Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
Miska, vitaj medzi nami ;-)
Odpovedať
no to je fakt verim ti ivi...ale zvladnes to...:-))) si predsa 1-...
Odpovedať
Dakujem za privitanie.
Odpovedať
takze ahojky miska....uz mas toho tiez dost zajdnaneho , pdobne ako my dve s kotenkom...hi
Odpovedať
A h o j t e b a b y.Normálne ma šokujete,vy ste proste šikulice,my svadbu plánujeme v rovnaký mesiac ako vy a........zrejme nás nemá kto kopnút do zadnice aby sme sa rozhýbali,pretože ešte nemáme nič zajednané,fakt nie.Paráda že?
Odpovedať
Noo, tak ot mate zaujimave, erulienka. a aky mate presny termin? podla mna aspon zajednat salu a obradnu sien, kameru, foto a hudbu a ostatne psotupne
Odpovedať
no tak to co pisala kotenko je potrebne dopredu...lebo nemuite man t nic volne...my sme ako prve mali hudbu, kedze mame zivu kapelu tak to bolo u mna prvorade...erulienka kolko budete mat hosti?
Odpovedať
nemali sme ani na vyber, lebo momentalne sme v irsku a v januari sme boli doma na 2 tyzdne a snazili sme sa vybavit co najviac. Aj ked sa uz konecne koncom maja vraciame domov,tak na pripravu svadby nebude vela casu, nakolko ideme prestavovat byt, ktory musi byt do svadby hotovi.
Odpovedať
Emmilly, jj, treba najma tie zaklady mat (teda pokial mate nieco vysnivane a zalezi vam na tom) a potom to uz ide lahko. ovela.
Odpovedať
podla mna je jednoduchsie mat vsetko zariadene dopredu ako sa potom stresovat.
Odpovedať
Miskaajozko, presne tak ;-)
Odpovedať
Ja som uplne zabudla napisat, ze mame zajednaneho aj Dj aj obrucky, ktore uz by mali byt hotove. Ocino mi ide po ne v piatok, tak sa tesim ako budu vyzerat.A mame aj starejsieho.Ked to tak pisem az sa mi verit nechce, ze sme sa tak zorganizovali.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ludí by sme mali mať okolo 90,vela detureniec-paráda.Moj drahý príde domov až na velkú noc,takže vybavovačka začnú potom.Všetko chce vidieť,posúdiť,zhodnotiť,porovnať a tak.........takže čakáme a čakáme.Trošku ma to stresovalo,hlavne ked som nakúkala a čítala tieto stránky ale už.........no musím proste vydržať.Bráchova svadba bola do 3 mesiacov vybavená,a bola parádna,narýchlo a parádna so vším všude,dokoncy aj s bitkou na ktorú teraz spomínajú.teraz je to na smeich ale v tedy do bolo na krv.Dokonca aj moje požičané šaty si to odniesli a pekne dosť.je to sranda ked si chce človek niečo dopredu naplánovať,myslím že aj tak to nevíde ako by chcel .Ale predstavu by o tom mal mat to je pravda.Po velkej noci vám sem napíšem možno aj čosi rozumnejšie aj informatívnejšie.Takže sa teším že aj ja sa budem mocť niečim vybaveným pochváliť.Držím všetkým palčeky nech sa vám darí a dopísania,papa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky... miskaajozko:no teda ine stihacky..clovek asi fakt dokaze za kratky cas divy.. :-) anaxamon:bola som..tie satky,co sa ti pacia ,su malinke..vraj tam nie je fialova,ale strieborna stuha.teraz boli bez stuhy .ale su nadherne... majitelka je uzasna osobka..prijemna,ochotna..vyskusala mi asi 7 siat..s malymi upravami by sa dali okrem jednych asi vsetky...este popozeram inde ,ale mam par tipov aj tam,co by sa dalo...su to vacsinou cisla 10-12 a ma tam jedny 18,ale nie su az tak velke a daju sa zuzit,su na snurovacku-na stranke saty c.obr.54..
Odpovedať
ahoj woman04 stihacky ked musis inak sa neda, ale dopredu sme to uz priblizne mali najdene na nete kde asi a co a ako.Tato stranka nam velmi pomohla a velke plus ma aj moj nastavajuci, lebo aj on velmi prispel pri vybavovani veci takze sme si to pekne rozdelili.
Odpovedať
(labudka) ... Neušijú! Privezú polotovar z poľska a za pár korun a prešijú tam znacku!
Odpovedať
fesica, tak to je sila co dokazu stvarat niektore salony ]-( A tipujem, ze za "usitie" budu chciet 20-30 tisic, ako za klasicke sat, cooo??? ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, zas vas nestiham citat, vsetky ste vo vire priprav :-) Viete mi poradit nejake lacne salony v Bratislave? Chcela by som si pozicat saty tak do 8 tis. Popripade aj nejaky dobry obchod s oblekmi, kde by sa dalo nieco kvalitne zohnat do asi 10 tis.
Odpovedať
/alikaa( Pansky Salon J & N Fashion. v Trencine. My sme velmi spokojni. Oblek usiju na mieru 9500sk...
Odpovedať
KOTENKO... aWOJ no vsade to tak chodi len to obycajny ludia nevidia. Kamaratka v takom niecom chodi a ked mi vravela s cim sa stretava az neuveritelne. dobre a kvalitne predavat by nemalo znamenat zdierat ludi. Len clovek by mal mat asi vela casu aby si pozistoval ceny a kontaky a vedel to porovnat!
Odpovedať
Fesica, tak to je sila ted,a ja sa k tomu radsej nevyjadrujem, zbytocne sa opat rozzurim! ]-( ]-( ]-( Mate neco nove..?
Odpovedať
kotenko No aby som sa opravila nie vsade... iba tam kde maju uplne nizke ceny a normalny clovek pochopi ze za kvalitu sa aj plati a ked maju prilis vysoke ide im zase o zarobok a myslia ze svojim svetov&ym menom si to mozu dovolit.
Odpovedať
kotenko Joj nerozculovat sa!!! chi chi... Mna tiez vedia sice take veci rozbujacit :-| ...
Odpovedať
Noo, ja som sa zas vela krat stretla s tym, ze nie vsetko drahe je aj dobre... sice na topankach sa mi to osvedcilo, ale na obleceni veru nie! ]-( Preto na cenu nepozeram, teda pozerm, ale nie v tom, ze ked tricko stoji 250sk, tak si ho nekupim a zas ked sa mi paci tricko po 1 000sk, tak si ho nekupim za taku cenu... zalezi od toho, kde ho kupujem, aky je material. a znacka..? Ja som zastancom slovenskych vyrobkov, nie Adidas a podobne ]-( ]-( ]-( tie sa mozu u mna vypchat ]-(
Odpovedať
cauky kocky...ste tu?
Odpovedať
Profilova fotka
alikaa-salon Fany na Tomasikovej...ceny okolo 6000,Karina na Furdekovej 12 aj za 4000,ale nie taka uroven siat ako v drahsich...
Odpovedať
Profilova fotka
no dnes je tu ticho :-S ..kde ste vsetci??
Odpovedať
Ahojte. noo, kde ste? anax nas dnes zanedbava ;-(
Odpovedať
Ahojte nevesty, mozem sa k vam pridat? aj ja sa vydavam 13. septembra... ;-) rozhodli sme sa spontanne pred dvoma tyzdnami a uz aj pracujeme na pripravach... 8-)
Odpovedať
helou, nezanedbavam...dovolenkujem okrem toho mame smutnu udalost v rodine, umrela mi babka :-( ale zas dnes vecer ma priatel poziadal uz tak naozaj o ruku a uz aj ja mam prstienok x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?