Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

24. máj 201011520
  • ahoj oliwf 🙂 citila som sa tam velmi dobre, majitelka je veelmi prijemna a mohla som skusat vsetko co som chcela 😃

• Ja som presla celu Bansku Bystricu, a cely Trencin a nakoniec som skoncila prave v tomto malickom salone, kde som si nakoniec aj rezervovala saticky. 😉 Bolo to asi to naj, co som zatial skusala a co mi sedelo, i ked to niesu uplne tie naj... vysnivane, ale boli lahucke a uzasne pohodlne. Pozri album. 🙂
    Inak nevies ci mali od decembra aj nejake nove modely, konkretne ci tam mali tento?
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=923085&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

• A pristup musim len a len pochvalit.... hlavne, ze ma nikto nepresviedcal, ze co sa mi paci a aku korunku si mam dat na hlavu... atd. 🙂
    Verim, ze sa budu rozrastat 😉

• Sponzor fóra
  • Velm ipekne satky si si vybrala,tie som tam videla 🙂 aj ta kvetinkova bizuteria je veeelmi pekna 😉 zda sa mi,ze presne tie iste saty, na ktore si poslala odkaz tam nemali ale boli tam velmi podobne 🙂 nepamatm si to presne lebo som pozerala iny typ siat 🙂 😵

• Ahoj Lucka.. Veru budes nadherna nevesta, vsetky satky ti velmi pristali. Pre ktore si sa nakoniec rozhodla? Aj si si uz nejake rezervovala?
    My ohladom svadby nic nove

• Jasne, satocky boli lahucke ako pyzamko, to nakoniec rozhodlo. Aj ked som bola zosnurovana v korzete, tak boli uzasne pohodlne. Inak skusala som aj tie s tymi hnedymi kvietkami, a tiez boli velmi pekne.
    Bizutku mi ponukli, ze toto je jedina taka jednoduchsia, ale nakoniec som si kupila inu. 😉
    Lili, ak mas este nejake ine satky odfotene zo skusania z toho salonu, pridas do albumu?

• Aj tie co sa mne najviac pacili, ktore tam mam vela krat odfotene boli veelmi lahucke 🙂 zatial som si nijake este nerezervovala,lebo sa chystam este skusat saty do Prievidze a Bojnic 🙂 oliwf skusala som aj ine,ale nedam ich do albumu,lebo mi az tak nesadli 😵 😃

• Kotenko a ty si ides teda kupovat satky? tie co mas posledne pridane? 🙂

• Ano, vyzera to tak, ze si ich idem kupovat. Len neviem ekdy sa do BA dostanem, lebo idem na veltrh vo BB buduci vikend a v tyzdni sa tam tazko dostanem. no ved uvidime

• Ved mozno este poskusas saty aj na veltrhu,ci nie? 😉

• No ved jasne ze poskusam, ved tam budeme od piatka, ale kupovat poziciavat enbudem, jedine, ak sa mi to oplati... ale to asi tazko...

• Lili, ty mas este kopu casu, my tym, ze zijeme v zahranici tak sme velmi casovo obmedzeni, a teda aj saty boli vyberane dost na rychlo. Ale uvedomujem si, ze to potrebuje cas a klud. A tajne zavidim nevestam, ktore ho maju 😃
    Obehni co najviac, a hlavne daj na svoj pocit, nie na to co ti hovoria iny. 😉 Ale nech si vyberies cokolvek budes krasna nevesta 🙂

• Oliwf dakujem krasne za pochvalu 😵 aj ty budes veeelmi krasna nevesta 😉 kto vas bude fotit? 🙂

• ahoj oliwf, skusala si si tie satky na ktore si sem dala link?, lebo mne sa velmi pacia a vydela som ich na ebay no obavam sa toho ze budu tazke...

• jej vy ste vsetky take sikovne....inak mne sa v tom salone strasne pacia jedny zo siat co ma ten salon sem v prezentacii ale vraj ich nema kocka v salone, takze skoda preskoda...chcela som si ich ist aspon vyskusat🙂

• Sponzor fóra
  • ups vydela...........az mi oci vypadli 😃 😃 😃

• Lili... fotit nas bude Gabika Halajova zo Zvolena, len pozovacie a hostinu a kostol bratrancova priatelka, ktora sa tomu venuje rekreacne. Ale robi krasne fotky, takze sa nebojim, aj ked nieje profesionalka. 😉
    Sabi... zial neskusala som ich, su prekrasne, ale, ze vraj nazivo nie. Tak preto som sa aj ja pytala. Inak nasla som foto jednej kocky, ktora ich skusala v Nitre, tak snad bez jej dovolenia ho sem mozem dat???? 😕

http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fmata2121&vImageID=484392#navigator
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fmata2121&vImageID=484391#navigator

• Ahoj oliwf, tak ti aj tak dakujem som taka zvedava ako dopadnem ja zo skusanim. Chystam sa aj do Diamondu 😉

• awojte, od soboty mam uz zajednaneho kadernika a vizazistu v jednej osobe, tak som bola z toho taka vytesena, ze mal moj termin volny🙂

• Jeeej, ja som si tiez akurat cez vikend obvolavala kozmeticku a termin mala volny, tak som si ju uz aj zajednala, len mi kazala, aby som jej cas povedala a ja netusim o kolkej. sobas mame o 15h, ale o 14h uz od nas vyrazame a este sa chceme ist fotit, cize o 12h uz musim byt aj namalovana a aj ucesana. tak ako? Netusim, kedy a co. a co sa robi skor? Kadernicka alebo kozmeticka?

• Tak moj kadernik, ten pride k nam domov, ked cesal svagrinu bol brat pre neho uz rano o siedmej, a to v piatok vecer bol este u nas co ju myslim farbil alebo take nieco🙂
    Takze u nas bude isto od skoreho rana, kedze nie len ja ale aj svadobna mama a svagrina budu u neho cesane🙂))a aj malovane samozrejme...🙂 a mozno este aj kto iny, uz neviem...prosto od rana az do neskoreho poobedia..🙂

• Fuuha, tak to sa mate, ked ho budete mat doma cely den... a ze je 2v1, super, o starost a o jedneho cloveka menej 😉

• aj nechty chlapec robi keby som chcela ale nebudem chciet🙂

• aaale, dokonca 3v1, to je este lepsie, ako keby si sla do kadernictva 😉 tak to si si veru dobre vybrala, dufam, ze budes spokojna

• Ja viem ze budem,kedze viem co mozem cakat, kedze je uz odskusany u nas chlapec🙂))))

• Ahojte, akurat sme volali kameramanovi, mame ho zajednaneho za bezkonkurencnu cenu, bez stihu, podla nasich predstav, no super. viac si povieme potom, ked si pojdeme sadnut a pod... Uz sa nato tesim...

• Ahojte, aj ja sa k vam pridavam. Do vcera sme mysleli, ze svadba bude v auguste, ale niekto nam vyfukol restiku a tak sme to cele posunuli na 06.09.08. Vidim, ze niektore tu uz mate vsetko zajednane. My chceme teraz dohodnut podrobnosti okolo restauracie a objednat matriku a zvysok chceme riesit niekedy v aprili-maji.

• Noo, ved mas este cas, ale pokial chces mat niektore veci tip-top, tak treba aj skor zajednavat. my sme zatial zo vsetkym stihli len-len...

• ahoj alikaa 🙂 este by ste si mali zajednat DJ, fotografa alebo kameramana,lebo v maji by ste uz horsie niekoho nasli, teda neviem ake mate naroky a predstavy 🙂

• nooo DJ je vraj aj prevadzkar tej restauracie co sme si rezervovali, tak by sme sa chceli s nim dohodnut, fotograf bude nas kamarat, to uz mame davno dohodnute a kameramanov teraz pozeram na nete aj na svadobnom veltrhu som pozerala, ale to je vsetko strasne drahe. Viete o niecom do 10 tis. v BA? Rozmyslali sme, ze mozno by sme sa aj vykaslali na video, ale este nevieme. Nemame velky rozpocet na svadbu, setrime kde sa da a toto je velka polozka. Tiez uz mam dohodnutu kamosku na malovanie 🙂 Takze take zakladne veci predbezne mame. Ja napr. nemam ziadnu predstavu ake saty chcem, iba to ze chcem snehobiele, takze tiez nechcem velmi dopredu zhanat, mozno tak 2 mesiace pred svadbou. Proste prve co mi sadnu a budu lacne a budu sa mi pacit poziciam 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov