Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 zalezi od toho kolko kg si mala pred tym,ked teraz mas 70. Na chudnutie je aj tak najvhodnejsi cas po vianociach,ked sa teraz nevies nastartovat:-):-):-)ale mozes sa zacat obmedzovat. V dd je dolezite naozaj dodrzat vsetky fazy inac rataj s tym,ze sa ti stratene kg vratia. Ak chces chudnut teraz tak do toho mas na vyber kopu jedal aj sladkosti a budes mat super postavu hoc aj teraz nemas vela:-):-):-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby ja neviem co so sebou, dele dva tyzdne som sla predpisovo a stale mi to kolise medzi 68 a 70, pred splnom som nedala dole ani gram poriadne a teraz, ked by to uz malo ist dole, tak cakam MS a som nafuknuta ako balon. Takze olovo80, nic si z toho nerob, asi nieje spravny cas na chudnutie. ALe pevne verim, ze po MS, budem mat zas 67. Do vianoc to chcem dat na 65 minimalne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka drzim palce,teraz nas vsetko laka na papkanie a obavam sa,ze to tak bude az do vianoc,hore,dole,hore,dole..... ]-( 8-( no dufam,ze sa potom rozbehneme spolu nam to pojde tak nezufaj x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atota ahojky,no mala som 58kg pred rokom,a z jedneho dna na druhy som skoncila s dd,bola som v druhej faze,no 70kg na moju vysku je moc,lebo som moc nizka mam len 158cm :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 ide o to ,ze kolko si mala pred dukankou,ja som mala 78,schudla som na 60 a teraz mam 64kg,no po dovolenket.r.2x som volajako tiez nenaskocila na dd,stale sa o to pokusam vydrzim 2 dni a furt mi dontoho daco pride:-):-):-)tak musime si asi vstupit do svedomia co povies:-)
Odpovedať
@atota veru tak,mluvis mi zcela z duse.Nedokazu se pri praci donutit jezt po dd.Tolik ovoce a zeleniny kolem sebe,tomu by ani cert neodolal.Ale az budu doma na zimu,prinutim se poctive.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni tak to asi vsetky,lebo teraz ideme na polovicku a ja dufam,ze po vianociach aspon teda ja pojdem na celu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby, s chudnutim koncin, kedze pricina mojho stagnovania je odhalena a pevne verim, ze o necely mesiac bude aj lekarom potvrdena :-) pravdepodbne cakame babo konecne po dvoch rokoch, juchuuuuuuu
Odpovedať
@merulka :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D nejlepší zpráva z této stránky.W.A.U. 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni este sa nechcem vela tesit, tu vo FR ta za tehotnu povazuju az po 12tom tyzdni, ja budem mat prve vystertenie v cca 9tom tyzdni, co je na FR pomery velmi skoro, ale nemala iny termin. Ale citim sa tehotne a stastne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka tesim sa s tebou(no taaaak,zatial tajneeee) ale drzim palce zlatko a davaj na seba pozor:-):-):-):-):-):-) :-) ;-)
Odpovedať
@merulka Ted bud opatrna na sebe,nepretezuj se a bud v naproste pohode,budes krasna maminka.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@pantaloni @atota dakujem, ste strasne zlate :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atota no to musime,ja som mala stale 58,no ani vtedy som nebola kost a koza,kvoli mojej vyske,no bolo to ok,a na to som pribrala 30kg pocas tehotenstva,ale s dukan som sa dala naspat na 58,no momentalna vaha je 68,zlepsujem sa :-D
Odpovedať
caute kocky,tak jsem dnes po strasne dlouhe dobe dala BI den.Neni problem ho drzet,jidla jsem mela dost,ale ta BOLEST hlavy vecer me tak vyradila,ze jsem to musela jit zaspat.Moje telo takhle reaguje jak mu chybi cukr.
Odpovedať
Vysledek me potesil na vaze -1,3kg Dnes dam jeste BZ den,michana vajicka se sunkou,okurek a rajcata uz ve me,sklenka kefiru taky,jen vypit otruby v mleku si opet zvykam,ale zvladla jsem.Na obed mam varene kureci maso se zeleninou v polevce a ted upecu to nase hubnouci tiramisu.Na to se dost tesim,to mi chutna a uz jsme ho dlouho nemely.Tak se mejte,a ozvete se,jak pokracujete:atota,olovo,merulka-tehulka a ostatni kocky z minula.pa.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni gratulacia k usepsnemu BL dnu, super ze vyse kila dole. :-) Mohla by si aj ku nam prist navarit a napiect. :-D Mne je tak priserne zle cely den, so zachodovou misou sme uz velke kamosky. Jedine co mi ako tak pomaha je pohar ladovej coly, ale to sa snazim vynechavat, nehcem kazdy den tu chemiu do seba davat. Kupila som si aj cerstvy zazvor, ale ten mi nepomohol, ako mi radili kamaratky. Normalne lutujem manzela, posledne dni zije len na polotovaroch, lebo niesom schopna byt v kuchyni dlhsie ako par minut a moja strava tiez poszostava len zo sucharov, zemikovej polievky a par bobuliek hrozna.
Odpovedať
@merulka chuda nasa,to ti nezavidim ty stavy zvraceni ze vsech pachu v kuchyni.Ja jsem aj dnes dala BZ den,vzdy tam trosku surove zeleninky mam aj rajce,a nesere me to a dnes -0,20kg dobre,neco.Jen maso na me nema takovy ucinek,to uz mam vypozorovane,a na zitra varim segedin ale z cisteho veproveho maska,kyta se to jmenuje.deckam koupim rano knedlu,aj chleba a ja to pojim jen tak,dukan knedla mi nechutna,dost se u toho premaham to spolknout.A ted vecer si namicham jeste protein z DM,vanilkovy.Uz bricho pekne splasklo,ale musim furt neco vymyslet at to zvladnu.A planuju aj brokolicu na pare s drcenym tunaken a mozarelou light na zitra..Ale nevim jak dlouho vydrzim,jeste ze uz to ovoce domaci cerstve doslo,denne to mam v praci na ocich.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ahoj, tak ako ide chudnutie? Dukan knedlu som nikdy nerobila a segedin milujem cisty, len kapusta a maso. Inac mam na nho strasnu chut v poslednej dobe, len som toho roku nenakladala kapustu a ta z obchodu je tu taka makka, rozdzabana. Dnes sme boli na ultrazvuku, tak srdiecko nam pekne bije. :-)
Odpovedať
Ahojky,tak to je super,že máš vše tak jak má být,těhulka jak vyšitá.Teď jsem nemocná,mám virozu,nemám na nic ani pomyšlení,jen jím ovoce a piju čaj a vodu,takže nedodržuju vlastně nic a hned tak nebudu pokračovat v jakékoliv dietě,ale spíš si dám zdravější varianty stravování podle toho jak se budu cítit.Břicho je splasklé i bez diety,když se skoro nic nejí.Tobě přeju krásné rostoucí bříško se zdravým prckem.. :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Zdravím všetky chudnúce....s Dukanom som začala v júni 2012 s váhou 69 kg a do septembra 2012 som zišla na 62 kg. Nič svetoborné, no Dukan mi dal nádej, že aj v štyridsiadke sa dá ešte s váhou niečo robiť ;-) V októbri som musela pridať ovocie aj viac vitamínov, lebo ma začalo naháňať prechladnutie, soplíky a kašeľ. Tieto nepríjemné sprievodné javy oslabenej imunity ma sprevádzali celú zimu. S prvými lúčmi prebúdzajúceho sa slniečka, som sa odhodlala na poriadny detox pri splne Mesiaca v jarnom slnovrate. 6 dňový očista, počas ktorej som iba prijímala tekutiny, úspešne vypudila zo mňa všetky vírusy a pod. pliagu. Začala som cvičiť aj jógu (k Zumbe, Jillian, stepaerobiku, bicyklu a behaniu) som pridala pravidelnú 90 hodinovú očistu po splne Luny v každom mesiaci. Úplne som vypustila bielkovinové dni, papám veľa zeleniny a každý deň doobeda aj 1 ks ovocia. Mäso jem tiež pomenej, bravčovinu vôbec. Otrubové placky si robievam pravidelne, už by mi chýbali. Snažím sa každý deň hýbať, minimálne 1/2 hodinu, ale častejšie je to 1 hodina. Pohyb zaručí spálenie aj dákej tej calórie navyše, ak sa občas pridá :-D Pri varení používam minimum soli, minimum tuku, konzumujem veľa polievok, strukovín, tofu, šaláty, ak mäso, tak ryby, prípadne hovädzie. V lete mi začali dosť vypadávať vlasy, od vtedy každý deň užívam polievkovú lyžicu oleja (striedam makový, orechový, hroznový, tekvicový.....) Prestali padať po dvoch týždňoch "olejovej výživy" :-) . Dukanka je perfektná a nedám na ňu dopustiť. V lete 2013 som mala 60 kg, ale mala som príliš vpadnuté líca a trčali mi bedrové kosti..... to som mala ale príliš veľa pohybu a už je november, váha 62 a vyzerám ako človek :-) :-p merulka držím palčeky v tehotenstve, ja som mala podobné "nálady" čo dnu, to von..... bohužiaľ, musíš to vydržať ;-) pantaloni - oslabená imunita žiada svoje, veľa pi a kopu vitamínov, suprová je cviklová a mrkvová šťava :-) zatiaľ páááá
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, tak po sto rokoch sa vam tu hlasi vasa tehulka :-) uz sme vcera zacali 29tt, takze sa nam dari, cakame Samka a je to teda riadny futbalista :-D to vam poviem, nebyvalo mi zle, iba dvakrat, takze pohoda :-) zo zhodenych 20kg uz mam 11 hore, takze paradicka :-D ako sa tu mate??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni @atota @olovo80
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 no ahoj zlato,dobre ze si sa ozvala,tesim sa s tebou,ze sa mate vsetci ok,ja som su tiez len obcas nakuknem co nove a tesim sa z dievcat ked chudnu,a ked sa im dari vo vsetkom,tak to ma byt.:-):-):-):-):-)drz sa moja a obcas zajdi a hlavne napis ked uz bude malicky von:-):-):-):-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atota jasneee, istotne dam vediet aj fotecku vam sem svacnem, to sa budem vsade chvalit :-D uz nech je vonku, uz sa hrozne tesim na nase vytuzene babatenko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka drz sa moja:-):-)
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka uz dlho som tu nebola,ale gratulujem,som rada ze sa vam to podarilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky volajako je to tu mrftvo:-):-):-)co je kde ste,ako sa mate???
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky co mate nove? Ako ste sviatkovali? Podajte hlasenia:-):-):-):-) :-D :-o 8-)
Odpovedať
@atota a za aky cas ste to chudli?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?