Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 haha no ja som trubka :D jasne ze 2012. A dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte vsetky, vcrajsie menu: R: tvarohovy kolac s puncovou prichutou D: cola light (nestihacky nieco jest) O: zapekany ruzickovy kel a pecene kuracie stehno Ol: d. chlieb s karickou V: pecene hovadzie s tekvicovymi hranolkami a sampinonmi Dnes BD den a rano vaha 73,9....to som naposledy videla pred rokom :) R d. chlieb s domacou pastekou light D: jogurt O: dojem pecene stehna Ol: asi tvarohovy kolac, kava V: este netusim :) Drzte sa kocky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A este foto vcerajsej vecere :-)
Odpovedať
@olovo80 tak to mas fajn, si zasobena poriadne :-p Ja som nabehla po tej prestavke zase na druhu fazu...vela som nepribrala tak myslim, ze sa nemusim az tak strasne tyrat - aj ked mohla by som :-D Je to teraz pre mna dost tazke vydrzat ale musim...s vodou je to tak ako furt...aj ked teraz sa uz druhy den snazim pit podla tej jeho knihy - kazdu hodinu pohar ale ked si nato spomeniem je 11 - 12 a to zachvilu aj koncim v praci a doma nato absolutne nemyslim...ale viem ze to sposobuje problem s chodenim na wc...ked trocha viac pijem tak idem normalne aj preto som teraz zacala lebo uz ma tak boli brucho ze koniec a dnes rano som hned sla...voda je proste zazrak :-D Vraj netreba narazovo pit neviem ci mas knihu...tak dobre teda, prehovorila si ma :-D zacnem aj ja s kalanetikou znova - po buduco-tyzdnovej skuske. A dnes co ides papat? ja netusim ale mame nejake masko tak si ho asi pripravime na el. panvici a vecer tvaroh...
Odpovedať
@zuzana018 to, s tými otrubami sedí. Idú tam aj, aj. Neprikrývam ničím.
Odpovedať
Dnes bielkovinový štvrtok : R - mlieko D - praženica z 3 vajec + detská šunka O - dusená ryba, jogurt Ol - otrubová kaša V - cotagge, možno ešte ryby Už len týždeň a 4. F !!!!!! No to som teda zvedavá, čo to so mnou spraví.
Odpovedať
Ahojte zienky,dlho som tu nebola,ale nemyslite si,ze som si vas obcas neprecitala :) urcite si na mna niektore pamatate a tymto pozdravujem lajbu (tiez som ju tu dlho nevidela prispievat), cherrymaniu (aj ona uz pise poslabsie ) prezidentka vancouver zuzana018 a este evicku z cz. Dnes sem pisem vynimocne preto,ze vas chcem povzbudit mojim uspechom. Dnes mam vyrocie s dukankou cely 1 rok :) som na seba hrda. Nemyslite si prosim,ze som sa vam sem prisla chvalit,nie samochvala smrdi :-D Chcem vas motivovat-vsetko sa da ked sa chce. Hlavne musite mat viziu,ciel,pevnu volu,odhodlanie a nehovorit si:uz odzajtra zacnem. Pre mna to uz nieje dieta nemam rada to slovo. Je to novy zivotny styl spojeny so zmenou mojich stravovacich navykov so zaradenim pohybu pravidelneho a celkovou zmenou vizualnou. Je zo mna novy clovek,pritom podotykam nechudla som z velkej vahy ani som nemala nadvahu. Mala som len viziu nieco so sebou spravit.A keby mi niekto na zaciatku povedal ze vydrzim rok(teraz uz celozivotne) takby som ho vysmiala. Baby hlavne si uprimne odpovedzte na par otazok pred zaciatkom. napr: Co od toho ocakavate? Ci je to realne? Ci v tom vydrzite do konca zivota?a pod. Nesmiete byt premotivovane radsej si dajte mensie ciele a vzdy ked ho prekonate budete spokojnejsie ako kedy ste si dali prilis velke naroky a nesplnili ich. Potom by ste sa zbytocne deptali a dostali sa do zacarovaneho kruhu porusovania az by ste presli spat do starych vychodenych chodnickou. Myslim,ze uz stacilo moralizovania kazda mame vlastnu hlavu a potreby. Tym ktore si tych par riadkou precitali dokonca dakujem a prajem vela uspechov v budovani noveho zivotneho stylu. Prosim nereagujte na moj prispevok nemam kedy vam odpovedat budem sem chodit castejsie po 28.1. Pekny den
Odpovedať
@merulka Tiež mam tekvice este v pivnici a zvycajne som robila placky, privarok alebo polievku. Hranolky boli vo fritaku? Cez vikend som sa chystala tiez urobit z tekvice nejaku ,,prilohu" na sposob kase. Inak vcera som si kupila nove panvice s diamantovym tvrdenym povrchom (povodne som chcela keramicke, ale baba ma presvedcila) a robila som na nej plnku na Dukan lasagne z mleteho morcacieho stehna. Dala som teda pod cibulku kvapocku olivaka a robilo sa to uplne supeeeer :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzika_tr a mozem sa spytat.....chodis vela pisat?Lebo ja som pocula ze to len na zaciatku,a ked telo je zvyknute uz,tak je to ok jak predtym
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ahoj,dnes som vstavala o 7:00,odvtedy mam v sebe 3kavy,a este som nejedla,mala som vybavovacky do obeda,telefonaty,uz som bola jak spojovatelka :-D ,takze,na obed muz isiel do roboty a zamkol ma v byte,ja som stratila kluce,a neviem sa jak dostat z bytu :-D :-D :-D ,musela som volat riaditelke skoly,nech syna daju do druziny,az kym nepride manzel alebo ja(keby nahodou som nasla kluce)no proste stresy,ale idem sa pozret do chladnicky na tie konzervy rybacie co som ti pisala vcera,zajtra mam posledny den utocnej fazy,a v sobotu rano sa postavym na vahu,som zvedava,no ale ze nas vobec nesmadi.........zazrak :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahoj babenky tak ja som dnes asi 11den cca...ani to nejako nepocitam vahu nesledujem ale na nohaviciach to citim , a to je hlavne aspon pre mna , ze sa citim lepsie ako predtym dnes som mala zapeceny karfiol a na obed zeleninovy salat rano cotage zajtra si urobim lievanceky tie mam velmi rada ....a v sobotu si urobim kuracie prsia ....
Odpovedať
Profilova fotka
@lulian Ahoj, robila som ich na plechu na papieri na pecenie. Len som ich okorenila trojfarebnym korenim a pofrkala sojovkou a piekla....dooost dlho sa to pieklo a potom som zapla gril zvrchu. :) Kasa je super napad, spravim si nabuduce. Dakujem za tip :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@olovo80 :-D :-D :-D Ty si pripad...uväznit sa vo vlastnom byte... :-p aspon si si nemohla ist kupit ziadne sladkosti...my dnes ideme asi na obed robit palacinky...na vahu sa asi este nepostavim...nebola som uplne poctiva a navyse mam pred...tak by to nemalo vyznam. Dufam, ze sa dostaneme znova do formy...Takze dnes si este na B dni...zajtra to rozbalis :-D Mimochodom ja uz mam zase taky stiahnuty zaludok, ze som vobec neni hladna aj u teba je to tak?
Odpovedať
@olovo ano chodim. Ale je pravda, ze zo zaciatku to bolo castejsie. Avsak tym, ze to vycuras, stracas tuky - ak si vsimnes, moc by mal byt co najsvetlejsi, tzn. priezracny, ak ma zltu, zltkastu farbu, tak su tam tie zle latky a tuky :)
Odpovedať
7. deň, 56,2 kg, - 2,2 kg, do cieľa -6,2 kg ako som myslela... :( ale zajtra to bude lepsie :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dnes rano vaha opat potesila, dalsich 100g dole. Vaha 73,8 (-6,2kg) a do ciela ostava 8,8 kg huaaaaaaaaaa. :-D Dnesne menu BD den R: zapekany chlieb so sunkou a syrom D: latte O: filet z lososa s koprovym dressingom Ol: idem piect bananovu roladu, zohnala som vo FR bananovu prichut, tak snad to nebude totalna umelina V: asi co ostane z obeda Pekny a uspesny den vam prajem :)
Odpovedať
tak baby teraz som mala s priatelom dva maximalne zrave dni porusila som na veceru kazdy den sme siobjednali 1200 g pizzu a jedli ju aj a ranajky :D a dnes som sa vazila a len kilecko hore :D idem do posilky kupujem novorocnu permanentku a dnes to vycvicim :D a este jedna vec vcera som behala cely den po obchodoch a zhanala saty na svadbu a ani jedny mi neboli dobre vsetko male :D teda zo stihov ktore som chcela to ma este viac nakoplo do prcic tak dnesne menu ranajky kavicka dalej asi mlieko mlieko mlieko :D dnes si dam ocistu :D
Odpovedať
Ahoj dnes som si dala biely jogurt s otrubami na obed si dam lievanceky a na veceru veru neviem ,ako sa robi ten tuniakovy salat ? Poradi mi niekto ? Ja ho jedavam iba tak samotny no ale mi to nejako nechce ist dolu krkom ....a este si musim ist upiect chleba ten mi chuti...
Odpovedať
Ahojte narýchlo vás zdravím z rakúska.Porušila som to,som desiaty deň v prvej fáze a nie ako som vravela,že si už dám zeleninku.Ale čisto na bielkovinach je mi fajn.Nevazim sa,chcem prekvapko keď prídem domou;-) Pa
Odpovedať
Držte sa,myslím na vás.Mnam a tie placky v toustery sú skvelé,vždy si jednu dám na raňajky so syrom a šunkou a na obed nejaké to mäsko alebo rybu s bielym jogurtom a cotage syrom.Večera je buď proteinovy drink alebo jogurtik.Tak papa.Musím dobyť kredyt,potom sa ozvem.
Odpovedať
Profilova fotka
@teticka54 cauko, ja ho robim tak, ze ho zlejem z vody, nakrajam kusok cibule, alebo jarnej cibulky alebo pazitky, jednu malu nakladanu uhorku nadrobno, a rozmiesam s jogurtom a ochutim horcicou. Popripade mozes rozmiesat s cottage cheeseom. Najlepsie je ked ten tuniak nieje drveny, aby z toho nebola skor pomazana, ale s chlebikom je to fajn aj ako pomazanka. A mozes si do toho dat aj vajicko na tvrdo pokrajane.
Odpovedať
@olovo80 ahoj.Dufam,že zajtra dáš vedieť ako si na tom s váhou.Takže aj ty si 10 dni v tej útočnej fáze;-) .Tu váha váži inak ako moja,tak sa nevazim.Pokušenie je zvážiť sa každé ráno,ale ...Dnes na tretí deň čo som tu mi ukazalo o 1.5 kg menej ako som tu prisla,ale veď uvidím doma. A hlavne na rifliach keď si ich obleciem jak budem z tade odchádzať.Pa
Odpovedať
Profilova fotka
@layte len to neprehanaj jedz vitaminy a papaj aj zeleninu...dodrbkas si organizmus a priberies este viac naspat...v tom lepsom pripade...
Odpovedať
Babyyy pomooooc strasne by som si nieco dalaaaa ale ani neviem čoooo ... Dnes je to somnou nejaké divné fakt neviem co zo sebou... strach a hruza somnou...
Odpovedať
Profilova fotka
@adinka24 oh ja tiez chodim dokola chladnicky vkuse, ucit sa mi nechce....asi idem cvicit. Snad to prejde. A ked nie, dam si jablko :-p
Odpovedať
@cukrik580 ale no,čo by mi mohlo byť;-) boli casi keď som celé dni nejedla,max.jedno jablcko;-) Ale pomooc,rodina mi dala na narodky plný kôš ovocia,čo mám s nim robyt?:-( Nechať taky krásny ananás a to všetko zhnit?:-( Tu mi nemá kto s tým pomôcť...Veď od ovocia pribrat nemôžem
Odpovedať
Profilova fotka
@layte kluuudne si daj ovocie, doobedu v pohode, ale zas nie na kila. Ja si tiez doprajem ovocie a chudnem, mozno pomalsie, ale zdravsie si myslim :-)
Odpovedať
@olovo80 Ahoj :-) no musím sa snažiť :-D som mala akýsi prepinák tak som to flákala :-( bude sa ťažšie vrátiť do ,,starých kolají,, :-| a ako si mohla vydržať 10 dní útočnej ?? nemala si všechute ? :-|
Odpovedať
@merulka máš pravdu,zajtra si z toho kúsok dám.Veď sú to vitaminky;-)
Odpovedať
Ahojte ja som dnes začala s Dukanovkou!! Tak rano som mala 3dcl acidka rajo nizkotucne s obsahom 1%tuku Obed : na kocky pokrájane a udusene mäsko z morčacieho stehna + udene tofu na kockya postrúhane tvrdym syrom Olovrant :Acitko 3dcl Vecera :3 bielka +70g tvarohu ochutene cesnakom a solou Pila som caj a vodu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?