Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@sanyami Vitaj:):) no trochu prebehnem tvoj jedalnicek v 1faze ...trochu syra? akeho???? ...vanilkovy jogurt? ty si si ochutila biely? treba pozerat aj na sacharidy nielen na tuky....a zvlast v 1faze:) :) drzim prsty:):)
Odpovedať
@dudka1002 no hej má to byť také zmoknuté ale to su všetky dukan koláče lebo do všetkých ide skoro bud tvaroh alebo jogurt , inak k tým párkom ja si dávam kuracie lebo ked už neviem čo jesť tak si dám to 65% kuraciého mäsa(viac% som zatial nikde nenašla) viem že niekto to odsudzuje ale ja nezjem z tých párkov kilo takže mi to je jedno dávam si k nim dukan chlieb :-)
Odpovedať
@mikina55 tento chlieb robím: http://www.dukanovadieta.com/products... - ja som v druhej fáze stále lebo ešte nie som v ciely takže myslím že ešte to bude dlho trvať držím túto dietu už :43 dní išla som z váhy 69,5 a dnes mám 64,5kg(5kg za 43 dní)ide mi to podla mňa pomaly ale môj cieľ je 58-60 :-D takže sa teším už aby to bolo aby som mohla ísť do 3tej fázy
Odpovedať
@niki1979 aj ja si sem tam dam tie parky...
Odpovedať
@mikina55 sorry ešte k tým vitamínom som zabudla napísať že ja neberiem nič lebo sa nechcem pchať vitamínmi mám nato svoj názor ale tak každý je na tom inak niektoré babeny sa sťažujú že im začali vypádavať vlasy mne padali aj pred tým tak neviem je to stále rovnaké a iné problémy nemám , tie otruby skús v nejakom BIO obchode lebo to je vlastne hlavná zložka tejto diety inak to nemá význam ... lebo tie otruby sú dôležité prečítaj si : http://www.dieta-protal.sk/ovsene-otr...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.. takze aj ja som sa rozhodla k vam pridat, len trochu som nepochopila ako dlho treba drzat jednotlive fazy. Chcela by som zhodit aspon 10kg.
Odpovedať
babizne nebola som tu 2 či 3 dni lebo som písala seminárku a teraz nestíham čítať príspevky :-D sa nám to tu rožširuje :-D
Odpovedať
@anjelik0209 pozri si stranku dukanovadieta.com ..... tam je vsetko presne rozpisane ;-) Dĺžka prvej fázy závisí od hmotnosti, ktorej sa chcete zbaviť. Ak je to menej ako 5 kg, mala by trvať 2 dni, ak je to medzi 5 a 10 kg - 3 dni. Ak je váš úmysel schudnúť 20 kg - fáza trvá 5 dní a ak viac ako 20 kg - zotrvajte v nej aspoň 7 dní. Nikdy však neprekračujte 10 dní. Více zde: http://www.dukanovadieta.com/products...
Odpovedať
@zuzana17 takže moje tiramisu dopadlo katastrofálen piškota bola super ale potom som ju rozmočila v káve celu uvarila som tu želatínu práškovú ale tá mi tak smrdela ako prasa normálne že prasa tak som ju vyliala viem že sa to robí z niečoho čo je z prasaťa ale to sa fakt nedalo tak som ju tam nedela dala som len krém bez želatíny ktorý som mimochodm presladila aj ked ja dávam vždy len ovela menej sladidla ako píšu v recepte lebo mne to zo sladidlom nechutí ale aj tak to bolo ešte vela , takže som to dala do pohárov a na druhý den ochutnala no hruza, ale nechcem to vyhodiť tak to mám v chladničke ešteže môj priatel zje všetko :-D
Odpovedať
@amslniecko skús tento ja ho robím od začiatku diety je suprový http://www.dukanovadieta.com/products...
Odpovedať
@ika_nika tu si prečítaj načo su tie otruby :-D http://www.dieta-protal.sk/ovsene-otr...
Odpovedať
@amslniecko skús tento: http://www.dukanovadieta.com/products...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@niki1979 júj fakt Ti to nevyšlo? No mne sa podarilo a dnes som robila znovu. Robím tak, že piškótu nakrájam a uložím do mištičiek - vyjde ni 4-5misiek, a potom kávou po lyžičkách polievam tú piškótu - sa mi už nerozpadne v tej miske. No a čo sa týka želatíny, mala som len plátkovú a tá bola bez chuti aj vône, tak vyskúšaj na budúce tú. Alebo aj bez. Mne to veľmi chutí, oproti bábovke, ktorú som raz robila a vôbec mi nevyšla - klesla a nechutila mi.
Odpovedať
@niki1979 ano ta želatina smrdí to je fakt, taky jsem k ní jednou čichla :-S :-D Od té doby k ní rači nečichám, ještěže není cítit i v těch jídlech :-)Taky sem s ní měla problém, ale zvykla jsem si.Ještě existuje agar je to jako želatina jen je to z nějaké řasy, ale nevím kde je k sehnání já si to objednala na netu už ochucené, ale je i neochucené a dá se to používat místo želatiny ;-)
Odpovedať
Baby, musim sa pochvalit, dnes mi 3 ludia povedali ze jak dobre vyzeram :) 6 kil dole :) uz len 3,5 :)
Odpovedať
Ahjojte dukanky...takže po dlhšej dobe neuspešneho prihlasovania n aforum sa vám hlááásim a mámdneska 42 den a hádajte-.......-14kg.......už to začína ludia si ma všímaju a chváli ma...takže asi takto som na tom klopklopklop neviemsa už dočkať tretej fázy ale to ešte potrvá
Odpovedať
Ahojte baby, takze vahu stale drzim rovnaku, nepriberam, co sa tesim, lebo tento tyzden som bez pohybu. Ziadne fitko , proste nic. Dnes papkam: Ranajky: otrubove pecivko + bryndza+ 2 paradajky desiata- dulovy kompot obed- kapustova polievka, masko + šalát olovrant- puding vecera- dnes uz isto budu zavinace, vcera som mala miesto nich tuniakovy salat :D Jupiiii konecne je vonku pekne
Odpovedať
Minulý týden váha 94,2 dnes po týdnu 92,6 takže už druhý týden mi šlo dolu 1,6kg :-D Mám takovou radost že to jde tak skvěle.Od dubna mám celkem dole už 13,1 kg :-) což je super na to jak často porušuju pravidla diety :-( :-) A už si toho i lidi všímají, prý je ze mě nový člověk :-D a každý chce vědět jak to dělám :-D Je to super dieta ;-) Příští týden další vážení a budu se i měřit tak pak písnu výsledky ;-) :-)
Odpovedať
a inak za pol mesiac na stehne -3cm a od začaitku na zadku -10cm prsia trošku menej to len 5cm a pás -5cm
Odpovedať
@jaja4451 Super výsledek ;-) Zrovna včera jsem si na tebe vzpoměla, že jsem tu od tebe neviděla dlouho žádný příspěvek :-D A kolik kg už máš dole?
Odpovedať
@jaja4451 Joj už to vidím výš,14kg super ;-) Za 42 dní :-D týýýýý jo, když to vidím tak mě mrzí ty moje prohřešky....Mohla jsem mít taky už dole mnohem víc.Ty asi držíš poctivě že?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja za dva mesiace minus 12 kg :-) ale nedrzim tak striktne skor easy :-))
Odpovedať
@eitsirch za 2 mesiace 12kg?? a z akej váhy chudneš???
Odpovedať
Profilova fotka
povodne 95, teraz 83. Myslim ze je to uz vidiet. :-) hlavne potrebujem na opasku nove dierky dorobit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@domid14 ahojky, ako sa drzis? pohli sa kilecka? ja mam zatial po 10 dni diety - 4 kg 8-) tesim sa, aj ked to poctivo nedodrziavam a otruby som vymenila za vlocky :-D
Odpovedať
@ika_nika Ahoooj :D :) ale držím sa ale tiež nie tak pocitivo ani mi to tak nejde dole po tom víkende plnom prehreškov :D :) - 2 :D ale lepšie ako nič.. :) tebe to teda ide krásne :-) je to pre mňa tahšie v tomto období plnom jahôd :D a podobne :D
Odpovedať
Profilova fotka
@domid14 dve kilecka dole, to je super :-) tebe to nepojde tak rychlo, lebo nemas tolko kil navyse ako ja :-D ale mi hovor, jahodam som ani ja zo dva razy neodolala |-| ale to mi az tak nevadi :-D len k cviceniu sa nemozem stale dokopat... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dievčence, môžem sa k vám pridať? - zajtra začínam aj ja s diétou, veľmi sa jej bojím - teda, bojím sa mojej slabej výdrži, ale veľmi si prajem, aby sa mi to podarilo. Držím vám všetkým palce - doschudnutia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 ahoj, zuzi, jasne, pridaj sa k nam :-) a kolko kileciek chces schudnut? neboj sa, ide to bez vacsej namahy..ja nie som sice velmi poctiva, som si to upravila na mieru, ale kilecka idu dole :-) a pojdu aj tebe, drzim palce! ;-)
Odpovedať
ahojte dukanky,zajtra je to 30 dni čo držím diétu, schudla som 10kg
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?