Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@zuzana018 ahoj Zuziii tak akooo??? ako bolo na dovolenke? sa pochváľ trošku, chýbala si nám tu :)
Odpovedať
@alore Ahoj kočka, tak teeeda už máš 5 na začiatku? :)) Ty si jaká dobrá...ja sa tu furt páram s 1kg hore dolu a nič viac :D to bude tou Jilian, sa utešujem :D Inak super jedálniček máš dnes :) Dnešné menu: R: domáci pečený chlieb: jeden kus, maslo a veľa zeleninky D: hrsť orieškov O: sójové plátky, varený zemiak a k tomu dusenú cuketu s paprikou Ol: jogurt V: netuším, niečo sa nájde :D Pekný deň želám všetkým dukankám, nech sa nám darí :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba ahoj, si milá, ďakujem. Aj vy ste mi chýbali. Mali sme sa fajn, oddýchla som si podľa predstáv, tak som rada - ale však na dovolenke je vždy fajn. Šla by som ešte na jednu :-D a sa ti rovno pochválim, dnešná váha 69 - takže si mala zasa pravdu, pekne sa ustálila tá číslica :-)
Odpovedať
@zuzana018 Fííha to je paráda. :-) A aj si sa stravovala dukanovsky v pohode? Ja idem na dovču o necelý mesiac a toho sa bojím, čo bude, keď sa nebudem stravovať podľa DD. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja som bola na dovolenke som mala odhodlanie drzat podla dukana ale nepodarilo sa :-) a ani po dovolenke som sa do toho nedostala ale od vcera pekne podla dukana dufam, ze sa dostanem na moju vysnivanu vahu :-)
Odpovedať
@lajba No však to je isto tak ako vravíš, to tie svaly. :-) :-) A jedálniček máš pekný. ;-) Aj Ty sa len chystáš na dovču? Vidím, že baby dukanky chodia teraz v tomto období na dovolenky, čo tu sledujem. :-D Inááč baby, dnes som bola na masáž, už som tam nebola zopár mesiacov a pán masér mi povedal, že som nejak zhubla. Poteší, niee?? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll vieš čo moja? držala aj nie :-p Z domu som si brala dukanov chlebík, ale vydržal mi na 2 a pol dňa, a potom som si kupovala také cleozrné buchty. Snažila som sa striedať dni = bielkovinový a potom B+zelenina, nie vždy sa to samozrejme podarilo na 100%. Ale tak nemohla som si nedať talianske lasagne a pizzu, zmrzlinu. Na pláži boli aj venčeky, sladké malinovky a podobne, poznáte to, hlavne tie, čo máte deti...ale snažila som sa hrešiť čo najmenej. Našťastie -200g, ale pravdu poviem, myslela som, že bude minimálne + kilo, tak som sa fakt potešila. No a včera ráno dokonca 68,6, čo som skoro odpadla, ale som bola hladná, tak som celýdeň vyjedala zeleninu a podobne a dnes ráno +500g..fakt to chodí hore dole :-))) Zvládneš to aj ty, neboj...a ak pôjde čosi hore, nestresuj, pôjde zasa dole ;-)
Odpovedať
@zuzana018 Tak to je skvelé, že si si aj užila dovču, aj to nemalo veľké následky na váhu. :-) Nooo, tak dúfam, že aj u mňa to nejak tak bude, že nepriberiem, to by bolo ideálne. :-) Lebo nemienim striktne dodržiavať, máme v cene raňajky a večere a celé dni budeme cestovať z miesta na miesto, takže fakt nebudem mať čas zháňať a pripravovať dukanovské špeciality. A máš pravdu, ak aj pojde hore, potom isto pojde zas dole. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll ja som na to myslela len z času na čas, najmä ale kvôli šatám čo som si kúpila na svadbu, na ktorú sme pozvaní už túto sobotu, lebo sú také dosť vypasované, tak som potom panikárila, že či sa do nich narvem...ale ešte som tam aj kúsok schudla, tak fajn, som rada. cieľ sa približuje, len škoda, že tak pomalšie...by som pristala rýchlejšie :-p
Odpovedať
@zuzana018 Aaale tak vidíš, na svadbe budeš isto kočka. :-) A koľko Ti ešte chýba do cieľa? Veď pomaly ďalej zájdeš. :-) Ja mám ešte ďalekoo, praďalekoo. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll tak prvý cieľ bolo -10 kg = na 70 kg, ten som už dosiahla, teraz druhý mám na 65 kg, ale ľudia ma začínajú chváliť, že dobre vyzerám, a hlavne, ja sa oveľa lepšie cítim, tak možno potiahnem na 60 kg - ale som realista a tak si dávam radšej menšie ciele ;-) ty si na tom ako?
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby,vaha je stale na 62kg,takze je to ok,myslela som si,ze ked sa nadychnem tak mi to skoci naspat na 63,ale nie,takze je to z tuku dole, :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzana018 Som rada, že si si užila dovolenku :) a vidíš, už uvidíš len 6 na začiatku...ja už dávno vidím tú sedmičku, ale nejako sa nechce hnúť..furt to je v rozmedzí 78-79..tak sa to furt pohybuje, tak som nahnevaná :D ale cvičím teraz dosť a vidím dosť veľké zmeny na lýtkach a stehnách, mám tam totál svaly :D (vážne), priateľ hovorí, že vyzerám jak Arny :D
Odpovedať
@sophiesxoll Chystám, chystám a uvidíme, už som si stanovila cieľ do konca roka mať tých 65kg...tak hádam sa to podarí aj :D lebo ako píšem vyššie, furt sa to strieda +-1kg a lezie mi to na nervy :D tak keď už masér si to všimne, to je už čo povedať :)))) paráda
Odpovedať
@zuzana018 No tak jasne, radšej po menších kročikoch a tešiť sa, že už si dosiahla cieľ a možeš ísť ďalej, ako si dať na začiatku veľký a potom sa trápiť, že stále si ho nedosiahla. :-) Ja mám cieľ 55, pri ideálnej konštelácii hviezd 50. :-D Momentálne mám 74,1, idem z 87,3, takže ešte fakt väčšiu časť mám pred sebou, ale už aj teraz mám radosť z toho, že sa konečne nezväčšujem, ale naopak. :-) @lajba A kamže sa chystáš? :-) Ináč, pozerala som tie Tvoje fotky (strana 262 myslím :-) ), už som ich predtým videla - a fakt brutálna zmena, už teraz vyzeráš super. :-) Aaa pán masér ma má obhmatkanú už, tak asi si hneď všimol, že menej treba hniesť než predtým. :-D
Odpovedať
@sophiesxoll to je pravda, že asi sa menej narobí, ale aj tak je to super :) Ďakujem za pochvalu, na tej novšej fotke vyzerám už ako štíhla skoro :D ale tak to nie je...stále mám veľké brucho a nie a nie sa ho zbaviť :D ideme na Havaj, ale ešte mi to nedochádza, že ideme :D až keď sa budem baliť a zistím, že nič nemám...lebo aktuálne mi začínajú byť veľké aj vrchné diely...a to už bude totál prúser...nič v skrini :D už som za viac ako mech dala preč a teraz ma čaká ďalšie vyhadzovanie...hmm.....zasa si nanovo budovať šatník.....tak sa tešiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :D :D :D
Odpovedať
@lajba Aaale, tak to je už len detail oproti tomu ako to bolo predtým. Ale chápem Ťa, ja som tiež taká nabudená a motivovaná, že mi nebude stačiť len niečo schudnúť, ale fakt vyzerať dobre. ;-) Waaaw, Havaj, to je iná paráda, hlavne kúp pekné plavky. :-D Ja som v lete nakúpila pár vecí na dovolenku - naschvál kúsok menšie, aby mi boli počas dovolenky dobré. :-D Ale aj tak by sa mi ešte zišlo a už asi nikde nič nezoženiem... Tiež už na mne väčšina tričiek vyzerá divne vyťahane...A u Teba je to oveľa výraznejšie. :-) Aj ja sa hrozne teším na to budovanie šatníku - konečne si kúpim pekné veci a budú aj na mne vyzerať dobre. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja som Dukanovu skúšala a vôbec mi to nepomohlo :-( Nevravím, že je zlá ale na mňa proste vôbec nezaberala:( schudla som dve kilá a viac to nešlo, iba som z toho mala hroznú depku....ale to čo mne pomohlo bolo skupinové chudnutie. Keby ste o ňom chceli vedieť viac tak mi napíšte. Je to žiaľ zatiaľ iba v BA ale je to super...nemusíš kupovať žiadne produkty ani nič...Je to iba jedna hodina do týždňa a kurz trvá 12 týždnov. Na kurze vás pomerajú, odmerajú vnútorný viscerálny tuk, vodu v tele, tuky proste všetko...Každú hodinu sa preberá správne stravovanie, zostavovanie zdravého jedálnička, učia sa spoznávať kvalitné a dobré potraviny a podobne...Najlepšie natom je že človek v tom neni sám...Má svoju skupinku ľudí, ktorý ho podporujú, dávajú rady....Celý kurz vedú dvaja odborníci. Ak vás to zaujalo a chcete vedieť viac tak IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinkylinky ahoj, nechudla si ty už pomocou tejto diety davnejšie :? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida ano schudla som 8 kg ale potom som si povedala, ze ja do 3 fazy neidem :) ze sa budem stravovat podla seba a tak to aj dopadlo som zrala a zrala :) akoze nevratilo sa mi vela naspat len 3 kg lenze mam zase naspat tie problemy ako pred dietou. stale ma boli brucho a nafukuje.
Odpovedať
Profilova fotka
@tinkylinky zdielam tvoje pocity, to isté sa stalo mne, teraz som na DD opäť.... ale ja som 3 fazou prešla.... zistila som že človek sa nesmie vratiť k svojim návykom už nikdy....
Odpovedať
@olovo80 konecne som si vas docitala vsetky. Olovo ja ti kludne dam 10 cm z vysky ja by som bola happy keby si mozem dat opatky 10 centimetrove :-D :-D :-D @sophiesxoll mne uz nic nechyba do cielu ja len kvoli dovolenke chudnem na co najblizsie k 58kg aby som mala rezervu hned z dofce letim na shopiing do NY tak nech nekupim velke oblecenie, lebo ratam s tym ze aj ked dodrzim dukana tak priberiem na dovolenke, predsa ina prostredie a planujem aj alkohol si dat. Inak chudnem od januara nie marca, a isla som zo 74 kg povodny ciel bol 63 kg, Dnes rano 59,9 ako som pisala uz dnes ;-) :-) A neboj tucik este mam trosku na bokoch ale len malinko, ale aj tak ma to hneva :-D @evicka333 u mne je to tiez tak ,pokial mam len kardio cvicenie, vo fitku 3 krat v tyzdni pas tak chudnem aj ked len 100 g povedzme , ale chudnem (malo preto ze som uz na svojom minime si myslim a ani vela uz nepotrebujem, vyhovuje mi to). A ked som cvicila Jillian tak mi vaha stagnovala resp. skakala hore- dole +/-0,5kg. Lebo svaly su tazsie ako tuk. Ale tak cvicit musime nech sme neni jak huspenina, tak ci tak by clovek po tych stratenych kilach musel zacat cvicit a cim skorej zacne tym lepsie, len urcite nemotivuje potom stagnujuca vaha. Proste nedat sa tym odradit a vytrvat prinesie to ovocie. Proste treba s tym telom vybabrat :-D :-D :-D Inak davaj pozor na to koleno nesil to nestoji to zato, aby sa ti nieco nenatiahlo alebo nerozthlo a ako budes potom fungovat ;-) Dakujem za tie odkazy na Jillian urcite vyskusam :-) @denka7483 mne vaha ide pomalsie dole ked si dam sladke aj ked je to dukanovske @sophiesxoll ja by som ti len poradila , daj pozor na tolerovane potraviny ked si davas nutelu- tak ako pises obsahuje kako aj susene mlieko a to mas 2 tolerovane potraviny viacej ako 2 druhy denne sa nesmu, cize potom uz napr. ziaden ocvocny jogurt , syr a podobne ked si neni v 3 faze ovsem ;-) @15nisa agave sirup sa nemoze
Odpovedať
@lajba Lajby ahoj konecne som vas mala cas docitat,strasne sa vytesujem z tej 5 a to by som mala aj menej ako 59,9 ale nebola som 2 dni na velkej :-D Inak mi vaha dlho stala a nic, tak som odvcera zacala ratat kalorie a cuduj sa svete dnes tam bola 5, tak ratam aj dnes a budem az do dovolenky ;-) Krasny jedalnicek mas aj dnes, len mi tam ovocie nejako chyba, takze dnes 1- :-D :-D :-D Lajby hodime sem fotky v plavkach potom z dovoleniek ked sa vratime, babam motivacne? @zuzana018 Ahoj Zuzi, ako citam uz po dovolenke oddychnuta tak hor sa spat do Dukana. Aj alkohol si si dala? Lebo ja sa strasne tesim na dofcu na sampanske na drinky na konacik a bojim sa ze z toho priberiem, inak nepijem jak je rok dlhy akurat tak na silvestra :-D
Odpovedať
fuuu asi najdlhsie prispevky v tejto teme :-D ospravedlnujem sa
Odpovedať
@alore ďakujem za odpoveď :-) ja ho užívam už dlhšie :-| som nevedela , že nie :-( keď je písané že je i pre diabetikov a ma nulový glykemický index , a čím cukríš ty ??
Odpovedať
@alore Nooo, tak vieš, potom by sa ani palacinky s nutelou nemohli, lebo v nich máš škrob... Takže to by som veľa vecí, čo mi chutia nevedela spraviť. ;-) Ináč to až tak nehrotím, keby som si spravila DD veľmi prísnu, tak by som ju isto nezvládla, takto mi to maximálne vyhovuje, že si dám večer nutelu, sladko mám až za ušami, až sa hanbím, že sa tak nadžgávam a pritom chudnem. :-D A buď podľa fotiek (nie som si istá, či si tu nejaké dávala) alebo podľa váhy a výšky som usúdila, že túčik už fakt mať nemôžeš. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@alore ahoj moja - nie, alkohol som nepila, nepijem ho vlastne nikdy..teda, ak nerátam Radlera citron :-p ..ten mi chutí a na dovče som zdolala za ten týždeň 2 plechovky x-) :-x Včera, keď som prišla po 2 týždňoch do práce, tie pohľady boli úžasné, dokonca sa niektorí chlapi prekonali a mi povedali, že som super schudla, tak som bola rada. Jeden kolega bol milí, hneď medzi dverami sa ma spýtal, či som bola na nútených prácach, že on si myslela, že idem na dovolenku a nie makať a hladovať :-D :-p
Odpovedať
@zuzana018 super, zuzi, som šťastná s tebou, lebo sme začínali myslím v jeden deň a aj keď ja idem dosť pomaly, už pekne vidno aj na mne úspechy a človeka to tak nakopne, keď dostane pochvalu :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 tuším, že áno, ja som začína vari 7. júna - aj ty? a ako si teraz na tom? Ja zatiaľ takmer vôbec necvičím, neviem sa k tomu nakopnúť, som z toho smutná, ale verím, že raz sa premôžem aj v tomto. Dnes idem na banbinton, to mimo letných prázdnin mám rezervované každú stredu, tak aspoň niečo :-x
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania Zlato nežijem :-( nešla som,lebo som nastupila do prace a tam masaker!!!!!730 strán sa mám naučiť za dva dni.....odpadavam,len kavu pijem ani nejedavam uz :-( :-( :-( :-( :-( :-( cele zle až moc vela som si naložila....ťažka praca,male dieťa,domacnosť.....predaj bytu,stavanie domu a o mesiac mam 40 kg 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?