Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake joj máličko si toho spapala :)) ja osobne si mylslim že je lepšie vela jesť, tých povolených potravin, aby sa ti zbytočne žaludok velmi nestiahol, pretože raz začneš jesť normálne a potom bude zase žaludok v šoku a može sa stať že začneš priberať v 4 faze...
Odpovedať
@atlantida ja to chapem, ale nemam chut, teraz mam BZ dni, teda by som si mala uzivat ale netaha ma to...uvidime...musim vymysliet nieco fajne, z coho sa napraskam poriadne....co sa tyka chudnutia, tak je to fajn, som spokojna, i ked na vahu este nemam odvahu postavit sa :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake :) inak čo sa tíka zeleninky, asi to trochu odflakujem, hrozne malo jej jem, nechuti mi akosi :D radšej jogurty, ja som hrozne na jogurty :D :D ale inak čo sa tíka toho jedenia, tiež jem malo :D :D ked osm povedala kamaratke čo zjem za den, povedala mi že ona by to zjedla asi na ranajky, a ešte by si dala rožok so šunkou aby nebola hladna :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake Ja by som z toho aj odpadla, od hladu ;-) Aj ja vymyslam, co dobre by som si dala, stale dookola prezeram recepty, no neviem... Vcera som upiekla cesto na tiramisu, dnes dokoncim. Ale zas je to sladke, chcela by som nieco ine.
Odpovedať
@atlantida omg, ja som tiez straaaaaaaasne mliecna a jogurtova, v jogurte by som spala najradsej :-D ale zeleninu lubim, ovocie moc nie, teda mi ani nechyba, ani na sladke som moc nebola, takze mi tiez nechyba.... :-D inak ja peciem tu a tam nieco na zakazky, kolegom vypekam do prace kolace a pod :-D ale vobec neviem co ako chuti....prave vcera som robila tortu na 50ku, ked som do nej robila krem, tak som milimeter ochutnala, ci je jedly :-D ...inak fuuuj...sladke mi nem chuti............. :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka Pockaj, pockaj, takze aj puding aj zelatinu do tej plnky do tiramisu? =-) Ci ako? Som z toho cvok x-)
Odpovedať
@daniela_7 ja sladke vobec nie, este som nic sladke nejedla, co som na DD....a na odpadnutie...no neviem...poobede ked som v praci, tak mi hovoria kolegovci, ze som furt po tej 14tej uz taka bleda a unavena....ale necitim sa slabo....co ja viem....teraz idem piect dtrahemu normalnu pizzu a sebe asi urobim dukanovsku...ale ja vobec nie som hladna :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake Vazne??? Ty si cukrarka? Odpadnem :-) a nemas rada sladke! He, he, aky paradox :-D
Odpovedať
@daniela_7 neeeee som az taka cukrarka, ale ked niekto chce nieco, co zvladnem, tak preco nie....je to skor hobby...moja drahy chodi na thajsky box , ja peciem a varim :-D straaaaaasne rada varim...keby som jedla vsetko co uvarim, tak neprejdem cez dvere....ale tatro dieta je u mna v pohode...nejak to viem dodrziavat...asi preto, ze aj tu sa da vymyslat kadeco :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake Aha, tak hobby :-) Aj aj rada varim aj peciem, ale neviem ci by som vydrzala nejezt z toho. Tak daj nejaky tip na BD. Ja prave robim kuracie prsia plnene sunkou, syrom a krabou tycinkou pecene v rure. Len mam stale problem, ze co k tomu, ked nemam BZD.
Odpovedať
Profilova fotka
baby čo ste orbili tu PIZZU toho cesta nie je nejak malo? :( mi to nevyšlo ani do tortovej formy, možno len tak do polky :/
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake ja si dnes orbim pizzu nahadžem tam šunku zeleninku, trošku cottage navrch len som sklamana malo cesta sa mi zda že je to a ešte to musim orzdeliť na 2 dni, kedže tam su 3 lyžice otrub :/
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@trupkake inak to ťa obdivujem, aj ja rada pečiem, ale ja vždy musim ochutnať z plnky každej :D neivem sa ovladať
Odpovedať
@daniela_7 skus nejaky dressing, alebo nejaku omacku a k tomu tie dukanovske halusky....ci?
Odpovedať
@atlantida inak ja mam tiez ten problem s otrubami, az brutalne to dodrziavam a pizza je presne ta situacia, kedy by som ju "zozrala" celu :-D ale kvoli tym otrubam sa musim krotit.....
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida A ktoru robis? Ja som robila 2. Tato bola super, robila som ju uz 2x, hustejsie cesto, dalo sa formovat rukou, da sa teoreticky rozdelit aj na 2x, daj vela sunky, cibule aj samp. http://www.dieta-protal.sk/otrubova-p... Tuto som robila raz http://www.dukanova-dieta.cz/recepty-... cesto bolo riedke, tenke, neprepieklo sa dobre, zostalo mi trochu riedke a vrch bol skoro spaleny napriek tomu, ze mam program na rure na pizzu, teda zospodu. A bolo toho tak malo, ze som ju skoro celu zjedla.
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake No to by slo, pre zmenu. Mas nejaku omacku vyskusanu? Citala som, ze na halusky ma byt tuhsie cesto.
Odpovedať
@daniela_7 omacku si vymysli..... povedzme to v com sa "pecu" tvoje kuracie prsia, ten akoze vypek, pridaj do toho zatrepku z nizkotuc. mlieka, trocha skrobu, mozno horcica, korenie podla chuti....a uvidis....tazko sa mi to pise...ja stale improvizujem....
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 @trupkake tak baby orbila som tuto pizzu : CESTO:3 lyžice ovsených otrúb,1 vajce, 2 lyžice 0% jogurtu. Piekla som 10 minut na 180 stupnov, potom som vybrala, potrela kečupom, posypala pizza korenim, dala šunku, paradajku, papriku, cottage (šunkovo chrenova príchuť- velmi mi chutil :) ) a ešte som to piekla cca 10 minút :) bola chrumkava, no proste mnam :) bola síce menšia, no chutila mi, a polku som si nehcala na zajtra :D ... :) malá porcia, ale tak potom som si dala ešte zeleninový šalatik takže som bola nasýtena :)))
Odpovedať
robila som pizzu, spraskala som 2 kusky a fuuuuuuu....mam dost az do zajtrajska :-D :-D :-D :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahoky vsetky dukanky, mam za sebou pomaly 4.den DD, zo 68kg, do teraz -2kg dole. Citam o tom vela a inspirujem sa, moje skusenosti: prve dva dni hroza, bolo mi zle, slabost a zle sa mi dychalo, treti den na pocudovanie som vstala plna energie a inak vobec necitim hlad, jem lebo musim jest, nemam ziadny problem aj ked doma su cokolady, chlieb... dnes som manzelovi a synovi kupila sisky a vobec som nemala problem zeby ma to lakalo, moj ciel je 58kg, zatial drzim palce vsetkym ktori sa na tuto nelahku cestu plnupokuseni z okolia dali
Odpovedať
@penelope111 Pisem o den neskorsie,vcera som behala po dr. Tak teda o tom cviceni.Tancovat vies? Skus to s hudbou ,aj sama.Pomaha aj to. Tak vcera sa ma dr. spytala,ze kolko som schudla a postavila ma na vahu.5 kg dole oblecena,ale mne sa to nejako nezda.V pondelok sa vazim na mojej vahe. S varenim mam dost problem,musim si urobit tvaroh z grec.jogurtu sama,tu tvaroh nezozenies.Ale vcera som si robila palacinku a bolo to fajn.Dobry recept.Ako dopadla oslava? Vydrzala si? Ja som cez Velku noc hresila,ale na vahe sa to neodzrkadlilo./Vino a sampanske./
Odpovedať
baby ja neviem co sa so mnou deje mam druhy den druhej faze a ja by som len jedla a jedla stale dala som si dva ku dvom dnom teda zajtra bielkoviny tak dufam ze sa budem citit sytejsia ale ked to pojde takto dalej budem skor pevnejsia ako schudnuta :D
Odpovedať
Profilova fotka
:) taaaak babulky moje :) dufam že aj vy mate za sebou dalši uspešny den :) ja práve pijem škoricové mliečko a už sa tešim aj do postele :)))
Odpovedať
@vancouver Este dodavam.Dnes som si prestudovala zlozenie cottage cheese zistila som,ze beztukovy ma 18 % soli a 1 % ny ma az 23 % soli. Trosku vela a tak to asi prestanem jest.
Odpovedať
Profilova fotka
@vancouver aký beztukovy? mylsis nizkotučny? :)
Odpovedať
@atlantida Nizkotucny ma napisane na popise nutrition 2 % tuku,ale 1 % mliecneho tuku na boku. Beztukovy ma v nutr.1 % tuku,ale 0 % mliecneho tuku na obale z boku.Tak vyznaj sa v tom. O tej soli je to ze beztukovy 18% a nizkotucny 23%.
Odpovedať
Profilova fotka
@vancouver ja tento kupujem, tento je v pohode? nizkotučný píše že je
Odpovedať
@atlantida Vyzera pekne.No nakolko ja to nepoznam,tak Ti nemozem odpovedat.Su tam nutricne hodnoty?Ak nie,tak je to macka vo vreci.Papier,teda v tomto pripade obal znesie vsetko.Ja som mala 2 roky dietu,kde som mohla len jedlo do 3 % tuku.tak som sa naucila pozerat na obsah.Vacsina ludi na to nepozera.
Odpovedať
@daniela_7 jj, ten puding je takový můj výmysl, ale je to s ním dobré a dodá tam tu vanilkovou příchuť...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?