kukala povedali my ze oni su velkosklad..napises mi viac do IP?
Odpovedať
idem nato ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Normalne ste ma navnadili na vlatnorucne oznamka :-) Vymysleli ste si take jednoduche, ze iba text, alebo ste si dali aj nejaku podtlac ako napr. vasu fotku alebo nejaky vzor?
Odpovedať
ahojte :-) alikaa aj my si budeme sami robit oznamenia a ako podklad bude nasa fotka :-) musim este najst nejaky krasny citat a text bude taky klasicky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lilusiatko, ako to budeš tlačiť, aby bola ako podklad vaša fotka?
Odpovedať
ahojte, my budeme oznamka rozdavat nejakych 6 az 8 tyzdnov pred aj ked kym moj priatel nebol oboznameny s tym ako to chodil tak vyhlasil ze v maji:-))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?