Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby,nerobim dukanovu dietu len kvoli tomu ze neviem co su to otruby,moze mi niektora z vas zistit jak sa to povie po francuzky?Ja to neviem najst ani cez prekladac,keby som to mohla kupit tak by som zacala aj ja
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania a je to dobre? a to sladidlo si mozem davat kolko chcem?
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej,uz som to nasla,je to son de blé,konecne,tak uz len najst v obchode
Odpovedať
Profilova fotka
baby,teraz som pozerala video s dr Dukan,je to fesak,nasla som francuzku stranku s bozskymi receptmi,ked mate zaujem ja vam mozem prelozit a dat to sem,su tam veci ako napr lievance,hamburger,syrova torta,citronovy kolac,muffins,kolac s féta a s bazalkou,tuniakovy chlieb peceny a mnoho ine recepty,tak mi dajte vediet a ja to tu hodim
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
ze vianocny kolac podla dukana
Odpovedať
Profilova fotka
a toto je kolacik s krevetami s feniklom a a s uhorkami,nezabudajte mam to original z dukanovskej stranky
Odpovedať
@olovo80 ahoj to je super ze si taka zlata a hodis nam sem nejake nove receptiky pre inspiraciu ;-) Ten vianocny kolac vyzera bozsky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alore oki,tak to skusim prelozit asi chvilku mi to bude trvat
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 ahoj aj ty prave zacinas alebo len zacnes ked najdes tie otruby? Ja mam dnes prvy den,. A ja som nasla otruby v drogerii, tak skus pozriet ja som nasla v DM :) urcite niekde najdes :)
Odpovedať
@olovo80 oooo ten recept na ten vianocny kolac si prosime ako prvy :-) dakujemeeee :-) @milacik65 ja si davam sladidla kolko chcem a som tu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
na zelé potrebujeme:do 100ml vlaznej vody dame 1 a pol list zelatiny s jednou lyzickou jahodovej aromy,3 kvapky cerveneho farbyva a 4lyzice sladidla dame do misky,zvlast pomiesame 3 zltky,pol sacku prasok do peciva,2 lyzice maizeny,nakoniec zmiesame sneh z bielkov,z tohto by ste mali dostat cesto co vyvalkata na obdlznik a date piect do rury v janskej mise(podla mna sa to da aj na papiery na pecenie,no neviem istotne),po upeceni davajte pozor aby sa vam nezlomilo cesto opatrne to predelte od janskej misy so spachtlou(tak pisu),pecenie na 160-ke asi 5 minut.Po vychladnuti mucnik rozkrojte na 8 pruzky do sirky.Nakoniec usporiadajte zelé na mucniku(asi rozotriet) a urobte roladu(viete jak sa robi urcite,nebudem rozpisovat).Este pisu ze jak sa rozpusti zelatina vo vode tak dajte na studene miesto(chladnicka),farbyvo cervene a 4 lyzicz sladidla tiez sa zmiesa spolu s tou zelatinou.Viem,neni to moc prehladne ale prelozit dokonale z francuzstiny je dost narocne,tak to skuste,ja budem asi celi tyzden zhanat otruby,a do cesta este mozete pridat vanilkovu aromu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@milacik65 ja zacinam stale,celi zivot dietujem,prave som skoncila viedensku dietu,vaha 63kg,po porode 87kg,tak uz sa priblizujem ku 57kg co som mala stale,dukanovu chcem robit len tie otruby keby boli
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80
Odpovedať
Profilova fotka
baby,recept co som vam dala je na jahodovu roladu,nie na vianocny,som sa pomylila,prepacte,nabuduce dam aj vianocny kolac,ked vyskusate dajte mi vediet ci sa vam to podarilo,lebo francuzi su Je.....ty,viem to :-D ,nieze sa vam nepodari to cesto,zda sa mi to take cudne bez muky :-D ,no vy viete lepsie,ja som dukan recepty nepiekla
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 cely zivot? fu a to prechadzas od jednej diety k druhej? a ta viedenska je aka dieta?
Odpovedať
Profilova fotka
@milacik65 doteraz co som mala diety bola atkinsonova a viedenska(najdes to pod nazvom dvojtyzdnova),no pomohla mi atkinsonova,je to podobne jak dukanova
Odpovedať
@olovo80 prosim ta mohla by si dat sem recept na tu jahodovu strudlu, bo to tu nevidim ,..dakujem :) inac 2 den a uz -2 kg, je to usper, dnes som taktiez dodrziavala, mala som naobed grilovanie prsia, uplne mna este teraz som z nich najedena ..robila som taktiez pre rodinu nepecenu piskotovu tortu, neodolala som a trocha som sidala ,,,dufam ze nepriberiem, uz teraz mam z toho stres ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Baby chcem sa opytat ako dlho trva druha faza? nejako to neviem najst...
Odpovedať
Profilova fotka
@barcitka ahoj,ta jahodova rolada ja na tejto strane(335)chod trosku vyssie :-)
Odpovedať
@olovo80 dAKUJEM uz som nasla :)
Odpovedať
Profilova fotka
@barcitka :-D
Odpovedať
@milacik65 zalezi na tebe ako dlho, si v nej az pokial nedosiahnes tvoju vysnivanu vahu..skus si poriadne precitat tu stranku dukanovadiet.com a tam sa vsetko , co sa pytas aj tu , dozvies ;-)
Odpovedať
@olovo80 dakujeme za receptik a gratulujem k zhodenym kileckam. Urcite das aj tie zvysne lavou zadnou ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alore vsak to ze to s lavou zadnou neide,cim viac sa priblizujes tym je to tazsie,no snazim sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ale ty si v nej nebola kym si vsetko zhodila, nie? si pisala, ze este chces schudnut, teraz si v kolkej faze? a ako dlho si bola v tej druhej? stale ta otravujem :-N
Odpovedať
@milacik65 stále som v druhej fáze uz vyše 2 mesiacov ... V prvej som bola nepamätám presne cca 5 dni... A všetko co som schudla som schudla vďaka Dukanke.
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania fu tak to si ma nepotesila,myslela som si, ze si uz v tretej, tak to mas naozaj pevnu volu, dufam, ze aj ja budem mat :) a chudla si kilo za tyzden, aj ked si bola v tej prvej faze? alebo si vtedy schudla viac?
Odpovedať
@milacik65 moja , myslím že pre teba je vhodná nejaká zázračna dieta z časopisov , kde napíšu za 2 týždne 10 kg dole ... Dukanova dieta je o ZMENE ZIVOTNEHO ŠTÝLU nie je to krátkodoba záležitosť ....
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ja nechcem schudnut 10 kil za 2 tyzdne, ja som sa ta len opytala ako dlho si v tej faze, znama schudla touto dietou za prve 4 dni 4 kila, ale potom uz prestala, tak som si myslela, ze to tie prve dni schudnem aspon 2 kila a viem, ze je to zmena zivotneho stylu, nepotrebujem len na rychlo schudnut, ale chcem si aj vahu udrzat.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?