Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

23. máj 201011520
  • presne o 15.30 sme chceli,ale uz nebol termin,iba o 14:00,ale to sa mi zdalo skoro..sobase viac ako 3 povedali ,ze nerobia..

• dakujem..s tym som moc neratala...dufam,ze koncom sept.bude este pekne..

• woman - september bude nádherný, vonku bude teplúčko, ale Dóm má príliš hrubé múry ktoré teplo z vonku nepustia, takže určite ak máš šaty bez akýchkoľvek ramienok, či rukávov, tak aspoň štólu, aby si mala

• Sponzor fóra
  • jooj..to je problem..saty som si este navybrala..i ked par sa mi pacilo..problem je,ze najlepsie boli velmi drahe-vyse 14-tisic a druhe su v Trencine🙂))
    Ale este cosi poskusam,chcem skocit aj do Galanty..mam velkost okolo 42-44,tak to nie je ako na stihlunku

• ahojte kocandy🙂
    niektora v dosahu?

woman ahoj, ides do gabrielamercedes kuknut saty?

• ahojte ak možem tak sa pridám ako ste na tom s prípravami...?vyberáte už šaty...?a výzdobu....? mne sa zdá ešte skoro či nie...?

• ahoj kaspi, pisali sme si o tom myslim dva dni dozadu s dievcatami🙂

kazda nejako inak🙂

ja este skoro nic okrem fotografky, uja zazracnika vizazistu kadernika a nechtara v jednom, a kapely..🙂

• no ja som taktiež podobne máme fotografa kameramana a to je všetko .....pozerám nejaké šaty ale nič ma zatiaľ nezaujalo ....ty si ako na tom ..? už si bola aj nejaké skúšať ..?

• 🙂 dotlacili ma k tomu na svadobnom veltrhu co bol v ba...aspon som si uvedomila ze netreba mat vysnivane ale treba ist skusat...ale nechce sa mi ist skusat kedze mam velkost 44-46 a to musim vytipovat konkretne salony kde maju take velkosti

• ja som dnes bola na tej výstave v KE , ale ak mám povedať pravdu tak ma veľmi nič nezaujalo také sa mi zdaju všetky rovnaké.... 🙂

• v ba to bolo velmi pekne az na jeden detail o ktorom pisem v teme o tom veltrhu..bolo to velke a na urovni...aj by som si bola vybrala keby ze mam svadbu na jar🙂)))

• anaxamon:ahojky..rada by som do Galanty,ale neviem,kedy mi to vyjde..ty si sa tam bola pozriet??..ja mam tiez vacsie cislo..uvidime

• ja som len na veltrhu videla ich saty, ja mam ak nejaky poradovnik ktore salony by som chcela navstivit atento je na nejako tretom mieste🙂

• a na prvom a druhom? 🙂

• aj ja som ich videla na veltrhu,ale priniesli len male cisla,ale vraj maju aj vacsie...chcem pozriet aj El,Nevestu a Miu Sposu

• Sponzor fóra
  • Ahojte, vy ste tu za vikend toolko toho popisali. My sme teraz svadobne pripravy odlozili na bok. V piatok sme konecne prebrali nas novokupeny bytik a cely vikend sme na nom makali, chystame sa vsetko vymalovat, dat podlahy, zariadovat.... takze snad vsetko nezmeskame, ked budeme pokracovat v pripravach o mesiac-dva neskor. Nejde mi do hlavy, ze kostoly su tak skoro poobsadzovane. My chceme mat svadbu na petrzalskej matrike, v cik-cak centre, tak snad nam tam nevyfukne nikto termin, da sa tam rezervovat az koncom marca.

• woman ja som do mia sposa pisala mail a mal vo velkosti 46 len dvojo siat mozno ale vo velkosti 44 budu mat viac a ze postupne prikupuju.
    Na prvom mieste mam nevestu🙂 na druhom este neviem🙂

• Ahojte,
    alikaa, nicoho sa neboj, za ten mesiac-2 mesiace nebudete vela oneskoreni po nas, my teraz neplanujeme nic robit, iba saty chceme kupit na Velku noc a oblek pre drahusika a potom tomu dame trosku casu, to nam akurat daju dcerku domov a zas budem v pripravach pokracovat neskor...
    Inak nemame nic nove, toto pocasie ma deprimuje 😞
    pekny den zelam

• cauko kocky...tak som tu opat...my mame tiez prestavku, lebo uz mae toho dost ale par veci este chyba, ale to je casu, oblek pre zenicha kupujem asi 2 tyzdne pred svadobu keby nahodou pribral...🙂)))

• co inac nove??? kazdy den si obzeram prstinky taak sa mi pacia, ale taky je velky rozdiel medzi mojim a mojho nastavajuceho ze az...mam z toho srandu....pocujte zzaujima ma ci si davate prsstienky na vankusik, alebo akos a to robi? vacsinou na tacku nie? ci sa mylim?

• Ahojte, emmilly, tak my si davame prstienky na tacku, u nas to tak chodi a podla mna je "vankusik" zbytocne vyhodene peniaze, aj ked o nestoji vela... ale za tu cenu mozem mat napr nieco ine na svadbu.
    No co sa tyka predstavy, tak ja som chcela vyrezavane, gravirovane, ale drahusik robi v prasnom prostredi a tam som sklopila hlavku a budu obycajne ladke obrucky a ja budem mat kamienok... asi...
    zatial sme ziadne nezajednavali, ale uz mame predstavu, chceli by sme striebro, alebo biele zlato.
    inak nic nove, rozmyslam o kupe samodrziek, ale bojim sa, ze budu padat...

• no kotenko presne si myslim to iste aj ja, to je len taka zbytocnost, ktora sa zrazu stala hitom, tak isto ako to je aj s cokoladovymi fontanami a neviem s cim este...vsak? aj podla teba? my budeme mat tiez len tacku, a prstienky uz mame doma, tie co su v albume, ale na zivo su ovela krajsie, na obr. je to zlato strasne zlte...som spokojna, su uplne jednoduche, jemne, mame vvyryty datum a mena, a myslim ze stali tak akurat...11700...hoci mohli aj menej...ale boli sme v inom zlatnictve, a tam stali to iste, aj vzor...o 4000 viac, tak nechapem...robia sa aj strieborne obrucky??? to skor asi si dajte podla mna biele zlato, my mame kombinovane, lebo ja nosim striebro, a radko zlato, tak sme to sklbili...🙂)

• No presne aj podla mnaj e to zbytocnost, ako aj tie fontanky, co si spominala, a aj navleky na stolicky.. to mi vsetko pripomina "americku svadbu", co poznam s filmou a nema to nic spolocne zo slovenskymi zvykmi.. ja som skor za cepiec - zacepcenie a podone.
    nemienim ani kyticu hadzat a ani podvazok, ten bude len moj a uvidia ho iba zenich, kamera a foto na svadbe 😉

• Mily, mate rkaaasne obrucky, podobne chceme aj my, obycajne biele zlato a kamienok pre mna. ja nosim iba striebro, na zlte zlato moc nie som a drahemu pristane hocico, aj tak uz si ho viem zivo predstavit, ako si "nezvykne" na obrucku a bude ju nosit iba vo vynimocnych prilezitostiach, ale pri jeho robote sa to asi aj oplati, bola by som nerada, keby ju hned znicil prachom a pod...

• no ivka, tu som trosku som odbehla lebo pozeram panelak...ale je prestvka...pocuj presne som toho isteho nazoru ako ty...navleky, to su zbytocne peniaze, a kyticu hadzam nebudem lebo ju chcem z ruzi, a dam si ju vysusit, a podvazok bude tiez len pre mna...🙂))

• Emmilly, my sme jedna krv 😃 😵
    akeho si znamenia, mimochodom? Ja som blizenec, 10.06.1988 😉

• ja ryba...16.3.1986...

• ryba...zabudla som dodat...

• 16.03. je aj moja naj kamaratka narodena, to preto si aj s tebou tak dobre rozumiem 😉

• 🙂 no mozno...hi, tesim sa tomu...na svadobnu cestu idete? asi nie co ked mate malinku....my tiez nie, nebudu uz peniazky treba nam zariadit spalnu, a tak. takze nevyjdu, ale snd v roku 2009 si to doprajeme...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vy si poviete "ÁNO" my sa postaráme o všetko ostatné...

Chystáte svadbu, ples, či oslavu a chcete ušetriť? Požičajte si u nás všetko čo potrebujete.
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov