Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne o 15.30 sme chceli,ale uz nebol termin,iba o 14:00,ale to sa mi zdalo skoro..sobase viac ako 3 povedali ,ze nerobia..
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem..s tym som moc neratala...dufam,ze koncom sept.bude este pekne..
Odpovedať
Profilova fotka
woman - september bude nádherný, vonku bude teplúčko, ale Dóm má príliš hrubé múry ktoré teplo z vonku nepustia, takže určite ak máš šaty bez akýchkoľvek ramienok, či rukávov, tak aspoň štólu, aby si mala
Odpovedať
Profilova fotka
jooj..to je problem..saty som si este navybrala..i ked par sa mi pacilo..problem je,ze najlepsie boli velmi drahe-vyse 14-tisic a druhe su v Trencine:-))) Ale este cosi poskusam,chcem skocit aj do Galanty..mam velkost okolo 42-44,tak to nie je ako na stihlunku
Odpovedať
ahojte kocandy:-) niektora v dosahu? woman ahoj, ides do gabrielamercedes kuknut saty?
Odpovedať
ahojte ak možem tak sa pridám ako ste na tom s prípravami...?vyberáte už šaty...?a výzdobu....? mne sa zdá ešte skoro či nie...?
Odpovedať
ahoj kaspi, pisali sme si o tom myslim dva dni dozadu s dievcatami:-) kazda nejako inak:-) ja este skoro nic okrem fotografky, uja zazracnika vizazistu kadernika a nechtara v jednom, a kapely..:-)
Odpovedať
no ja som taktiež podobne máme fotografa kameramana a to je všetko .....pozerám nejaké šaty ale nič ma zatiaľ nezaujalo ....ty si ako na tom ..? už si bola aj nejaké skúšať ..?
Odpovedať
:-) dotlacili ma k tomu na svadobnom veltrhu co bol v ba...aspon som si uvedomila ze netreba mat vysnivane ale treba ist skusat...ale nechce sa mi ist skusat kedze mam velkost 44-46 a to musim vytipovat konkretne salony kde maju take velkosti
Odpovedať
ja som dnes bola na tej výstave v KE , ale ak mám povedať pravdu tak ma veľmi nič nezaujalo také sa mi zdaju všetky rovnaké.... :-)
Odpovedať
v ba to bolo velmi pekne az na jeden detail o ktorom pisem v teme o tom veltrhu..bolo to velke a na urovni...aj by som si bola vybrala keby ze mam svadbu na jar:-))))
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon:ahojky..rada by som do Galanty,ale neviem,kedy mi to vyjde..ty si sa tam bola pozriet??..ja mam tiez vacsie cislo..uvidime
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som len na veltrhu videla ich saty, ja mam ak nejaky poradovnik ktore salony by som chcela navstivit atento je na nejako tretom mieste:-)
Odpovedať
Profilova fotka
a na prvom a druhom? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som ich videla na veltrhu,ale priniesli len male cisla,ale vraj maju aj vacsie...chcem pozriet aj El,Nevestu a Miu Sposu
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vy ste tu za vikend toolko toho popisali. My sme teraz svadobne pripravy odlozili na bok. V piatok sme konecne prebrali nas novokupeny bytik a cely vikend sme na nom makali, chystame sa vsetko vymalovat, dat podlahy, zariadovat.... takze snad vsetko nezmeskame, ked budeme pokracovat v pripravach o mesiac-dva neskor. Nejde mi do hlavy, ze kostoly su tak skoro poobsadzovane. My chceme mat svadbu na petrzalskej matrike, v cik-cak centre, tak snad nam tam nevyfukne nikto termin, da sa tam rezervovat az koncom marca.
Odpovedať
woman ja som do mia sposa pisala mail a mal vo velkosti 46 len dvojo siat mozno ale vo velkosti 44 budu mat viac a ze postupne prikupuju. Na prvom mieste mam nevestu:-) na druhom este neviem:-)
Odpovedať
Ahojte, alikaa, nicoho sa neboj, za ten mesiac-2 mesiace nebudete vela oneskoreni po nas, my teraz neplanujeme nic robit, iba saty chceme kupit na Velku noc a oblek pre drahusika a potom tomu dame trosku casu, to nam akurat daju dcerku domov a zas budem v pripravach pokracovat neskor... Inak nemame nic nove, toto pocasie ma deprimuje :-( pekny den zelam
Odpovedať
cauko kocky...tak som tu opat...my mame tiez prestavku, lebo uz mae toho dost ale par veci este chyba, ale to je casu, oblek pre zenicha kupujem asi 2 tyzdne pred svadobu keby nahodou pribral...:-))))
Odpovedať
co inac nove??? kazdy den si obzeram prstinky taak sa mi pacia, ale taky je velky rozdiel medzi mojim a mojho nastavajuceho ze az...mam z toho srandu....pocujte zzaujima ma ci si davate prsstienky na vankusik, alebo akos a to robi? vacsinou na tacku nie? ci sa mylim?
Odpovedať
Ahojte, emmilly, tak my si davame prstienky na tacku, u nas to tak chodi a podla mna je "vankusik" zbytocne vyhodene peniaze, aj ked o nestoji vela... ale za tu cenu mozem mat napr nieco ine na svadbu. No co sa tyka predstavy, tak ja som chcela vyrezavane, gravirovane, ale drahusik robi v prasnom prostredi a tam som sklopila hlavku a budu obycajne ladke obrucky a ja budem mat kamienok... asi... zatial sme ziadne nezajednavali, ale uz mame predstavu, chceli by sme striebro, alebo biele zlato. inak nic nove, rozmyslam o kupe samodrziek, ale bojim sa, ze budu padat...
Odpovedať
no kotenko presne si myslim to iste aj ja, to je len taka zbytocnost, ktora sa zrazu stala hitom, tak isto ako to je aj s cokoladovymi fontanami a neviem s cim este...vsak? aj podla teba? my budeme mat tiez len tacku, a prstienky uz mame doma, tie co su v albume, ale na zivo su ovela krajsie, na obr. je to zlato strasne zlte...som spokojna, su uplne jednoduche, jemne, mame vvyryty datum a mena, a myslim ze stali tak akurat...11700...hoci mohli aj menej...ale boli sme v inom zlatnictve, a tam stali to iste, aj vzor...o 4000 viac, tak nechapem...robia sa aj strieborne obrucky??? to skor asi si dajte podla mna biele zlato, my mame kombinovane, lebo ja nosim striebro, a radko zlato, tak sme to sklbili...:-))
Odpovedať
No presne aj podla mnaj e to zbytocnost, ako aj tie fontanky, co si spominala, a aj navleky na stolicky.. to mi vsetko pripomina "americku svadbu", co poznam s filmou a nema to nic spolocne zo slovenskymi zvykmi.. ja som skor za cepiec - zacepcenie a podone. nemienim ani kyticu hadzat a ani podvazok, ten bude len moj a uvidia ho iba zenich, kamera a foto na svadbe ;-)
Odpovedať
Mily, mate rkaaasne obrucky, podobne chceme aj my, obycajne biele zlato a kamienok pre mna. ja nosim iba striebro, na zlte zlato moc nie som a drahemu pristane hocico, aj tak uz si ho viem zivo predstavit, ako si "nezvykne" na obrucku a bude ju nosit iba vo vynimocnych prilezitostiach, ale pri jeho robote sa to asi aj oplati, bola by som nerada, keby ju hned znicil prachom a pod...
Odpovedať
no ivka, tu som trosku som odbehla lebo pozeram panelak...ale je prestvka...pocuj presne som toho isteho nazoru ako ty...navleky, to su zbytocne peniaze, a kyticu hadzam nebudem lebo ju chcem z ruzi, a dam si ju vysusit, a podvazok bude tiez len pre mna...:-)))
Odpovedať
Emmilly, my sme jedna krv :-D x-) akeho si znamenia, mimochodom? Ja som blizenec, 10.06.1988 ;-)
Odpovedať
ja ryba...16.3.1986...
Odpovedať
ryba...zabudla som dodat...
Odpovedať
16.03. je aj moja naj kamaratka narodena, to preto si aj s tebou tak dobre rozumiem ;-)
Odpovedať
:-) no mozno...hi, tesim sa tomu...na svadobnu cestu idete? asi nie co ked mate malinku....my tiez nie, nebudu uz peniazky treba nam zariadit spalnu, a tak. takze nevyjdu, ale snd v roku 2009 si to doprajeme...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?