Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@layte Myslíš třtinový,ano ten mám doma a dělala jsem nám z toho v létě super mochito s mátou a limetkama,nebo v létě že ledový čaj,ale svůj do džbánu a ten byl u nás pořád prázdný.Med je zdravý,jenže je to dle dukana výživa pro nedospělé včely a je to taky cukr jen v jiné podobě.Jenže já už si můžu leccos dovolit,takže aj na chlebík mě jedna lžička ráno nezabije.Nechudnu už.
Odpovedať
@layte Tak pak dej aspoň kontakt,že kde a u jaké agentury sa zaregistrovat nebo tak,nemá žádné zkušenosti tak ať nenarazí,neví nic o tom jak to funguje.Chtěla by se sněkým střídat..
Odpovedať
@pantaloni ano med je cukor,ale prírodný;-) žiadna umelina a k fungovaniu potrebujeme tiez nejaky ten sacharid;-) .A v rak.je to teraz ťažšie,nabrali tam rumunky,polky ktoré robia za menej hoc nemcinu nevedia.Ale veď vieš "chudacik" rakúšan nemá z čoho platiť.Ja za 2,5 roka vystriedala 5rodín,väcsinou zomreli,čo už starí ludia.A vybocila som z témy...ospravedlňujem sa...:-)
Odpovedať
@layte Asi chteji na kazdem setrit,jen me spis zajima u jake agentury to vyridit..Nebo pres koho,kdo hleda nekoho na stridani kdyz jede domu..Diky
Odpovedať
Tak Kocky vaha dnes :.+ 0.9kg, po BI ctvrtku,ale den pred tim jsem si musela dat mlecnou cokoladu s orechama,joj jak byla ta riter lahodna,mne ty se 70% kakaem vubec nechutnaji,a padla cela 100gr.takze opravdu se to za 2dny na me nalepilo.Ale neresim,dietovala jsem dost,dnes pokracuju dál 3.f.Vedela jsem ze se z toho pribere mohla jsem si vybrat,coka zvitezila ale nelituju,vim ze to pujde zas dolu.
Odpovedať
Sušienky už upecene,že zase mňam;-) ...O chvíľku príde švagor,tak som si dnes svihla.Poslem tie sušienky sestre,zbožňuje sladké,no teraz chce schudnúť,tak nech si zamaskrti niečím zdravým.Ja si upeciem o chvíľku,aj tie zemlicky.
Odpovedať
@pantaloni veď keď ide cez agentúru,tak tí dajú druhú babu na striedanie.Či si našla sama rodinu?Agentúr je habadej,žiadna neni ideálna,praveze rozmýšľam,že pôjdem len tak.Mám v rak.dosť známych,len sa informovať a trocha počkať.
Odpovedať
@layte Zatim porad dela tady v cesku v nemocnici,ale snizuji platy a chce toto vyzkouset,nema ani agenturu ani nikoho kdo by poradil.
Odpovedať
ahojte,poprosím Vás o postup dukatovej diety..´Dakujem :-)
Odpovedať
Kdyz uz ti jde trouba udelej si po vasem chrumkave tolare,jsou od 1.faze:1 vejce,3PL jogurtu,4PL oves.otrub,1člzička prasku do peciva, 0.5 PL kukuric.skrobu-vymichat a pect pri 185C asi tak 20min,davas malou lzickou na plech vylozeny papirem male kopecky,Tolarky musi byt pekne krupave jak jsou cerstve jsou nejlepsi,zbytek sup zamrazim jinak to urcite splesnivi.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni tu uz sa daju zohnat sirupy aj vody sladene steviou, ale je to teda doooost drahe oproti tym aspartamovym. Dokonca uz aj kecup som videla sladeny steviou. Aspartam sa snazim uplne vylucit, ved ako vravis bola to bojova latka pocas vojny. Inac naozaj v tretej faze sa bude moct pivo? Teda spon nealkoholicke? Ked sa tak zamyslim, to je asi vec co mi chyba najviac :-D
Odpovedať
Kocky ktere zacinate a nevite jaka je vasa vaha idealni,tak na teto strance se zaregistrujte vyplnte ty udaje,stranku vam to pres gogle prelozi aj ja tam jsem a vypocita presne kolik ktera faze u vas trva,pasuje to vetsinou +- 2dny kdyz se to dodrzuje dukandiet.co.uk
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
isla som si dat na ranajky tie vcerajsi nepodarky, akoze mandlove gulky, ze vsak nevyhodim tolko otrub.....no to vam je taky blivajz. Skoro ma naplo. A hned to letelo do kosa. ]-(
Odpovedať
@pantaloni nechcem tu pisat názvy agentúr,nejak tak bokom ti napisem;-) .Ona je z česka?No tak dnes bude ísť truba celý deň;-) .Zajtra ideme na víkend k sestre a tá nevie také recepty,tak jej chcem napiect zemlicky,tie kinder rezy a aj tie toliare vyskúšam;-) ...švagor bude gulat očami,že ooo zase nejaká diéta;-) .To neni dieta,to je zdravší spôsob stravovania.Len to goji či ako sa to volá musím kúpiť.
Odpovedať
@merulka kdosi poradil ze pivo 1krat tydne 0,3l piva nebo vina,zapsala jsem si to do diare,mela jsem v tom chaos a tak si to jen prectu co a jak,v 2.pulce uz muzes 2krat tydne.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni oh tak to sa uz neviem dockat 3 fazy :-p Mnam :D
Odpovedať
@kornelika najdi si stranku dukanovadieta.com nebo dieta-protal.sk nebo janakozmalova.blog.sk doporucuju,kup si ovesne otruby,napec si pecivko,kup jogurty,tvarohy,kureci sunku,libove masko.musis byt pripravena dopredu,jinak to nedas a porusis a v 1.f to musis dat na 100% poctivo,utocis na tuky a jdes do ketozy,tj spalovani z tuku a nezacinej pred menzesom,zadrzujes az 2kg vody,mas chute..az po skonceni MS.
Odpovedať
@merulka tak ten kečup s tou steviou stale kupujem v rakúsku,je trosilinka drahší,ale nevadí...chuti výborne.
Odpovedať
@pantaloni ´Dakujem za radu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@layte aj mne velmi chuti, by som povedala, ze aj viac ako normalny. :-)
Odpovedať
VAFLE DUKAN Z FB:3 vejce, 2pL tvarohu, 4PL cotage,3 PL pudingu,1lzicka sody,sladidlo dle chuti.Vymichat a na kazdou vafli dat tak 4lzice testa,dat to vaflovace po vasem asi gofrovac a delat tak kolem 10mik hodne to nabyde,nechat vystydnout na mrizce.navrch da tvaroh s jogurtem tak pul na pul se sladidlem..uz letim nestiham,tak snad vecer,
Odpovedať
Profilova fotka
R: jogurt s otrubami D: latte O: vela vela zeleninovej polievky a teraz zujem plesnivec 5% Ol: kava V: baby mrkva s jogurtovym dressingom
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, mate niekto skusenosti s receptom LIEVANCE DELUXE : 2vajcia, 3-4vanilkoveho pudingu, umele sladidlo, 1/2 nizkotucneho tvarohu a vanilkova aroma? Lebo som to skusala a videla som aj obrazky, ale neviem ako to mam piect. Skusala som s olivovym olejom a aj bez a ani v jednej variante som nedosiahla pevnu hmotu. Nikdy mi to nestvrdlo a strasne sa mi to na panvicu lepilo. Kde robim chybu? Nechavam to tam kratku dobu alebo ako? Lebo moje lievance nemaju pevne skupenstvo a stale sa mi lepia a nechcu sa pekne urobit. Dakujem vopred za rady.
Odpovedať
Profilova fotka
@myjuska ano mam skusenosti, pciem to bez oleja na tefal panvici a obraciam to az ked vrch je uz skoro upeceny (nie surovy) vtedy to ide odlepit z panvice a druhu stranu uz len chvilku opeciem nech ziska farbu. Ked je lievanec este surovy, tekuty, tak mi to nejde odlepit od panvice. A takisto robim palacinky, len miesto tvarohu tam ide 2 dcl mlieka. Len s palacinkami je vacsia babracka pri obracani, leboc esto je uplne tekute, nie ako klasicke palacinkove. Dufam, ze som pomhla :)
Odpovedať
ahojte dukanky, nebola som tu tdlhšie a som nová, ale chcela by som vás poprosiť o nejaké dobré a oskúšané recepty pre 2. F, aby to trochu spestrilo jedálniček. 1.F som držala 4 dni a bolo to v pohode - žiadny hlad ani chuť na sladké. Dnes som začala so zeleninkou ale 2.F je dlhá ak by ste mi mohli trošku poradiť.... ďakujem..... :-) :-) :-)
Odpovedať
@merulka hned bych si takove sirupy nakoupila i pro moje 2 deti,aj ta mladsi si nekdy usrkne moji steviove kofoly,ale jinak caj a sirup nebo mineralky,ti zavidim my mame v cr jen same jedy a ve vsem,
Odpovedať
@5dada janakozmalova.blog.sk dieta-protal.sk inspiruj se sama,kazdy nevi co mas doma v lednicce nebo na co chut...a je toho kopec..varis skoro stejne,jen omacku jako svickovou zahustis mlekem ze skrobem,to same aj masko napr.na hribech,leco jestli ti chutna,paprikas,sote...pouvazuj sama.
Odpovedať
na lievance trpelivost a na palacinky 2krat takovou,nekdy kdyz je obracim delam radsi mensi ale cekam ze je vymrsknu ven z panve,a ten sporak nekdy nechtejte radsi videt.bordel mam po kazdem vareni..uklizim to radsi hned..
Odpovedať
Tak kocky,dnes me teda chytla bolest ledvin,ted lezim dovarila jsem obed ale tak tak umyla nadobi,ale rodinka chtela rizky nemaji,mam zeleninovou polevku s kurec.maskem,veprove kotlety na zampionech a testoviny.ja jsem mela jen tu polevku a k tomu pul baleni nudli z mungo fazolek,ty gelove nudle dobre chutnali v te polevce..Piju dost kazdou hodinu,ale asi jsem vcera snedla moc bilkovin na mou vahu,aj jsem si to pocitala a dala jsem jednou tolik,fakt je to zatez jak svina..
Odpovedať
@myjuska Nedrzela jsi nahodou Norbiho update?Jsi mi povedoma z fotecky,mozna je to nahoda,jak ano napis zkusenosti.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?