Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
je ta dukanova dieta naozaj tak ucinna? premyslam ci zacat alebo nie lebo chcem dat dole 5 kg... ale ide o to ze ci to vazne na cloveku aj vidno alebo je lahsi na vahe len kvoli tomu ze sa mu vycistia creva a ze sa odvodni... hm? koceny ktore uz ju drzite dlhsie dajte plis nejake info... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka86 podla mna ti postaci aj obycajna delena strava, dukanova je trochu drasticka a na velmi dlho, napr. tretia faza sa drzi za kazde zhodene kilo 10 dni... 5kil nie je taka nadvaha na dukanovu... teda moj nazor... ja som dala dole za prvy tyzden 6,5 kil... potom to uz ide pomaly
Odpovedať
@ivka86 první se zhubne nějaká ta voda, ale pak už jdou jen tuky. Což se projeví mj. tím, že se zmenší prsa... :-( ůčinná je pro ty, co jí dodrží celou - všechny fáze. ;-) Vidět na postavě to je určitě - když neshazuješ zrovna kila, tak jdou dolů cm... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mirecka0809 ved prave preto sa pytam... leboviem ze prva vec co sa pri diete stava je ta ze clovek schudne vela kil ale je to z toho ze ma zrazu menej vody v sebe i ked pije pravidelne... a creva ked sa ocistia je to tiez par kil.. dakujem za info... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka86 no ja som ju prave preto zacala drzat ze najprv ide dole voda - mam zdravotne problemy s tlakom, tak som vraj skor opuchnuta a naliata ako tlsta :-)
Odpovedať
baby chcem sa spytat ako striedate druhu fazu ? 1/1 ci 3/3, co je najlepsie resp najucinejsie? dik
Odpovedať
@alore nazdarek, aj ja sa dnes vytešujem.. čistých 63 mi ukazuje, za 3 tyzdne 3 kilá..a tie cm...fuuu..super :-)) inak kupila som si taký ten rotačný disk domov..celkom sranda to je. ja dnes ranajky, šunka, desiata jogurt, a zas neviem čo na obed. možno toho žraloka skusim, len neviem ako ho upraviť. baby..neviete nahodou ako spraviť steak zo žraloka na dukanovsky?
Odpovedať
@prezidentka super ubytok za tri tyzdne :))) len tak dalej ved posyp zraloka bylinkami na ryby a daj ho do truby ;-)
Odpovedať
Ahojte baby :-) , keď ste robili tiramisu, dávali ste aj želatínu? Nedá sa to bez nej???
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka86 ja som šla z vahy 56 na 50, schudla som asi za mesiac, potom som šla do 3 fazy, tam som schudla eštete dalšie 2 kg, a ešte mi chýba 14 dní do konca 3 fazy :) ja určite odporučam :) ja osm s touto dietkou spokojna
Odpovedať
@atlantida a mozem sa spytat ako si striedala v druhej faze dni, jeden den bielkovinovy a druhy BZ? dik
Odpovedať
Profilova fotka
@myskkaa nie, striedala som 2B/2BZ :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzana17 ja som dnes robila tiramisu je to užasne :-) želatinu som však davala
Odpovedať
tiež by ma zaujimalo kedy dosiahnem lepšie rychlejšie vysledky ako striedat tie dni v druhej faze kolko B a kolko BZ dni po sebe maju nasledovat ...dakujem za odpoved :-)
Odpovedať
Baby skúšala som robiť langoš a je neskutočnýýý, mňaaaaaaaaaaaaam 2PL sušeného odstředěného mléka 2PL maizeny/gustinu¨ trochu sušených kvasnic 1 vejce 2PL tvarohu nebo jogurt Vše smíchat dohromady, péct na pečícím papíru při 180 stupních 10 minut vyskúšajte, toto si budem robiť pravidelne :)
Odpovedať
@zuzana17 myslím že dá...jen ti to asi neztuhne ale pokud to uděláš do misek tak je to jedno ;-)
Odpovedať
@jenn já jsem četla že nejúčejší je třídání 5/5 ale po čase se to prý stejně srovná tak že je to nakonec ve výsledku jedno jestli 5/5 nebo 1/1. Já držím 4B dny od pondělí do čtvrtka a pak do neděle BZ dny tak abych měla zeleninu na víkend ;-) Vím že se má střídat pravidelně, ale mě to vyhovuje takto.V ten čtvrtek když mám chuť si odpoledne už klidně dám i zeleninu takže by se dalo říct že držím 3a půl dne B a 3a půl dne BZ :-D Mě vadilo že to vychází všelijak tak sem si to upravila takto, protože víkendy bez zeleniny byli kruté :-|
Odpovedať
@locikaaa a mozem sa spytat, s vajickami to robite ako? v prvej faze bolo ze ak bielka tak neobmedzene ak cele tak max 4 tyzdenne, takto to je aj dalej? ak si peciete chlebik alebo nieco tak robite len z bielka?/ mam si na to davat pozor? diky moc
Odpovedať
@myskkaa pokud nemáš problémy s cholesterolem tak to nemusíš řešit...Pokud ten cholesterol nemáš tak jsou povolené 2 denně, ale já neřeším ani toto, prostě jím jak mám chuť některý den sním možná i čtyři, když počítám ty skryté :-D v pečivu, ale pak zas třeba žádné, prostě vajíčka já jedu neomezeně :-D a hubnu ;-)
Odpovedať
http://www.topdieta.sk/dukanova-dieta/ baby citajte, je to tam perfektne popisane
Odpovedať
@prezidentka ahoj tak ako? Ja som bola vcera cvicit klasicky, potom som taka na speedovana ze nemozem zaspat :) Dnesne menu: ranajky-otrubove pecivko+pomaznka bylinkova+ rajcina+ paprika desiata- home made pomarancovo grepova stava, mnaaam som nemala uz po roka sa tesim obed- kvasnicova polievka,,,vyprazanyˇˇ syr zeleninka olovrant- zeby jogurt? vecera- zeby leco? pekny den
Odpovedať
ahojte dievčence tak ja idem dnes kupit si to psylium , myslela som že to pôjde aj bez toho ale vyzera že nie :-S už som z toho nešťastná aj z toho asi tie kila stoja :-S alebo ma tak velmi lubia ja už fakt neviem :-N
Odpovedať
@jenn ked s tym mas problemy nechces zaradit doobeda ovocie do jedalnicka? Z toho nepriberies a nebudes mat problem. Mne to velmi pomohlo :) a este nemam chut potom na sladke, takze nevymyslam :D
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja mam posledne dni hrozne prehreškové :/ 3 faza, už len 13 dni do konca, no jem všetko možne :/
Odpovedať
kočky natrafila som na kukuričnu muku ako to je s nou tu môžme??? a ozaj a čo pukance? :-N @alore kupila som si to psylium tak uvidim snad sa to upravi :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@jenn obavam sa, ze ziadna muka sa nemoze, lebo ja som nasla sojovu, ci aku a ani ta sa nemoze. :( a ked sa nemoze kukurica, tak sa nemozu ani pukance
Odpovedať
@jenn kukuricna muka sa nemoze, a celkovo je kukurica zakazana, pre jej vysoky obsah cukrov, cize pukance tiez ee :)
Odpovedať
ja som to vyvodila z kukuričneho škrobu kedže to slovičko kukurica tam je :-D no čo už pre krásu sa trpí musime niečo vydržať :-N
Odpovedať
@alore našla som prave jeden recept na dukanovu pizzu a tam kukurična muka ide =-)
Odpovedať
@jenn tak to nebude dukanova pizza
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?