Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 Keď dietu dodržuješ podľa pokynov, ako sú napr. piť veľa vody, obličky zdravého človeka túto diétu zvládnu bez nejakého ohrozenia. Treba si prečítať knihu, a hlavne neprelistovať stranu, kde sa píše o tom, ktorí ľudia by sa do tejto diéty nemali púšťať ;-) Pustiť sa do hocijakej diéty len preto, že "suseda super schudla aj ja chcem" je kravina. Ja som si napríklad najskôr prečítala knihu, pozrela info na nete, vyskúšala jesť ráno jogurt s otrubami, a potom som sa rozhodla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 ale ja som myslela normalne jedlo, ktore sa pocas diety nemoze. Jedla som kotlikovy gulas, chlebicky, kolace, tortu... A na druhy den -0,8kg. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucky3 FAKT???? zajtra ideme na veľkú oslavu a bude aj guľáš...žeby som to riskla??? len sa bojím, že keď raz riskenm, neodolám a budem riskovať znova a znova! a fakt túžim a potrebujem schudnúť :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 ja ta chapem,a v istej miere ti davam za pravdu,pred porodom som mala 56kg co bolo super,po porode 82,tak som zacala dietu podla dr atkinsa,co som schudla na 65kg,teraz robim dukanovu,co je fakt dobre lebo tvar tela sa meni,lenze dnes som videla video na youTube,kde je to vsetko vyvratene a horia o moznych rizikach,ako napr oblicky,rakovina zaludka a chrbtice atd,som zdrava ako rybicka,ale vies,choroba sa moze zacat prave tymto,a o tych otrubach co pises,bohuzial v tej krajine kde som ja este som nevidela,ale budem hladat,uz 3dni som nebola na wc,tak porad ked vies(momentalne otruby nemam)diky
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 Tiež som čítala o negatívach a rizikách, ale to je asi všade, vo všetkom, celý život je jedno riziko :-) Môj svokor je na dukanovej 2 mesiace, bol sledovaný v ambulancii pre diabetikov, horzilo, že bude musieť začať DIA diétu...dal si vyšetriť komplet krvný obraz pred diétov a teraz - mudr. ho pochválila, cukor krásne klesol, krvný obraz sa tiež upravil, tým, že schudol ho po rokoch konečne prestali trápiť kolená a členky a cíti sa výborne, maká na záhrade ako drak na baterky :-D Neviem v akej krajine momentálne žiješ, ale otruby dostať kúpiť väčšinou v BIO obchodoch, alebo proste v tých obchodoch pre zdravú výživu. Pozor, otruby sú dvoje - potrebujeme v tejto diéte najme OVSENÉ, tie druhé sú pšeničné. Ak ich u vás nevieš zohnať, viem, že tu kočky písala, že sa dajú zohnať aj cez internet, napr. aj tu: http://www.dukanovadieta.com/e-shop/
Odpovedať
ahojte .Tak vcera som mala prvy den BZ a dneska zaza BB. Mam pred menzesom takze som sa rozhodla nevazit sa .Zbytocne by som bola nervozna iba vcera som mala 57,5 a mam pocit ze dnesk by som tam mala aj 60 :) Skusim to neriesit robim vsetko ako mam tak ta vaha proste ist dolu musi. Ale co ja viem inak dneska mi ani jest nechuti :( Takze neviem vobec co si dat do ust na nic nemam chut .
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 Je to na tebe. Mne to pomohlo. A som si povedala, ze ked stale tak po mesiaci mi zacne vaha stagnovat, tak kazdy mesiac si urobim nejake hody. :D
Odpovedať
Profilova fotka
akurát som prišla z obedu - dala som si miešaný zeleninkový šaláť, boli v ňom aj kocky tofu, tie som radšej nechala na taniery, som fakt nevedela, či ho už v II. fáze môžem, alebo ešte nie. Neviete???
Odpovedať
jaaaaaj baby , vcera som pisala ze vaha stagnuje, pohlo sa to :-) dalsie kilecko dole :-) supeeeer.
Odpovedať
@zuzana018 pohne sa to neboj, mne sa to tiez pohlo, vcera som pisala , ze vaha stagnuje a dnes rano zrazu o kilecko menej :-) hlavu hore, hlavne nestracat motivaciu! ;-) ja som taka namotivovana , ze az! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 tofu sa moze :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania tak super, teším sa s tebou a dúfam, že čo nevidieť sa to pohne aj u mňa, bo sa fakt snažím ;-) Možno to až priveľmi chcem a pričasto na to myslím :-x Dnes som si sľúbila, že sa budem vážiť každú nedeľu ráno, a vtedy sa vždy aj pomeriam x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lucky3 fakt? tak to si ma potešila, som si nebola vôbec istá, zdalo sa mi, že je to ale údené tofu, okraje mal žlté, tak som radšej zjedla len pár kociek a zvyšok som nechala tak. Mám výhodu, že v práci máme "na váhu" vždy čerstvú zeleninu + teplú dusenú - dnes som dala miešaný = zelený šaláť, mrkva, paprika, paradajka, tofu a grilovaný baklažán, karfiol a brokolica , vzala som si k tomu trojuholník "syrokrému" - veru som si pochutila. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 Ked sa mozu udene ryby a maso, preco by sa nemohlo udene tofu? Podla mna aj to sa moze.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucky3 no, ale tvrdé údené syry nie, či áno ? :-) hotová veda :-p
Odpovedať
@lajba ked idem do hainburgu tak nakupujem v bille a ked idem do Wiedne tak v metre v Simmeringu, teraz som kupovala tam. Ja mam dnes uplne dukanovsky obed. Kedze som mala neskoro ranajky tak mam ovocie teraz plnu misku ananasu a melonu :D som trubka. Ale cely den manualne pracujem tak to vysportujem hadam. ,,Obedˇˇ si dam o tretej salatik s kozim syrom. Ked budem mat cas hodim aj foto. Dnes som sa pofotila. Ale teba aj tak netronfnem :-D 8-)
Odpovedať
@zuzana018 a citala si si niekedy co cottage chees obsahuje?kolko tukov a sacharidov? :-o
Odpovedať
@zuzana018 tofu sa moze, jasnacka
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 vsetky syry, ale so znizenym obsahom tuku
Odpovedať
@alore Dík za info :) s tým ovocím je to v poriadku :) a daj tie fotky, som maximálne zvedavá a netrpezlivá :)
Odpovedať
@lajba jasne dam len mam este povinnosti, najskor sa k tomu dostanem vecer ak vobec.
Odpovedať
@alore ach ty nás napínaš :)))) no dobre, tak sa mrknem večer :D
Odpovedať
@lajba ach lajby presvedcila si ma uz stahujem fotky tak nejake sem hodim chvilku strpenia :-D
Odpovedať
@alore ha haaaaaaaaaaa :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alore čakáááááááme :-) len nás pekne inšpiruj :-D
Odpovedať
taaaakze moja aktualna postava v plavkach nic moc, este musim na sebe vo fitku velmi popracovat, potom aktualne rifle nove 27 a stare 32 na nich som zacinala :-D dalsia foto dokaz zmeny velkosti :-p
Odpovedať
@alore no teeeeeeeeeeda, dobre si si zamakala na sebe :) Ale už naozaj nechudni :) Už sa udržuj, takže si daj ešte jednu misku ovocia :) Ale paráda, teším sa s tebou :)
Odpovedať
Dievčence, takze dnes 47 den ...a vaha o 5,7 kg dole , minulý týžden to bolo 5 kg.... a to som mala pestrý vikendik , lebo som bola na svadbe dala som si aj enjake kolačiky ..normalne som aj svadobne menu jedla , len v mensom množstve dokonca aj vinko som si popijala ..a další den som bola na večeri v reštike a aj trocha pizze som mala ...ale najhorišie na tom je to že zajtra zasa krstiny !!! ufffffff kolačiky a tak, ale nebudem sa prejedat a v nedelu dam bielkovinový den ..a do konca mesiaca som si dala ciel - 8 kg , dufam, ze sa mi to podari !!! držte palce !!! Inak mne ta váha ide tiež pomaly a kolíše sa , ale ked sa pohne tak sa vždy teším :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte začínam sledovať túto dukanovu dietu hladam na nete nejake tie informácie... to ta dieta je fakt taká účinna? chcela by som s nou zacat... motiváciou ste my vy baby... chcem sa pýtať vás skusených môže sa jesť pangasius?
Odpovedať
Profilova fotka
Hellooo.. baby pocuvajte.. aj vy ste sa citili take strasne plne ked ste sa najedli prve dni? mam pocit ze sa mi roztiahne zaludok.. dala som si toto: dve vajcika som rozmixovala supla tam tuniaka( ktory bol pred tym vo vlastnej stave, stavu som vyliala a trochu ho osusila) trosku som to osolila supla do truby na pol hodku a potom som tam supla lyzicu cottage syru, trochu tvarohu, potrela cesnakom nakrajala cibulku. a potom som si dala este asi po pol hodke co som to dojedla som maal strasnu chut na sladke ( mam pred) tak som si dala jeden biely jogurt zmiesala s jednou lyzicou light tvarohu a skorica a par bobuliek sladidla a trochu prirodneho kakaa. :D je to v pohode ci sa ma jest striktne a pravidelne? lebo som citala ze mozem zjest kolko chcem toho co mam. ked mam normalne ranajky a potom takyto obed a potom taku lahsiu veceru je to v pohode? a pijem medzi tym aj kavu a caj s mliekom ... co si myslite?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?