Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
ahoj anjelik :-) bud dame tie oznamka vyvolat vo fotosluzbe ako matne fotky alebo si ich vytlacime na atramentovej foto-tlaciarni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Tak ako mate niečo nové?
Odpovedať
Angyalok, ty sa pochval... my sme sa chvalili prebezne, dlho si tu nebola
Odpovedať
Profilova fotka
No mi už pomali kupujeme alkohol a veci na výzdobu,v piatok ideme objednať zákusky a vyberieme už aj svadobnu tortu už sa teším :-)
Odpovedať
Jeeej, tak to by som sa aj ja tesila na tvojom mieste. Kolko alkoholu beriete na osobu - kolko coho? Ja nemam potuchy, ako sa to robi a rata
Odpovedať
Profilova fotka
Tak mi kupujeme jeden karton včom je 12 kusov.Už sme si kupili Hruškovicu-Spišskú,Becherovku,Nicolaus vodku,konak aj marhulovicu.My alkohol kupujeme vtedy keď je na to akcia.Chceme ešte Fernet,biele a cervene víno a ešte niečo sladke ale to už nebudeme kupovať v kartonoch.My na svadbe budeme mať 75 ľudí tak ale vieš radšej nech je viac ako málo.
Odpovedať
No presne tak, my mame kartu v Metre, tak sme tiez rozmyslali zacat kupovat, len stale nevieme kolko toho treba... my budeme mat 40 ludi
Odpovedať
Profilova fotka
Fiiha a kde to chcete do septembra skladovat? My si chystame taketo nakupovacky tesne pred svadbou, mozno tak 2-3 tyzdne pred.
Odpovedať
Profilova fotka
alikaa vieš teraz predstaviť našu izbu? :-) vyzerá to tam ako keby sme tam otvorili obchod s alkoholom :-) kotenko my takisto nakupujeme v metre tam je to lacnejšie ako v normálnom v obchode,tú becherovku sme kupili včera lebo od včerajška v metre nato mali akciu.
Odpovedať
Ano? Ja som ani nevedela, ze maju teraz nejake akcie, drahusik nosi domov malokedy letaky...
Odpovedať
ahojte :-) tak zabezpecit alkohol na svadbu ma na starosti nas ocino...tvrdy alkohol budeme kupovat u jedneho jeho kamarata a vinko budeme kupovat v Topolciankach vo Vinarenskom podniku tam maju podnikovu predajnu a je mozne si ho nacapovat do coho chcete, a vijde to lacnejsie ako kupovat ich originalne flase v obchode :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Víno nám donesú týždeň pred svadbou podla mňa to úplne stači vtedy.Aj mne včera drahý volal z roboty že maju akciu že by sme mohli ísť.Nám kartu požičiava susedka,lebo my bohužial nemáme. Ozaj my sme si už kúpili aj svadobne poháre :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
My mame uz pohare zajednane u kamaratky
Odpovedať
My sme zatial este ziadny alkohol nekupovali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A svadobné šaty ste si už vybrali?Lebo ja ešte nie.
Odpovedať
Ja uz mam satky vybrte, len este musim pani napisat, ze nech mi ich odlozi a pridem si po ne. Ja si ich kupujem u velkopredajcu
Odpovedať
Profilova fotka
Kotenko u koho kupujes, prezeradis? Daj nam tip
Odpovedať
Amaro - dubnica nad Vahom. Stretla som sa s nimi na svad. veltrhu v BB a rozhodovala som sa medzi dvoma satami, ale uz som sa konecne rozhodla
Odpovedať
Kotenko a to je iny salon ako to centrumvalentiny co si mi poslala do IP? neviem to Amaro najst na nete :-)
Odpovedať
Amaro maju stranku, ale je nefunkcna a ano, centrum valentiny je ine ako Amaro...
Odpovedať
Tak preto ich neviem najst :-)
Odpovedať
Noo, som zvedava kedy bude funkcna ta ich stranka
Odpovedať
kocky ta stranka co aj mne kotenko poslala do IP je len vo vystavbe takze este ju len ppripravuju preto je taka cudna :-D
Odpovedať
Babenky a uz ste rozmyslali nad vyzdobou saly? Budete si ju davat robi alebo si sami spravite? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mne výzdobu bude robiť jedna moja známa a ja.Rozmýšlam nadtým že si na stoličky dam urobiť mašličky ale ešte je to vo hviezdách :-)
Odpovedať
No my mame v sale uz vyzdobu v cene.. ale poznam par obob ktore sa zaoberaju vyzdobami, tak by nebol problem ich poziadat. Hadam ;-) zatial som nas tym ale nejako zlvastne nerozmyslala, uvidime... ako povedal slepy a spadol do jamy :-D
Odpovedať
Ja som si rezervovala jednu aranzerku :-) pekne si vsetko dohodneme a budem mat menej stresov pred svadbou :-D
Odpovedať
Od nas z emsta, Lucka?
Odpovedať
uuups, preklep: Od nas z mesta, Lucka?
Odpovedať
Ano je to baba,ktora robi vyzdobu v Kalinke a ma to uz v malicku,co kde a ako da :-) videla som jej vyzdobu a paci sa mi a ma mi este poslat v marci fotky najnovsej vyzdoby :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?