Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
a k tym popolnocnym...vy sa po redovom este prezliekate? budete mat kroj alebo ako? ja budem mat saty na redovy a v nich aj ostanem...len neviem ake si vybrat...hi....a oblek mojmu radkovi budeme kupovat asi 2-3 tyzdne pred svadbou...aby nepribral...lebo teraz nejako vela papaaa....ale snad leto spravi svoje....
Odpovedať
No my redovy mat nebudeme, u nas to nie je zauzivane aj a som to na svadbe ani nikde nevidela. takze po odcepceni sa ideme rovno prezliect a pokracujeme v zabave... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,takže sa pridavam k budúcim manželkám :-D svadba bude 27.9. a velmi vas všetky obdivujem koľko vecí už mate vybavených...my mame salu, fotografa a nahlásili sme sa zatiaľ na farskom, a trošku nás sklamalo, že svadba je o pol roka a volný termin bol už len o 14.hod nevieme či to nieje velmi priskoro,ale nezmenime to uz velmi,takže sa budem tesit na vaše príspevky a "spoločné" plánovanie.
Odpovedať
to fakt???vy nemate redovy...tak ja som bola na svadbah tak vsade mali, len sestra nie, lebo to bola uplne malinka svadba...
Odpovedať
Renik, tesime sa s tebou.. no vies, ono je to uz najvyssi cas zacat s planovanim, my sme tiez mali v Bojniciach volne iba tri casy, na 20.09.2008 to bolo 16.30 a tusim 17h a na nas termin iba jeden volny cas - 15.00h, takze sme to aj hned brali
Odpovedať
emmily...u nas nieje zvykom robit redovy :-) som z rovnakeho mesta ako kotenko :-D
Odpovedať
Lilus ;-) ja som o redovom pocula prvy krat tu na stranke
Odpovedať
Profilova fotka
Veď tak to berieme,že neda sa všetko naraz dopasovať, a musime sa prisposobiť,inak k tomu redovemu, ja som tiez este nebola na svadbe bez redoveho a jasne, ze bude i na nasej svadbe,akurat, ze kvoli tomu skoremu sobasu,ho dame asi na 23. a nie na polnoc....ja zase nepoznam to odcepcenie =-)
Odpovedať
no my mame zatial o 16.00 to je v poho vsak??? idete sa fotit pred obradom?
Odpovedať
lili prosim ta napises mi o tych oznamkach asi si to neprecitala 8-)
Odpovedať
inac lili mas pekny svadobny datum!!§ taky ako ja..hi
Odpovedať
kotenko ty si tiez chcela tusim 20.09 vsak? pisali sme si na teme 20.09.2008 asi nepamatas...si menila kvoli obtradu tusim, nie? ci sa mi iba sniva??
Odpovedať
Článok sa načítava...
ste este tu?
Odpovedať
No tak my sa ideme fotit pred obradom, sme uz dohodnuty s nasim fotografom, ale ved vela zavisi od toho, ake bude pocasie... Budeme sa fotit v cerenanoch v kastiely, je tam krasny park a super prostredie, tak sa tesime. Ano, dobre si palatas, menili sme datum kvoli sale, lebo nam ju Lili prebrala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte buduce nevesticky, my mame termin 13.9.uz sa velmi tesim.Redovy tanec ani u nas nieje zvykom ale ja by som ho chcela tak uvidim ako pochodim :) asi sa namna budu pozerat ako na blazna :-D ale ja to prezijem.Konecne vo stvrtok som si dohodla fotografa :-) takze uz mi chyba len to najhlavnejsie a to je hodina sobasa ;-) totizto este stale som nebola na fare ale vastastie byvam v malej dedinke :-) Emmilly:my sa budeme fotit pred obradom okolo 12 a potom budeme mat az odobierku :)
Odpovedať
to fakt?? :-) sranda....myslim o tom prebrati... aj my mame zajednane pred obradom tak som zvedava...my mame fotenie dane tusim na 12.15...to je atelier, sice atelierovky velmi nemusim ale pre pripad...a na 13.45 fotenie vonku tak aby sme stihali...
Odpovedať
Prepac emmilly nevsimla som si to o oznamkach :-) no dame sa pekne odfotit nasou fotografkou, moj drahy to graficky upravi a dame si to vyvolat ako matne fotky ;-) a mozno ak sa nam bude chciet to podlepime nejakym peknym papierom :-)
Odpovedať
No my sme si salu rezervovali este davno minuly rok, ked som nevedela,ze presne vtedy bude mat aj kotenko sobas ;-)
Odpovedať
takze lily na tie fotky date tiez nejaky papier tak ypriesvitny ....neviem ci ma rozumies...ja som to tu u niekoho videla...
Odpovedať
No my sa tiez budeme fotit okolo 12h, baby a o kolkej sadavate cesat a malovat? ja netusim a uz sa ma to pytala moja kadernicka, ze kedy... reku zatial neviem, ale mam jej dat cim skor vediet
Odpovedať
my tiez nemame dohodnuty este sobas...ale tiez to bude na dedine takze sa velmi nemusim bat...ale hlavne ze my sme sa dohodli ze na stvrtu , aj fotogrfa sme upresnili ale bez obradneho terminu...hi ale nebojim sa bude to urcite ok
Odpovedať
Profilova fotka
Kotenko:ja idem ku kamoske okolo 10 to by sa malo stihat a potom okolo 12 mame byt na budmerickom zamku v pripade zleho pocasia sme si dali aj booknut zamok ale inac by sme sa chceli fotit v parku :)
Odpovedať
Emmily na tu fotku uz asi nic nedame :-) videla som, ze niekto si dava taky priesvitny papier...my sa budete fotit tiez pred obradom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky ako sa mate?
Odpovedať
no ja rozmyslam ze ci si urobime vlastne alebo nie...neviem....moja dilema...a co pohare? mne stacia aj take jednoduche...neprecackane, a hlavne nie velmi drahe, na tom mi nezalezi...
Odpovedať
Profilova fotka
co sa tyka poharov tak tie uz mame doma, mame ich velmi jednoduche len nase mena a datu svadby nic viac a nic menej :) aj mne sa velmi pacia jednoduche veci
Odpovedať
My si pohare pravdepodobne kupime v Tescu, teraz maju nove krasne sady vinovych poharov roznych tvarov...aj take ovalne aj flautove pohare...tie flautove maju aj tensie tie stoja 4ks - 420Sk a take flautove sirsie 4ks - 490Sk... :-) a dame si na ne vygravirovat mena a datumy ;-)
Odpovedať
presne ja tiez nehodlam si kupit pohare ze cez 2000 alebo 1500 sk...tiez len uplne jednoduche, do 1000sk dve najviac do 1000...pocujte a co palenky? to kde idete nakupit? do velkoslkladov, ci metro?
Odpovedať
Emmilly, ja sa presne nad tym teraz uvazujem, ale asi Metro to u nas vyhrava... Len dlho nam nepridsiel zaden elkat ]-( No baby ja sa lucim, ideme Matkovmu dedkovi gratulovat k narodeninam, tak ahojte a poodpisujem neskor
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz nakupujem ked maju akciu :-D v metre uz som kupila co to ale domace kupujem cez jedneho znameho, ze vraj mi da dobru cenu :-) tak uvidim a ozaj do vysluziek davate vino alebo domacu palenku?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?