Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • @daniela_7  Podla mna ano.Ja som prestala uplne piect pecivo.Uz si robim len tieto toasty.Mne to raz skusil drahy u nich domka a tak mi to zachutilo,ze uz ani nic ine nechcem 😉 Mne ho sice dal moj drahy ale on ho kupoval v Tescu a to bol vraj nejaky uplne najlacnejsi.Vobec nie su mokre vo vnutri a naozaj chutne. 😛

• @trupkake  Aj ja tak malo papavam.Niekedy dokonca menej ako ty.Jarobievam kratky a dlhy tyzden a to ked som domka po praci,tak mam ranajky niekedy okolo obeda.A to len tvaroh alebo jogurt.Potom uz len nejaky vyvar a vecer mliecko skoricove.Ale zase v praci sa napapam uplne normalne 😴

• @bambi2424  ahoj, mozes mi prosim ta napísat ako si robís to skoricové mlieko, citala som, ze skorica je dobrým tukozrutom, ale nasla som len recept na skoricovu kávu...dakujem

• Sponzor fóra
  • Ahojte, dneska som sa druhy krat vazila odkedy drzim dietu. Dnes je to 16 den, prvy krat som sa vazila po 9 dnoch a mala som 4 kg dole. Ale dneska nastalo neskutocne sklamanie, pretoze za tyzden som neschudla nic. No hrozne sa citim a premyslam ci to este vobec pojde dole, a tak pekne to slo dole na zaciatku 😞 😞 😞 😞 😞

• @slimme   nestresuj, vaha sa niektorym chudnucim zastavi aj na tri tyzdne... 😉 neboj nic 🙂

• @vancouver  Konečne mám kľud po oslave 🙂 čo sa týka toho tanca tiež to nieje žiadna výhra 🙂 Nevadí najprv chcem trochu schudnúť a potom skúsim nejako cvičiť 🙂 Mám objednané kolieskové korčule tak som zvedavá či sa mi bude dať na nich korčuľovať 🙂 No čo sa týka oslavy tak som zhrešila 🙂 Guláš, chlebíčky, torta, víno, šampanské 🙂 Som si myslela, že ráno keď sa postavím na váhu bude + 2 kg a bola som milo prekvapená, že to bolo - 0,4 kg 🙂 to asi to čili čo som si dala do gulášu 😃 Neviem či som to pochopila ty si v Grécku?

• baby tak ako s tým cottage? aký jedavate, mohli by ste sa pozrieť, včera osm davala fotku, tieto kupujete aj vy? tie od RAJO?

• DNES:
    RANAJKY: polka PIZZE zo včera, jedna paradjka s trochou činskej kapusty
    OBED : kuracie mäsko so zeleninovým šalatom
    OLOVRANT: nízkotučný jogurt s lievancami(asi 4-5 takých maličkych)
    VEČERA: kuracie mäsko so zeleninkou 🙂 a možno potom ešte aj mliečko so škoricou si dam 🙂

ZAJTRA: 3 FAZA !! JUCHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

• @atlantida  ake je zo mliecko zo skoricou, prosim ta napíses mi recept, alebo pomer, alebo je to specialna skorica?Dakujem

• @atlantida  super jedalnicek 😉 blahozelam k tretej faze 🙂 🙂 🙂

• @penelope111  Moje meno,je moje mesto.

• @kubikovi  Ja si ho robievam len studene.Teple mlieko naozaj nemusim.A velmi jednoducho.Len si dam do pohara za nejake 2lyzicky mletej skorice a zalejem to mliekom.Nizkotucnym.Trosku to vyslaham,napeni sa to a uz len vypijem.Pridavam aj sladidlo.Mozno to kocky inak robia,snad sa nejaka najde,co nam odpovie 😢

• @ivanuska257   My sme s Atlantidou debatovali o % soli cottage cheese.Sol viaze vodu a zatazuje oblicky.Je tam 18-23 % soli,podla toho kolko % tuku je tam.A mozna aj podla firmy,ktora to robi.

• @bambi2424   @kubikovi  🙂 vieš čo , ni špecialne 🙂 Pohar nizkotučného mlieka nalejem do menšieho hrnca, dam trošku sladiidla, ale netreba veľa, samozrejme podla chuti, povarim, a pridam škoricu, aby sa pekne rozpustila, a škorica tiež len poldla chuti, nemam to nejak namerané 🙂 milujem také horúce, zahreje to žaludok, ale každému chuti asi inak 🙂 a tiež mi tak spení asi tak 3 cm penu na otm mam, lebo to stále miešam kým to neni horuce 🙂 , ale ta pena mi chuti 😛

• Sponzor fóra
  • @penelope111  Ja neviem,napisala som Ti nieco a stratilo sa mi to.No drzala si sa celkom dobre,okrem tej torty.Ale musime si odpustit.Aj ja tu flasu sampanskeho cez Velku noc.Ale neodrazilo sa to na Tvojej vahe a tak je to fajn. 🙂

• @trupkake  dakujem velmi pekne 🙂 🙂 ano, ani necitim že mam dietu, normlane ma to znervoznuje, že ani hladna niesom 😃 ...

• @bambi2424  jej dakujem, že si mi odpovedala, idem si ho urobit, mám strásnu chut....

• @kubikovi  Aj nabuduce 😉 Len sa nezlakni ,bo ked ho robim za studena,tak skorica sa nerozpusti.Ale ako uviedla
    @atlantida  ona si mliecko zohrieva 🙂 Tam sa ta skorica zrejme pekne spoji s mliekom 😛

• @marvee  ahoj ak možem poprosit o tvoj jedalniček dakujem velmi pekne ja som držala tu 90dnovu dietu a schudla som asi 9kg pred dvomi rokmy a teraz sa neviem dajak dokopať a kilečka idu hore už neviem ako sa ktomu dokopať dakujem pekne pekny den

• baby, ešte sa chcem uistiť, v 3 faze nestriedam už B a BZ dni či? 🙂 zeleninku možem kedykolvek či? 🙂 neviete niekto ? 🙂 alebo nejake ešte rady nemate k tej 3 faze, nejake zasady čo by ma mohli zaujimať, teda ak niečo nove, nejake pikošky, lebo ten základ čo je na : http://www.dukanovadieta.com/products/a3-faza-konsolidacna/ a http://www.dieta-protal.sk/hlavne-pravidla/ ovladam 🙂

• @vancouver  Našťastie váha neišla hore ale dnes je to horšie 🙂 Dnes som pažravejšia ako včera lebo nám toho veľa ostalo. No čo to vyhodím? 🙂

• @atlantida  V III. fáze máš iba jeden bielkovinový deň za týždeň 🙂 Takže šesť dní za týždeň môžeš zeleninu a plus povolené potraviny 🙂

• @ivanuska257  No ten cottage prave zhanam!!! Ma super malo tuku. Kupila som ho raz a viac ho neviem najst, obchadzam vsetky Lidle, uz som bola v 4 😠

• @daniela_7  aky cottage si doteraz jedavala?

• @atlantida  Kupujem co najdem, Rajo, Sabi,... ale tie maju 4,5 - 6% tuku, takze obmedzujem (ten 6% vobec). Ten co dala @ivanuska257  som kupila v Lidli asi 10 ks naraz ale uz nikde nemaju. Obehla som Tesco, Billu, Lidl, Milk Agro, Fresh a nikde nemaju s nizsim obsahom tuku ako 4,5%. Tu Linessu ma asi len Lidl, aj ked si presne nepamatam kolko tuku mala, ale urcite menej.

• @daniela_7  jáj lebo ja tiež to Rajo, ako nie často, ale tak jeden týždenne zjem .... 😒

• @bambi2424  Vies normalne fungovat, ked len tolko zjes? 🤔 Teraz som tak nastavena na pravidelnu stravu, ze mi hned skrka v bruchu 😉, ked mam BD a nejem pecivo ani sladke, tak ma hned boli hlava a je mi na odpadnutie.
    Ja som mala tazsie pracovne obdobie, odvykla som si jest, ani mi to nechybalo, jedla som ranajky - len niekedy, obed ked som sa spamatala, ze som nic nejedla, teda okolo 15 - 16-tej som niekde vbehla na menu a vecer pri telke co som nasla doma. Za necely rok som tak pribrala 6 kg 😞
    Uz si to sice pisala, ale z kolko chudnes na kolko?

• http://www.madeta.cz/cs/produkty-a-sluzby/nase-produkty?c=421&p=11316
    Baby ja kupujem tento syr, je vraj zo vsetkych najtucnejsi ale podla mna len o trosinka, no neviem asi bude tucnejsi lebo oproti napr, Rajo je ovela chutnejsi, jemnejsi, rajo a ostatne mi vobec nechutia smrdia mi a su kysle a tento je taky mnam🙂 ale neviem ci predsalen neskusim iny, co myslite je to v norme?myslim tie tuky...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém