Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
Na svadobnu cestu nejdeme urcite, lebo Lilianka je chorucka a s nou bude problem niekam chodit, jedine ze nam to odporuci dr., comu by som sa ja potesila, ale to by boli skor hory a taaaak.
Odpovedať
takze vy ste na horyyy hej...my sme boli den pred silvestrom na jeden dnik v tatrach, bolo kraasne...na svadobku ked tak pojdeme k moru, inac ja som nenormlane zatazena na tuto stranku neprejde den ked ju nenavstvim, som si dodala do albumy boty, mrkni sa na nich...a daj nazor...:-)
Odpovedať
idem hned nato., ja som tiez zavislacka na tejto stranke... a na hory? my moc na hory nei sme, ale Lili ma problemy s dychanim a potrebuje cisty vzduch, takze preto by sme skor zvolili hory, ako more.. a snou niekam na dlhu cestu, to by som sa fakt bala... no botky idem kuknut a hned ti podam moj nazor
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ..16.3. je moja sestra:-)) a moj drahy blizenec:-)
Odpovedať
tie topanocky ktore si is vybrala, su biele, alebo kremove..? Su krasne podla mna, aj ked ja moc na nizke nie som, lebo ja mam 166cm a tam ma treba trosku zvacsit :-) No idem ja uz off, tak ahoj a dovidenia zajtra
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon:dnes som bola v Mii sposa..mile zienky,mama a babka majitelky,maju to pekne spravene..este len zacinaju,takze kupovali skor mensie cisla...skusala som jedny biele s vleckou a jedny kremove,uplne jednoduche,ale stale to nie je ono..zajtra idem do El
Odpovedať
no biele som zvolila...ja musim mat malinke lebo som vysoka 176...a moj drahy je sice vyssi ale ja v takych ani chodit neviem a nie to este tancovat...oki idem aj ja, zatra treba vstavat do pracicky...ble...tka papik
Odpovedať
woman...takze este len hladas tie svoje vysnivane? tak prajem vela zdaru... :-D urcite budu...ja uz svoje mam...
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem..tiez mam 176cm
Odpovedať
Profilova fotka
pekný večer dievčatá woman - ja idem do Mia sposa a EL vo štvrtok, :-D
Odpovedať
to je uz tolko hodiiin??, ako zajtra vstanem....no nevyberiem si ked som taka vysoka, musim malinke...:-(
Odpovedať
Ahaa, no tak ot ano, ja zas neviem chodit v nizkych topankach, viem len vo vysokych, mne sem-tam robia problem aj botasky... :-D ja musim mat minimalne 5 cm
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
labudka-drzim palce..su tam fakt mile babenky..neviem ,ake mas cislo,ale na stihle dievcata mali par peknych kuskov...
Odpovedať
Profilova fotka
labudka-v Neveste si bola??..hovorila som v Poluse s amjitelkou,povedala nech sa objednam,lebo maju toho vela..len cas nebol..skusim zajtra zavolat..
Odpovedať
Profilova fotka
mam pocit,ze zacinam byt zavisla na tejto stranke:-)
Odpovedať
woman, sme na tom podobne. ja som cely den na konikovi a na mojej svadbe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa dostanem az vecer,este ze mam volny net len do polnoci,to ma stopne :-D
Odpovedať
my mame neobmedzeny net s dost dobrou rychlostou... nastastie... ale ked budem mat doma Lilianku, tak tu uz nebudem tak casto byvat... ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
čau,kotenko: Ako žiješ? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahoj Topa. no celkom to ujde, az nato pocasie, uz by som rada vytiaha suknicky a lahke tricka a tenku bundu... s pripravami ste ako pokrocili..? my nic nove, podlesnu vec co sme zajednali bol nas kameraman a kupila osm si zavoj, vlasenky, pierka pre hosti a topanky
Odpovedať
Profilova fotka
No tak to ste pekne pokročili.My sme chceli ísť tento týždeň za kňazom a dohodnúť sa kedy môžeme chodiť na náuky,ale pre moju chorobu z toho nič nebude.Inak skoro nič,okrem toho že ešte stále riešim moje šaty,tak ok.A počasie by sa už fakt mohlo umúdriť.Mňa to zožiera.
Odpovedať
No tak to vam gratulujem s tym knazom, ze to chcete poriesit teraz... my mame iba civilny sobas, takze toto-nauky riesit nemusime, nastastie... Saty ale riesim aj ja, chcela som naprv saty v celku, nakoniec to budu asi saty korzetove... ale zalubila som sa do nich, len este som ich nemala na sebe, tak uvidim ako to dopadne a ci si ich nakoniec kupim... ked ja som taka nerozhodna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to ja tiež,vyskúšala som veľmi veľa šiat,aj my sedeli ale nebolo to to pravé,mám 2 favoritky,jedny na 90% a 2 na 99%.Takže asi tie druhé.Ale ešte ideme s mamkou do jedného salónu a uvidíme,či ma ešte niečo neohúri.No tie 2 my schválil každý čo ich vydel,dokonca aj moja svokra.
Odpovedať
aaale, no ja om si tiez vela siat poskusala a viem aky strih mi ide, len drahemu sa zovna nepacili moc, jemu sa pacia tak zo sirokou suknou a najma nariasenou, mne sa pacia s hladkou suknou... ale uvidime, pockam na Velku noc, vtedy si idem tie satky skusit a odkupit, tak uvidime co s toho bude...
Odpovedať
Profilova fotka
tvoj drahý videl šaty?Môj nie a neuvidí ich,ani tie čo som si skúšala a ani tie ktoré budem mať.Nech je očarený.Ale je to každého vlastný názor.
Odpovedať
No ved ano, moj tie prve nevidel (tie co sa pacia mne), ale videl ma v inych a povedal mi, v ktorych sa mu pacim a podobne.. ono to aj tak bude prekvapenie, ved budem namalovana a vlasy budem mat spravene, plus zavoj, koruvka, vlasenky... A predsa, bude to uplne ina atmosfera ako pri skusani siat... Inak niet nad lepsieho kritika, ako chalan. vlastna skusenost...
Odpovedať
Profilova fotka
A ty redovy nebudeš mať,čo.Ty sa hneď prezliekaš do popolnočných?My budeme mať a aj ja a aj môj drahý budeme mať kroj a potom sa pôjdeme prezliecť.
Odpovedať
U nas sa redovy nerobi, nei je to v nasom kraji zauzivane, takze ja sa po zacepceni prezliekam do popolnocnych a drahy sa tiez prezlieka do neicoho... asi ina farba kosele, vidim to tak... nad popolnocnymi satami zatial iba uvazujem ,ale este som nebola ziadne skusat a hladat. a ty ako..? kto vam pozicia kroj?
Odpovedať
Profilova fotka
Kroj nám požičia jedna známa,oni sú manželia a obidvaja tancujú.A popolnočné som ešte neskúšala,no rozmýšľam či budú dlhé alebo krátke.
Odpovedať
Noo, tak to mate dobre ze Vam to pozicaju, ja ani neviem od koho by sme si take nieco pozicali. No ja viem, ze satky budu urcite kratucke, lebo vela ludi mi vravi, ze mam dobre nohy a tak ich chcem na svadbe aj pekne ukazat ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?