Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@adinka24 ja si robievam tri malicke z toho "cesticka" :-D
Odpovedať
ženy... keď som sa postavila na váhu v sobotu, bola som nadšená - 55,6 kg - úbytok -2,8 kg bola som happy. Avšak večer sme šli na oslavu a zrobila som prehrešok. Dala som si nealkoholické pivo a reštauračné kuracie soté (malo byť pôvodne iba na paradajkách, ale čistý soamyl :( ) dnes na váhe 56,8 !!!!! :(, - 1,6 kg, do cieľa -6,8 :( ak váha nepôjde v stredu, po bielkovinovom dni dole, budem musieť začať odznova ... :(
Odpovedať
Profilova fotka
@layte to nevadi,pokracuj dalej a skus odolat,viem je to tazke :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzika_tr podla mna to az tak nevadi,niekedy baby pisu ze ked urobia prehresok tak ich to vacsinou nakopne a maju este vacsi ubytok nez predtym,podla mna nemusis zacat odznova,skus si zacvycit,najma dajaky kardio na hodinku mne to strasne pomaha s ubytkom kg,a nezabudaj mas malu vahu tak ide to pomaly,ja som v minulosti nevedela ist pod 56,asi tri mesiace som stepovala na jednom mieste,az nakoniec ma to prestalo bavit a som pribrala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
takze baby,dobre ranko,dnes budem papkat len ryby,a mam recept na otrubove palacinky,mne vychadzaju 4 palacinky na 2 lyzice otrub,takze bez obav mozem zjest vsetky lebo je to dovolene,v sobotu som urobila bez sladidla a naplnila som s tuniakovou natierkou,co som sama urobila tiez,ked chcete recept dajte vediet
Odpovedať
ahojte baby ja dnes davam 5 bielkovinovych dni snad vydrzim tento tyzden bol pre mna zly a odrazilo sa to riadne aj na vahe :( musim prist o5 k svojej pevnej voli
Odpovedať
@olovo80 ahoj, rada by som mala overeny recept, lebo co som skusala tak sa mi lepili a nevyzerali ani ako palacinky... Tak prosim prosim receptik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzika_tr ahoj, s tym sa fakt netrap, vaha ide hore aj ked zaradis zeleninu a po BD dni to ide zvycajne dole. Nemusis zacinat odznovu, olovo ma pravdu, skus si zacvicit a pi vela vody. A ten prehresok nebol vobec hrozny :-) A pri nizsej vahe ako mas ty, sa obrn trpezlivostou, ked mas pod 60kg, tak tie kila idu straaasne pomaly, sleduj si centimetre hlavne :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@adinka24 ahoj,tak ti pisem recept 2 vajicka 2lyzice ovsenych otrub 1lyzica maizeny(ale kludne mozes dat aj zlaty klas,pudingovy prasok) 0,5salky mlieka 1a pol lyzica prasku do peciva
Odpovedať
Profilova fotka
@adinka24 este k tomu receptu,mozes pockat 5minut aby sa otruby navsiakli,rob to na teflonovej panvici,ked chces mozes potret panvicu s maslom ale len tak aby sa nepripalilo,kontroluj okraje s nozikom,a ked vidis ze z vrchu uz tiez je to ako tak prepecene tak prevrat na druhu stranu najlepsie s pomocou spachtli,ja som ich teraz dorobila a uplne su fajnove,a su jak ozajstne palacinky na vyzor,sladidlo kludne mozes vynechat,ja som urobila skoricovo jogurtovu plnko a tam som dosypala uz to sladidlo,2 som zjedla a dala som si kavu k tomu,zaludok ja spokojny :-D :-D :-D ,a prosim ta daj vediet ci sa ti podarilo urobit,este viem jeden recept ale tam idu 2lyzice skrobu,vlastne pudingoveho prasku a je z toho len jedna palacinka horko tazko 2,a mas prekroceny limit so skrobom,a tak mas 4 a si spokojna :-D ,tak daj vediet
Odpovedať
Profilova fotka
@adinka24 a som zabudla ze ked budes liat na panvicu tak predtym pomiesaj cesto lebo otruby su na spodku,a nezlakni sa ked cesto bude uplne riedke,take to ma byt :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa stratila si sa? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@olovo80, @merulka, dakujem za podporu :) no ja cvicim 3x tyzdenne a vypijem 3l vody minimalne tak ale verim, ze pojde dole. Len ma to tak prekvapilo ...bola som nestastna :D ale tak vydrzime, nenechame sa odradit :)
Odpovedať
@olovo80 poprosim receptik na tie palacinky :)
Odpovedať
@olovo80 jaaaaj, uz vidim pardon :D
Odpovedať
@olovo80 moja nemam na nic cas...len teraz som prisla kuk ci nic nove :-p Dnes mam v sebe jednu kavu a 1,5 l vody. Rano som hned vypila 3 dcl...si predstav ze z toho ze nepijem mam zapalenu mocovu ruru to mi povedala lekarka (ako bolest fest)...a ze mam totalne vysuseny organizmus aj nadoblicky...ze nutne musim zacat pit. Tak sa vyvaruj mojich chyb a zacni pit :-p Dufam ma to dost vystrasilo nato aby som sa uz polepsila...mimochodom vcera oslava u starkej tak som co to pojedla. Ale dnesok to vyrovna...na obed idem mat masko dusene a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ty,fiha,to si ma prekvapila,a ten zapal....moja mama to niekedy ma, a vtedy az place od bolesti,takze pi strasne vela,aj ja budem,a pozor s bielkovynami ked mas tie oblicky ako pises...potom napis jak si na tom
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzika_tr :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 supis palacinky, boli na veceru :-) Dakujem za recept
Odpovedať
@olovo80 zaradila som si do diety aj nejake ine veci...poobede som si dala mandarinku...bud. tyzden chcem zacat cvicit kalanetiku :-| Dufam sa k tomu dostanem...tebe to ako ide, myslim kalanetika uz si zacala?
Odpovedať
Profilova fotka
BZ den: kuracie stehna na mexicky sposob. Stehna osolit, ocesnakovat a okorenit mexickym korenim, jednu cerstvu kapiu nakrajat na pasiky, kto chce moze dat paradajky a na vrch som dala mrazenu fazulku. Podliat vodou a piect prikryte. Ako priloha tekvicovo-porove pyre.
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka no ahoj,to ma tesi,kolko ti vysli palacinky?
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa kalanetiku este som nezacala,aj kardio som mala posledny krat v sobotu,ale muz zajtra ide na 8:00 do roboty tak hned rano kalanetika a potom bycikel,syna mam choreho,tak ani nemusim az tak skoro vstavat a utekat do skoli,takze zajtra bude pohodovy den,dufam ze do soboty budem mat ubytok aspon 1kg,uz sa neponahlam,mam maly zapisnik kde si pisem kolko som mala a kolko zhodim,takze mam vypocitany datum dokedy musim ist dole na 58kg atd,mam to rozratane ze kazdy tyzden 1kg musi byt ubytok :-D :-D :-D ,som ti chcela poradit este aby si kupila urologicky caj,ja som to pila po porode lebo som mala problemy s mocenim atd,a velmi mi to pomohlo to mi mama doniesla ze slovenska,vyskusaj ci by ti to nepomohlo
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka tie stehna vyzeraju perfektne,normalze ze som hladna teraz :-D ,tie tekvicovo porove pyre jake je chutovo?da sa to papat,a ako to pripravujes?
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 robila som z dvojitej davky a vyslo mi 8, jedol aj manzel a nestazoval si :D To pyre som spravila tak ze tekvicu (cca 300 g aj so supkou) a pol poru som varila domakka, osolene s mletym ciernym korenim. Potom rozmixovat ponornym mixerom. A ako celkom to bolo jedle, len mi to prislo sladke, mozno by to bolo lepsie s cuketou alebo tou klasickou tekvicou a nie s oranzovou. Neviem co tam spravilo taku sladku chut, mozno len mam uz zdegenerovane chutove bunky, lebo aj muzovi ked varim a ochutnam, tak mi je vsetko strasne slane...
Odpovedať
@olovo80 dakujem za receptik, ale asi k vyrobe palaciniek sa dostanem az v stredu, ale tesim sa a vyzeraju super, vsetko si robim nasucho na tefalke a nic neprihori takze jednoznacne na tefalke... a dam vediet ako sa podarili a ako chutili :) uz sa neviem dockat mnaaam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@adinka24 @merulka ostala som zmatena z vas dvoch :-D :-D :-D :-D ,ale prisla som na to ze ste obidve opisali recept :-D ,inac ta moja dieta sa skorej podoba na "palacinkovu dietu" nez na dukan :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka sladku chut urobila tekvica,ja na jesen robievam tekvicovy privarok pre rodinku,a nie vzdy je to rovnaka chut,ked sa prida aj mrkva tak je to tiez sladke,ale vyskusam ten pyre,este som videla po obchodoch male tekvice,tunajsy to maju radi,a vlastne aj ten privarok je dobry ked to pripravym podla dukan
Odpovedať
@olovo80 dakujem...kupim si ho. uz musim vymysliet nejaky novy recept na com by sme si pochutili...vidim ze ty sa inspirujes stale :-) Ja nemam akosi casu...dnes ides co vyvarat? ja mam na ranajky toliare a na obed asi zase nejake maso...
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ahoj,ja vobec neviem co mam jest,mam dajake tuniaky este a 7%-ny syr makky,asy urobym len taku natierku,nemam ziadne maso,sice mam mlate ale sa mi zda ze je to bravcove,a to nebudem,mam za sebou kardio 800cal dole,teraz idem do sprchy,a mam nutkanie sa postavit na vahu,ale vydrzim do soboty,a ty jak,v robote si?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?