Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Ahojte, v sobotu mame oslavu a bude kopec zakuskov a tak pre mna chce mamina spravit nieco dietne, nemate pre mna nejaku inspiraciu na nieco sladke? alebo ak ste skusali z www.dukanovadieta nieco z tohto, chutilo vam to? http://www.dukanovadieta.com/products... alebo http://www.dukanovadieta.com/products... alebo http://www.dukanovadieta.com/products... ?Dakujem
Odpovedať
http://www.dukanova-dieta.cz/recepty-... alebo toto ste neskusali?
Odpovedať
Profilova fotka
@slimme to tiramisu viacere chválili a vraveli že je vynikajuce, ja osobne som ho ešte nerobila
Odpovedať
Profilova fotka
@vancouver V utorok bolo dva týždne čo dietujem. Ja som si nemerala hrudník ale to bolo prvé čo som si všimla a aj podprsenky sú mi veľké. No mne aj rebrá už trčia :-) len ostatné nejako prekypuje cez nohavice :-) Len má štve že mám prsia o polovicu menšie :-( a to aj predtým boli maličké :-(
Odpovedať
čaute,môže mi niektorá s vás poradiť či sa môže piť pri tejto diete ráno jablčný ocot,alebo ho užívať v tabletkách,dakujem.Uspešne som zvládla prvý deň :-p
Odpovedať
@penelope111 No zacali sme priblizne v tej istej dobe.Ubytok zatial 3,4 kg. No ale ja uz 6 rokov cvicim 1 hodinu denne / z prinutenia,po operacii mi zamrzla ruka/ ,tak to ide velmi pomaly. Na zpevnenie prs ma Yves Rocher dobry krem/ zial drahy,ale pomaha/. No a dobra podprsenka spravi zazrak tiez.Nezufaj.
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida To je super, ze mas uz svoju vytuzenu vahu! :-) A cvicis teraz? Ja by som na tvojom mieste isla uz do 3. fazy a urcite by som zacala cvicit. Ani nie tak aerobne cvicenie, ale skor fitko, prip. ked ta to nebavi, skus Rollen (Rolletic, su rozne nazvy), urcite to mate aj u vas. Je to masazny stroj, len sa otacas a to ta poriadne masiruje. Rollen ti rozprudi lymfu, vypne pokozku, odstrani celulitidu, vyborne na formovanie postavy, myslim, ze pre teba teraz idealne. Pokozka sa uplne zmeni, plus nejaky anticelulitidovy krem... Pripadne aj stroj na principe vibracnej podlozky - Power plate, VibFitForm, VibraFit... To je vyborne na spevnenie, kratke, rychle, cvicis nejakych 10 min, ale citis sa skoro ako po fitku, mozno aj mierna svalovka :-) Tie stroje ti uplne inak vymodeluju postavu, teda ani nie tak chudnutie, ale skor formovanie. Je to vsetko skor relaxacne, nenamakas sa, ani sa nespotis, ale ucinne. Aj ja sa na to chystam, ale najprv musim odburat tuk :-( Ja to urcite odporucam, mam vyskusane, chodila som pred tehotenstvom, ked sa mi nechcelo makat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jooj, rozpisujem sa tu a skoro som zabudla. Vcera som sa vazila, bol to 19. den DD a -3,5kg. Celkom dobre, nie? ;-) Do ciela este nejakych 6-7kg, teda nech prve cislo je 5 (59,9kg :-D ) Hlavne na bruchu citim, vcera mi padali cerstvo vyprate rifle :-) no a prsia tiez zisli ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Halooo,haloo...som sa dlho neozvala.Ako sa mavate v chudnuti ;-) U mna parada.Ani verit sa mi to nechce.Za 3 tyzdne 5kg :-D A to presahujem aj dennu davku otrub.Nehybem sa,ked som zacala s Dukanom,tak som mala polamane rebra a este stale mam problem s pohybom.Stratilo sa mi brusko a okolie si to vsima.Zlepsila sa mi plet.Pocas sviatkov som bola pripravena s Dukanovskymi pochutkami,tak mi to ani nejak ako sviatkovanie neprislo.Tesim sa na dalsie ubytky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 Moja pokial ti ziadne pecivko nechuti skus tieto toasty.Su naozaj vynikajuce a daju sa krasne prekrojit a natriet syrokremom alebo co mas rada.Vcera som ich skusala aj s tekvicovymi semiackami a su mnamkove. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slimme Tiramisu som robila cez Velku Noc a bolo naozaj vyborne.Dokonca aj mojemu drahemu chutilo.Jemu dokonca chuti aj Dukanova pizza =-) Idem aj dnes robit,zajtra mame grilovacku,tak aby som nehresila,budem mat po ruke zachranu :-p
Odpovedať
Ahojte dukanky, takze ja po 3 mesiacoch konecne 6 na zaciatku (=15kil dole), jupiiiiii, caka ma este 10 kileciek, ale od utorka uz zacinam aj tvrdo makat vo fitku ... ach tesim sa, ze toto leto budem moct ist dufam do plaviek :) inak je to citelny rozdiel, kazdy strasne chvali, az sa mi verit nechce ... drzim Vam palceky vsetkym, teda nam nech sa citime dobre !!!!!!!!!!!!!! :) tak ja len tolko.. len taku radost som mala rano, ze som sa musela podelit :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby chcem sa vas spytat v tej druhej faze mozem jest tej povolenej zeleniny neobmedzene mnozstvo? ze trebars salat si nalozit aj dvakrat?:D
Odpovedať
@melbe ahoj :) ja si myslim, ze aj 3x :) teda okrem mrkvy, cvikly, lebo to su len tolerovana zeleninka :)
Odpovedať
@rriana dakujem za odpoved a ty nevies nahodou ci sa aj v druhej faze dobre chudne alebo to ide uz pomaly ? ja mam dnes prvy den druhej faze a neviem ako si tie dni zadelit ci 2ku2 alebo ako to je naj poradte mi pls :)
Odpovedať
@melbe aj ja som dnes začala prvy den druhej fazy.. za prvé tri dni som dala dole 2 kilá...dufam,že sa bude chudnuť aspon pomaly ale isto, pretože ja mam taku svoju magicku hranicu ktoru nikdy neviem prekonať ked robim hocičo ani zaboha...teraz som zas na nej..tak verím v zázrak :-) ty si kolko dala dole počas prvej fázy?
Odpovedať
@prezidentka noja som dala sole 3 kg ale ja som ju drzala 7 dni pretoze boli sviatky a trochu som zhresila tak som si predlzila no a dnes som zjedla uz dva plne taniere greckeho salatu a k tomu jede pazitkovy cottage co som pozerala ten ma najmenej tuku ,chcela som vcera si kupit daky ovocny jogurt myslim s ovocnou aromou ale pod 15%sacharidov som nic nenasla ...keby niekto o nejakom ochutenom vedel pls dajte mi vediet a gratulujem mimochodom budeme sa spolu drzat :)) nevzdame to ! inak tato druha faza je oproti prvej uz cajicek :)
Odpovedať
@melbe nooo ja to mam v piemere asi tak kilo za tyzden, ale samozrejme, ze su aj tyzdne ked sa to trosku spomali, ale potom sa to opat rozbehne :) ja striedam dni 1B/1BZ nakolko som sa docitala, ze Dr. Dukan to odporuca, ale inak si myslim, ze to striedanie nie je take podstatne, len musia byt dni bielkovinove vyvazene s BZ :)
Odpovedať
bambi2424 tie toasty sa dali pekne robiť v sendvičovači? nelepili sa? pekne išli dole, či si ich nejako špeckálne dole dávala dakujem za odpoved ;-)
Odpovedať
@rriana a este ti chcem zablahozelat sklanam pred tebou klobuk naozaj si sikulka :) ja potrebujem tiez dat dole aspom este tych 10 kil tak ty si aspom taky dokaz ze to aj touto dietou naozaj ide :) keby mas este dake rady ze ako to ide rychlejsie alebo co zabera tak ta poprosim o ne :)
Odpovedať
@melbe no ide a co je na tom najlepsie, ze ja uz nemam pocit, ze by som nejaku drzala :) tak drzim silno palcoky, do leta to musi ist dole :) rady? ja dodrziavam, to co som sa docitala a ide to a hlavne moja jedina rada je snazit sa uzivat si to jedlo, a nie mat k nemu nechut, proste sa z toho tesit a potom to ide samo :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cencula Vobec sa to nelepi ;-) Recept : 2lyzice psenicnych otrub,2 lyzice ov.otrub,1lyzica niz.tucneho tvarohu,1vajce,sol,korenie+ bylinky podla vlastnej chute.Vsetko zmiesat a len vliat do toustovaca.Ja to necham plnych 10 min.zatvorene a az pak to otvorim a pozriem.Otocim este chvilku necham a hotovo.Vcera som skusala aj s tekvicovymi jadierkami a bolo to este lepsie.Naozaj odporucam.A toutstovac mam uplne obycajny,najlacnejsi z Tesca x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 Ahojky, dlho si nebola :-) Krasne sendvice, ale ja nemam sendvicovac :-( Na tiramisu sa aj ja chystam, este som ho nerobila.
Odpovedať
@rriana dakujem pekne za podporu :) aj si mala nejake prehresky behom diety ? ze sla ti tiez tak starsne chut na sladke ako mne ? aj si mala daky pohyb ?
Odpovedať
@melbe prehresky mam asi v tom, ze napriklad kakao jedavam aj viac ako 1ČL, lebo si myslim, ze tym zasa az tak nic nepokazim ... a so sladkym je to podla mna praveze uplne lahke pri tejto diete :) ja si vzdy ked potrebujem nieco narychlo urobim puding a inak si robievam najcasejsie palacinky s nutelou a tvarohom alebo kopkovy kolac, aj tiramisu som uz robila, babovku, myslim, ze sa to da zvladnut :) pohyb som nemala, az v utorok zacinam uz aj do fitka chodit s trenerkou, nech v lete uz konecne mozem v plavkach aj medzi ludi :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby takze len citam pravidla zatial a asi sa do toho tiez pustim.a neviem ci som to dobre pochopila. vlastne v druhej faze mozem jest to iste co v prvej? plus ak su so zeleninou tak tu povolenu zeleninu? lebo vsade kde som citala povolene potraviny tak pri druhej faze je pisana len ta zelenina. tak asi plus to co v prvej nie? dakujem za info ;-)
Odpovedať
@rriana fiha aj nutelu? tak to si aj ja dam :D no aj ja idem v nedelu do fitka tiez s trenerom :D ja si tie kolace nepeciem tak asi preto :D musim zacat :)
Odpovedať
@melbe samozrejme dukanovsku nutelu :) :) :) Hehehe tak do leta budeme kocky :) @petuska86 presne tak, v 2. to co v prvej plus zeleninku v bielkovinovo zeleninove dni :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :) Dnes je to prvý deň 2. fázy :) :) Zatiaľ som schudla 0,8 kg :) čo je celkom v poriadku :) Pomaličky to ide.. a teším sa na obed :) Kuracie placky s mozarellou a konečne zeleninka :) Pekný deň :*
Odpovedať
Profilova fotka
@vancouver Ja necvičím zatiaľ vôbec a ani mi to veľmi zdravotný stav nedovoľuje, ale chodím pešo aj po schodoch aj keď mám kĺby v prd... aspoň trochu pohybu. Pre krásu sa musí trpieť :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?