Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
ahoj oliwf :-) citila som sa tam velmi dobre, majitelka je veelmi prijemna a mohla som skusat vsetko co som chcela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som presla celu Bansku Bystricu, a cely Trencin a nakoniec som skoncila prave v tomto malickom salone, kde som si nakoniec aj rezervovala saticky. ;-) Bolo to asi to naj, co som zatial skusala a co mi sedelo, i ked to niesu uplne tie naj... vysnivane, ale boli lahucke a uzasne pohodlne. Pozri album. :-) Inak nevies ci mali od decembra aj nejake nove modely, konkretne ci tam mali tento? http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
A pristup musim len a len pochvalit.... hlavne, ze ma nikto nepresviedcal, ze co sa mi paci a aku korunku si mam dat na hlavu... atd. :-) Verim, ze sa budu rozrastat ;-)
Odpovedať
Velm ipekne satky si si vybrala,tie som tam videla :-) aj ta kvetinkova bizuteria je veeelmi pekna ;-) zda sa mi,ze presne tie iste saty, na ktore si poslala odkaz tam nemali ale boli tam velmi podobne :-) nepamatm si to presne lebo som pozerala iny typ siat :-) x-)
Odpovedať
Ahoj Lucka.. Veru budes nadherna nevesta, vsetky satky ti velmi pristali. Pre ktore si sa nakoniec rozhodla? Aj si si uz nejake rezervovala? My ohladom svadby nic nove
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne, satocky boli lahucke ako pyzamko, to nakoniec rozhodlo. Aj ked som bola zosnurovana v korzete, tak boli uzasne pohodlne. Inak skusala som aj tie s tymi hnedymi kvietkami, a tiez boli velmi pekne. Bizutku mi ponukli, ze toto je jedina taka jednoduchsia, ale nakoniec som si kupila inu. ;-) Lili, ak mas este nejake ine satky odfotene zo skusania z toho salonu, pridas do albumu?
Odpovedať
Aj tie co sa mne najviac pacili, ktore tam mam vela krat odfotene boli veelmi lahucke :-) zatial som si nijake este nerezervovala,lebo sa chystam este skusat saty do Prievidze a Bojnic :-) oliwf skusala som aj ine,ale nedam ich do albumu,lebo mi az tak nesadli x-) :-D
Odpovedať
Kotenko a ty si ides teda kupovat satky? tie co mas posledne pridane? :-)
Odpovedať
Ano, vyzera to tak, ze si ich idem kupovat. Len neviem ekdy sa do BA dostanem, lebo idem na veltrh vo BB buduci vikend a v tyzdni sa tam tazko dostanem. no ved uvidime
Odpovedať
Ved mozno este poskusas saty aj na veltrhu,ci nie? ;-)
Odpovedať
No ved jasne ze poskusam, ved tam budeme od piatka, ale kupovat poziciavat enbudem, jedine, ak sa mi to oplati... ale to asi tazko...
Odpovedať
Profilova fotka
Lili, ty mas este kopu casu, my tym, ze zijeme v zahranici tak sme velmi casovo obmedzeni, a teda aj saty boli vyberane dost na rychlo. Ale uvedomujem si, ze to potrebuje cas a klud. A tajne zavidim nevestam, ktore ho maju :-D Obehni co najviac, a hlavne daj na svoj pocit, nie na to co ti hovoria iny. ;-) Ale nech si vyberies cokolvek budes krasna nevesta :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Oliwf dakujem krasne za pochvalu x-) aj ty budes veeelmi krasna nevesta ;-) kto vas bude fotit? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj oliwf, skusala si si tie satky na ktore si sem dala link?, lebo mne sa velmi pacia a vydela som ich na ebay no obavam sa toho ze budu tazke...
Odpovedať
jej vy ste vsetky take sikovne....inak mne sa v tom salone strasne pacia jedny zo siat co ma ten salon sem v prezentacii ale vraj ich nema kocka v salone, takze skoda preskoda...chcela som si ich ist aspon vyskusat:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ups vydela...........az mi oci vypadli :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lili... fotit nas bude Gabika Halajova zo Zvolena, len pozovacie a hostinu a kostol bratrancova priatelka, ktora sa tomu venuje rekreacne. Ale robi krasne fotky, takze sa nebojim, aj ked nieje profesionalka. ;-) Sabi... zial neskusala som ich, su prekrasne, ale, ze vraj nazivo nie. Tak preto som sa aj ja pytala. Inak nasla som foto jednej kocky, ktora ich skusala v Nitre, tak snad bez jej dovolenia ho sem mozem dat???? :-. http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj oliwf, tak ti aj tak dakujem som taka zvedava ako dopadnem ja zo skusanim. Chystam sa aj do Diamondu ;-)
Odpovedať
awojte, od soboty mam uz zajednaneho kadernika a vizazistu v jednej osobe, tak som bola z toho taka vytesena, ze mal moj termin volny:-)
Odpovedať
Jeeej, ja som si tiez akurat cez vikend obvolavala kozmeticku a termin mala volny, tak som si ju uz aj zajednala, len mi kazala, aby som jej cas povedala a ja netusim o kolkej. sobas mame o 15h, ale o 14h uz od nas vyrazame a este sa chceme ist fotit, cize o 12h uz musim byt aj namalovana a aj ucesana. tak ako? Netusim, kedy a co. a co sa robi skor? Kadernicka alebo kozmeticka?
Odpovedať
Tak moj kadernik, ten pride k nam domov, ked cesal svagrinu bol brat pre neho uz rano o siedmej, a to v piatok vecer bol este u nas co ju myslim farbil alebo take nieco:-) Takze u nas bude isto od skoreho rana, kedze nie len ja ale aj svadobna mama a svagrina budu u neho cesane:-)))a aj malovane samozrejme...:-) a mozno este aj kto iny, uz neviem...prosto od rana az do neskoreho poobedia..:-)
Odpovedať
Fuuha, tak to sa mate, ked ho budete mat doma cely den... a ze je 2v1, super, o starost a o jedneho cloveka menej ;-)
Odpovedať
aj nechty chlapec robi keby som chcela ale nebudem chciet:-)
Odpovedať
aaale, dokonca 3v1, to je este lepsie, ako keby si sla do kadernictva ;-) tak to si si veru dobre vybrala, dufam, ze budes spokojna
Odpovedať
Ja viem ze budem,kedze viem co mozem cakat, kedze je uz odskusany u nas chlapec:-)))))
Odpovedať
Ahojte, akurat sme volali kameramanovi, mame ho zajednaneho za bezkonkurencnu cenu, bez stihu, podla nasich predstav, no super. viac si povieme potom, ked si pojdeme sadnut a pod... Uz sa nato tesim...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja sa k vam pridavam. Do vcera sme mysleli, ze svadba bude v auguste, ale niekto nam vyfukol restiku a tak sme to cele posunuli na 06.09.08. Vidim, ze niektore tu uz mate vsetko zajednane. My chceme teraz dohodnut podrobnosti okolo restauracie a objednat matriku a zvysok chceme riesit niekedy v aprili-maji.
Odpovedať
Noo, ved mas este cas, ale pokial chces mat niektore veci tip-top, tak treba aj skor zajednavat. my sme zatial zo vsetkym stihli len-len...
Odpovedať
ahoj alikaa :-) este by ste si mali zajednat DJ, fotografa alebo kameramana,lebo v maji by ste uz horsie niekoho nasli, teda neviem ake mate naroky a predstavy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo DJ je vraj aj prevadzkar tej restauracie co sme si rezervovali, tak by sme sa chceli s nim dohodnut, fotograf bude nas kamarat, to uz mame davno dohodnute a kameramanov teraz pozeram na nete aj na svadobnom veltrhu som pozerala, ale to je vsetko strasne drahe. Viete o niecom do 10 tis. v BA? Rozmyslali sme, ze mozno by sme sa aj vykaslali na video, ale este nevieme. Nemame velky rozpocet na svadbu, setrime kde sa da a toto je velka polozka. Tiez uz mam dohodnutu kamosku na malovanie :-) Takze take zakladne veci predbezne mame. Ja napr. nemam ziadnu predstavu ake saty chcem, iba to ze chcem snehobiele, takze tiez nechcem velmi dopredu zhanat, mozno tak 2 mesiace pred svadbou. Proste prve co mi sadnu a budu lacne a budu sa mi pacit poziciam :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?