Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@trupkake no ja som to myslela tak , že pomaha spalovať tuk ...mna to zaujalo pretože kamoška mesiac pije ten čaj 4 šálky denne a prestala jest pečivo a schudla 5 kil ...tak preto chcem vyskúšat :))
Odpovedať
Dnes som robila nedelnu bublaniny s jahodami, mne sa usla domaca dukan panacota, a obe vysli na 1* :-D
Odpovedať
@katka16121986 ahoj aj ja som ju drzala a shudla som 10kg ale ostalo mi to stat tak som sa nastvala a zacala jest normalne , lenze ma to stve pretoze nechcem pribrat tak som sa rozhodla ist zase do toho takze pojdeme spolu ?
Odpovedať
@trupkakeJá zkoušela z tofu dělat tyto lívance a byly výborné, jinak mi hrozně vadí ta chuť tofu, ale v tomhle se to ztratilo ;-) Zítra si je budu dělat k obědu :-) Já dávám místo mléka trochu kefíru, ale jen maličko aby to nebylo zas až moc tekuté :-)Sou fakt moc dobré a je jich i hodně ;-) Tofu lívance 100g tofu,1 vajce, 1-2PL sus.mlieka, NT mlieko podla poteby, sladidlo. POLEVA: 1CJ kakaa,sladidlo a 1PL NT mlieka. POSTUP: vsetky suroviny rozmixujeme na jemnu hmotu a pecieme palacinky. Plnime tvarohom alebo dzemom z cukety alebo goji, navrch dame "slahacku" polejeme kakaom. Mozeme zjest kolko chceme. Dobru chut.
Odpovedať
@juanna JJ víkendy lákají ke zhřešení, všichni sou doma a cpou se předemnou zakázanýma věcma.Ale s tou zeleninou se to dá odolat.I ty obědy jsou takové bohatější ne jenom maso....Já měla dnes plněné žampiony a k tomu jsem zkusila kaši z květáku a ještě jsem si k tomu udělala okurkový salát a ani mě nenapadlo přemýšlet že si dám řízek z bramborem :-DKdežto kdybych měla žvýkat jenom maso a kolem by jedli normálně nevím nevím zda bych odolala :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@vera54 ahoj vera. jasne aspon, budem mat oporu:D
Odpovedať
@ika_nika Ahoj ahoj no bola som teraz tri dni mimo bytu bez internetu tak som sa nemohla ohlasiť a tým pádom ani neviem :/ som zvedavá zajtra čo ukáže váha lebo nedalo sa mi držať celý víkend popri práci v zhone...kde že som bola rada ked som si stihla vôbec odkusnúť :/ ty ako ? :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@domid14 ahojky, no ja tak vselijako. v sobotu som mala par jahod, ktore som si neodpustila a dnes som frajerovi robila klasicke palacinky a bola som pazrava :-D tak som si dala zo dve, mam nervy pred poslednou skuskou a tak ten dnesny den aj tak vyzeral ]-( no ale idem dalej. od zajtra druha faza. budem striedat 2/2. zatial -3 kg za 6 dni, ale nie som poctiva :-| pokusim sa od zajtra lepsie papat. a zatial som nezacala ani s cvicenim tak poriadnejsie, nebolo kedy. dufam, ze skusku spravim a budem mat viac casu na seba 8-)
Odpovedať
ahojte dukanky :-) poctivo som studovala cely tyzden toto forum a Vase prispevky a od piatka 1.6. som sa dala na dukana aj ja :-) 1. den som schudla 1,5 kg, 2. den 0,6 kg, ale ked som sa dnes rano postavila na vahu, ziadne kila dolu, skor naviac oproti 2.dnu:-( je to ok?
Odpovedať
asi este spite?:-) a este sa chcem spytat, poradte mi nejaky ale fakt fajnovy a hlavne chutny receptik na otrubove pecivo, chlieb, placky...cokolvek, co sa aspon trosku vonou a chutou priblizuje obycko chlebu...robila som si ten chlebik (recept zo zaciatku fora) v mikrovlnke za 4 min., ale nejako moc mi nechutil...nema niektora z Vas osvedceny fakt ze dobry recept? Nechce sa mi vypekat a skusat vsetky recepty na pecivo =-)
Odpovedať
...a este baby? aku kavu mozem pit??
Odpovedať
tak psylium, actimel-olivovy olej do toho, pšeničkne otruby a v tej rychlosti ma nenapada čo ešte zabraloooo tak sa vytešujem :-D a konečne sa to pohlo aj na vahe aj ked len 0,5kg ale uspech po tolkych dnoch stania alebo ešte aj niečoho navyše :-S ...už to snad pekne pojde smerom len a len nadol x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dnes rano som videla 68 :) ze jak som sa potesila :) uz len 3 kileckaaa :) jupi jou.. to by som mohla tento mesiac zmaknut
Odpovedať
Ahojte, takze po vikende mam 62,7 kg :) jupiii. Som stastna prestastna :))))) A to som vcera robila puding z polotucneho mlieka, lebo som nemala nizkotucne, na ranajky som mala bryndzu a na desiatu jahody+ cerstvy pomarancovo-grepovy dzus :D Dnesne menu: ranajky- zemlicka+bylinkova pomazanka+leerdamer light 2 platky+rajcina+paprika desiata-ananas obed-paradajkova polievka+ jeleni gulas+uhorkovy salat olovrant- tvaroh+visnovy jogurt vecera-tofu-cukinove placky Tento tyzden nestiham fitko, takze bez pohybu, uvidime co spravi vaha. Mozno si doma 3 krat v tyzdni zacvicim ked bude cas :-|
Odpovedať
@alore ahooj, ty kokos gratulujem, tak váha ide dole supiš..ja som mala teraz neskutočne obžerstvo celé dni, proste sa nedokázem ovládať, všetko čo som predtym nemohla a dokonca mi ani nechutila, teraz si musím dať, napr langoš, jahodove gule a podobne. ked sa vrátim zo španielska idem na to znova poctivo :-) dovtedy sa radšej ani nevážim
Odpovedať
Profilova fotka
@domid14 takze po tyzdni 1F s 2 prehreskami -3,4 kg :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby a naco su vlastne dobre tie otruby okrem toho, ze zasytia? maju nejaku speci funkciu este? mna z nich pomaly napina a aj ked nieco peciem z toho, tak mi to velmi smrdi..asi som divna :-S asi ich vymenim za vlocky, aj ked sa to nema :-|
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby prisla som vas kuknut uz je to skoro rok co som skoncila dukanovu dietu teda presla do 3 fazy teraz uz som vo stvrtej (t.j. jem vsetko obcas dam nejaky dietny bielko den...) @amslniecko podla mna je to v pohode mne sa to tiez pomaly rozbiehalo na kazdeho to ide inak ja som inak mala aj take obdobia ze dakedy to tyzden slo a tyzden stalo ... co uz.. ale schudla som 6 kil s dukanom a predtym 3 len tak nejako ze som sa snazila menej jest a uz je to rok a stale sa drzim sice teda + 1-2 kg sa na vahe objavuje bezne ale teda maximalne +4 po nejakej riadnej oslave prezieracej a to mam skusenost ze o 2 dni potom mam este nizsiu vahu ako predtym (to bude asi tym najedenim sa az mi je tak zle ze si poviem ze uz dva dni nejem a fakt nejem lebo si este pametam ako mi bolo zle :D...) @vera54 ked ti to ostalo stat a uz si spokojna mala si ist na 3 fazu... ta je podla mna v pohode je to zdrava strava uz normalna skoro... (aj ked teda ja som to az tak nesilila a nejake to porusenie pravidiel sa vyskytilo casto) @ika_nika otruby su velmi zdrave maju vela vytaminov ... ja som ich inak tiez casto zamienala za vlocky lebo sa mi nechcelo chodit do obchodu alebo za taky fit 100 percentne celozrnny chlieb... ale teda otruby su ovela lepsie... vyskusaj z nich nejake pecivo spravit alebo si ich vypi z dzusom ... v jogurte to ani mne moc nechutilo... ale vlocky maju vela sacharidou.... inak som kukala ze sa objavuje nejaka nova stranka na diety tak som zvedava... http://diety.naschudnutie.sk/dukanova...
Odpovedať
@oskvarka dakujem za podporu a odpoved:-) ja by som chcela schudnut 10 kg, to by som bola max happy a tesiva :-D , ved uvidim, aku budem mat pevnu volu...citala som tu pocitov cely tyzden vsetky Vase prispevky, tlacila recepty a niektorym sa fakt ze super dari/lo! vies mi prosim povedat, aku kavu to mozem pit?
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko neviem o tom ze by sa nemohla kava.. ale teda bez cukru.. so sladidlom.. alebo cistu... aspon myslim.. ja som totiz nekavickar akvu nepijem len caj a ten pijem bez cukru.. .. jj recepty tu baby dali bombasticke fakt niektore az sliny tecu .. a aj z obrazkami.. :D
Odpovedať
@oskvarka no mi hovor, ja lizem obrazovku uz tyzden a slintam:-) je fakt, ze niektore z nich som naozaj aj skusala a najcerstvejsi recept bol ten chlebik z krabych tyciniek, uuplna bomba, inak nenarocny, lahky a chutny recept, normal sa vcera napchaval tym chlebom aj manzel :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko no ten je chutny ale ja krabie tycinky moc neuznavam ako zdrave jedlo som o nich citala taky clanok ze je to vlastne nic moc.. tak ale chutne to je to je pravda :)
Odpovedať
@oskvarka ja by som skor potrebovala nejaky dobry chlebik, placky alebo nieco z tych otrub, ktore by sa aspon trochu chutou podobalo normal chlebu...ten z mikrovlnky som sice s tazkym sebazaprenim zjedla, ale ... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Moje milé....som zúfalá :-S Váha mi stojí už veľmi dlho ;-( A navyše nedostala som menštruáciu :-. Má meškanie dva týždne.Tehotná nie som.Stalo sa to už niektorej z Vás???
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko no chutov sa asi normalnemu chlebu tak lahko nebude podobat nic ja jej celozrnny z lidla uz vyse roka len taky iny fakt vynimocne je 100 percentne celozrnny celo razny ale k normalnemu chlebu sa to isto neda prirovnat .. ale ma dobru cenu... ale to by si v druhej faze este nemala (aj ked ja som si tento chlebyk obcas aj vtedy davala) ale ako vravim tiez to nieje chleba obyc. na aky je clovek zvyknuty... skús tieto placky ale ja by som tam paradajku nedavala a treba to davat do chladnicky alebo mrazaku ak mas toho viac lebo sa to rychlo kazi.. tesoro ZEMLICKY, PECIVKO Takze mam teflovovy plech na mufinky s 12 otvormi a z tejto davky vyde tak 8 zemliciek. 2 kopcove lyzice psenicnych otrub 4 lyzice ovsenych otrub 2 vajcia 1/3 lyzicky kypriaceho prasku do peciva sol 75 g activie alebo nizkot. jogurtu (mne zostal s prichutou tzatziky tak som ho tam supla) kuaracia sunka na kocecky, dala som asi 4 platky Vymiesat, ked som to dala do tych muff. otvorov na vrch zo zatlacila jemne na kazdy po polke cherry paradajky a platok mozzarelly light. Pecie sa pri horkovzdusnej hore dole teplote 175-185 stupnov cca 15-20 minu. Pecivo je dost vlhke ja som to nechala trosku prepiect.
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 nemalo by ti to sposobyt tato dieta teda... podviziva moze sposobit meskanie...
Odpovedať
@bambi2424 mne meska od velkej noci, takze nestresuj ...este mas cas stresovat...ja to zatial neriesim hadam pride...tehotna som tiez neni
Odpovedať
Profilova fotka
@alore No ja neviem,ci je to normalne.Prave som precitala par diskusii a uvadza sa vsade,ze pri nahlej strate hmotnosti sa to stava.Myslim,ze od Velkej noci je dost dlha doba,nebojis sa nejakych inych komplikacii neskor? Nikto tu nic podobne neriesil este ,tak som sa zlakla... :-S
Odpovedať
@bambi2424 ja som neschudla az tak moc kilov, kedze som mala aj normalne BMI pred dietou, len som chcela byt chuda, predtym som bola normalne, nie tucna. Isla som asi zo 73-74 kg neviem presne na dnesnych 62,7 vyska 183 cm. BMI mam normalne a nie som nejak extremne chuda.Keby mi menzes neodisiel mozno by som schudla az na 60 kilov, ale zase nechcem vyzerat jak anorekticka modelka :D Takto pred dvomi rokmi som drzala aj 90dnovku schudla som rovnako a ked som dosiahla po 3 mesiacoh 63 kilov tak som tiez stratila menzes, potom neskor sa mi vratil, ked si telo zvyklo na novu vahu. Dufam ze to bude tak aj teraz. Pretoze chudnem od januara a myslim ze 10 kilov za 6 mesiacov nieje nejaky rapidny ubytok vahy. Od 17.5 mam v jedalnicku kazdy den ovocie, takze myslim ze mi to pomoze a vrati sa sama, urcite nepojdem na ziadnu vyvolavacku, pchat hormony do seba odmietam. Aj antiku neberiem 2 roky a nikdy uz nechcem, svinstvo jak mraky :)
Odpovedať
@ika_nika no ja som pribrala za tento víkend...som jedla všetko normalne ak som nechela zuomreť od hladu :) takže sa mi to troška zdvihlo a mám znova len - 1,6 :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?