Fotograf Partizánske 30.5.2020

23. feb 202012

Fotograf nečakane zrušil termín. Hľadám fotografa na svadbu 30.5.2020 Partizánske. Ďakujem

• @100jana  ja mam váš termín volný. Nech sa páči,nazrite na moj web,pokojne mi zavolajte 😉

• @100jana  Dobrý večer 🙂 váš termím mámd volný, pozrite si náš profil 🙂

• @100jana  Dobrý deň, skúste si pozrieť aj moju prácu. Termín mi ostal voľný. Ak máte nejaké otázky rád na ne odpoviem.

• Sponzor fóra
  • @100jana
    Ja Vás nečakane môžem nafotiť
    Viac z mojej prace na fb miqo cash photography a na webe.

• Dobry den, termin mame zatial volny 🙂 V pripade, ze Vas zaujem nasa tvrorba nevahajte nas kontaktovat 🙂
    Prajeme prijemne svadobne planovanie
    timFOTOSUCHY

• Dobrý deň, viem Vám na tento termín odporučiť fotografa vo Vašom okolí. Poslal som Vám do súkromnej pošty správu. Stačí odpísať a potom vyberieme tak aby ste to mali blízko a kvalitne. 🙂 Ďakujem Filip

• Svadobný fotograf - Partizánske a okolie.

• Dobry vecer. Ponuku som poslal do spravy 🙂

• Dobrý večer, Váš termín som zatial neobsadila. Ak sa Vám páči moja tvorba, neváhajte ma kontaktovať.

• Váš termín mam voľny. Moju tvorbu si možete pozrieť na mojej web stránke : www.fotojanka.sk

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný a rodinný fotograf
    Svadobné foto a video podľa vašich predstáv ... profi kvalita, skvelá cena, maximálne príjemný tím, na ktorý budete mať iba tie najlepšie spomienky
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava