Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
andrema:je rozdiel fialova a fialova...zalezi na odtieni...niektore su fakt take "skoc do hrobu!",ale je kopu peknych fialkovych a s kremovou to moze byt velmi pekne.. :-) skus na nete najst pekne obrazky v tom style a urcite maminu presvedcis:-))
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon:dnes som sa zastavila v salone Bellissima na nam.M.Benku..velmi prijemne zienky tam boli..snazili sa ..jedny sa mi tam velmi pacili..pozri na ich stranke .. Vzor [ 2193 ]maju ich v bielom a bielo modrom..
Odpovedať
Ahojte, ANDREMA my budeme mat tiez fialkovu farbu, a urcite nebude posobit ako pohrebna. Je tisic odtianov fialovej,my skombinujeme pastelovo fialkovu s tmavsou a ruzovou, su to teple a romanticke farby.
Odpovedať
helou helou kocky woman takze ty uz mas za sebou skusanie siat? ale definitivne este asik nemas vsak? ja som bola dnes na poste v pluse a v salone michelle mali vo vyklade krasne saty vhodne na polnoc, takej zelenej farby ako sa mi pacia, uz len keby sa centimetre na mne stratili alebo na satach nejako zazracne pribrali:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon:..a bola si aj vnutri??..mozno maju aj vacsie:-)).mam par siat poskusanych,ale defin.este nemam..ale urcite viem,co i pasuje a co ani skusat nemusim... :-) stale som chcela kremove a zistila som,ze biela mi pasuje viac...kremove mi pridavaju roky a cela som taka nevyrazna..este stale si nic nenavliekla na seba?? :-) nechce sa ti,alebo cakas,ze pridu este novinky??
Odpovedať
ale kde, nesla som dovntra ja mam stale nejaky blok ci co:-))) ale snad sa dakedy blok odblokuje a budem behat po vsetkych salonoch az kym nenajdem tie spravne:-)))) stale si hovorim ze mam dost casu na saty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si to tiez hovorila... :-) ale ked okolo nejakeho idem ,zabrouzdnem :-) ..skocila som aj do DS-Gabriela-Mercedes..pacili sa mi na stranke jedny saty,ale tam ich nemali :-( ..vraj boli objednane a neprisli a nepridu :-( vela salonov som zistila maju nieco na stranke a v skutocnosti to nemaju! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
na M.Benku mi hovorili,ze uz novembrove nevesty chodia :-.
Odpovedať
no hej ja som v satoch taka spomalena :-D a zas samej sa mi tam nechce chodit chcem si vziat so sebou svagrinu alebo aspon jednu kamosku :-p
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon:kludne napis,ked nebudes mat s kym ;-)
Odpovedať
jasne berem ta za slovo, ked nebudem mat spolocnost mas ma na krku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon:bude mi ctou :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte septembrovky, ako ste pokrocili ja idem buduci vikend domov, tak chcem vybavit oznamka a zreklamovat obrucky :-(
Odpovedať
ahoj sabina, a co sa stalo s obruckami ze musis rekalmovat? nie su take ako ste si zelali?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj , no su take, len na mojej su 3 skrkance alebo ako by som to nazvala...normalne to neni vidiet, no ja to vidim, rodicia len cez lupu, ja som nato uz nemala cas a poslala som tam maminu a oni to len prelestili, ked prisla sem za nami mi ich priniesla a ono to je stale tam...no myslim ze bude treba spravit moju novu, lebo lestenie je nanic, nakolko to je asi hlbsie...no uvidime, ale som na nich pekne nabrusena..! peniaze si zobrat vedia...a to o tom ako skaredo nam ich vygravirovali, to ako keby prvacik pisal....no co uz :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no teda...september 2008 uplne zanikol..vsetci sa nejak rozdrobili do inych tem... :-S ..tusim si zalozim novu s mojim datumom :-D :-D :-D
Odpovedať
woman alebo pokracovat semka http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... ;-)
Odpovedať
Ahojte, je tu niekto? :-)
Odpovedať
ahojte dievsata nejako ste sa pohorsili, nic pomaly nepisete, co mate noveho???
Odpovedať
Cauko baby.Chcem vas poprosit o radu mam doma topanky ku svadobnym satam a su pohodlne ale mam s nich dilemu,lebo maju celu ciernu podrazku,a aj opatok (opatok ma asi 3cm).Ci sa hodia taketo topanky ku satam,ci mam si zhanat ine.Mozem dat aj fotky,ked ich chcete vidiet.A este sa chcem opytat ci ste niekto mali taku malu svadobnu hostinu do 30ludi,ze aky ste mali program.Ci ste mali ten zvyk s chlebom a solou a z rozbijanym tanierom,nosenim nevesty cez prah dveri.Mali ste na takejto hostine aj redovy tanec.Nie je to blbe,ze mi ho nebudeme mat.
Odpovedať
prakovce aho,...ved ked saty budes mat dlho tak to nebude ani vidiet...ale ja by som osobne radsej volila s bielou podrazkou...bola si mrknut v maggie?
Odpovedať
emmilly nebola som pozriet v Maggie tak poziciavaju alebo predavaju svadobne topanky.maju tam aj na nizskom opatku tak do 3cm.
Odpovedať
emmilly tak sme sa asik viac rozprchli aj do jednotlivych datumov, aspon nas trinasty semptember celkom dobre zacal zit..co vasa dvadsiatka?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte..konecne niekto:-)).. anax..uz myslis na saty :-D :-D prakovce:vsak existuju u Da Vinciho farby na topanky..zafarbi a jeden den urcite vydrzia..moja mamina si botky prestriekala autolakom..stoji okolo 100sk ;-) ..my mame tiez tak okolo 30 ludi,mame len hudbu ,co si budeme sami pustat,nosenie cez prah som zatrhla,aby mlady pruh nedostal :-) ..ani redovy..priznam sa,ani neviem ,co to poriadne je..u nas to nebyva :-) ..takze neboj..
Odpovedať
anax: no to fakt sme sa nejako rpzprchli...20.09 tema? ani neviem ci este existuje...:-))) vobec ju nevidim na tych ktore sa pouzivaju castejsie...hroza...ako pokracuju pripravy??
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa to viac pacilo na cely september..nazbiera sa viac nazorov..ale vsak nie zakazane zajst do inych tem... :-D :-D
Odpovedať
emmilly takze aj link na tvoju datumovku, ked aj woman dostala http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... woman, no musim sa prizanat ze na saty uz myslim a uz sa pomly asik aj zacinam na skusanie tesit, a to je poviem ti pokrok:-)))
Odpovedať
Ahojte, mate zajednanu uz kapelu alebo DJ? Ja sa neviem rozhodnut, mame 2 skupiny a to je horsie ako jedna :-)
Odpovedať
kocky a mate uz vybrate obrucky? lebo my sme nad nimi este ani nepremyslali :-N
Odpovedať
My sme si tento tyzden boli objednat obrucky, ale za mesiac budu hotove...takze do septembra mas este casu dost. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?