Hľadáme fotografa 13/5/2017 PEZINOK

14. mar 2017120

Dobrý deň,
hľadáme kreatívneho fotografa/ku na našu svadbu.
Ďakujem 🙂

• Cesta k spokojnosti nevesty je vydláždená dôkladným oboznámením sa s prácou fotografa.

• skúste pozrieť moju prácu, na otázky rada odpoviem

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Sponzor fóra
  • @lexa_s  Pekný večer prajem, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom

• @lexa_s  Skúste si pozrieť aj moju prácu, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info 🙂

• Dobrý deň termín máme stále voľný počas celého marca ponúkame aj zľavy 🙂

• Dobrý deň,
    veľmi rada Vám nafotím Vašu svadbu. Váš termín máme ešte voľný.
    V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobry den

nech sa paci, viac z mojej prace najdete na webe.
    Termin mam volny.

Miqo

• Dobrý deň,

pozrite si moju stránku, kde nájdete cenník aj moju prácu. Ako bonus pridávam ručne robený svadobný album s Vašimi fotkami a dvomi USB v exkluzívnom balení. Pri fotení môžete využiť svadobné rekvizity alebo fotopozadie. V prípade otázok som Vám k dispozícii.
    Roman

• @ajaku  odporúčam 🙂

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu. Najviac aktuálnu tvorbu mám na facebook fanpage. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. 🙂

• Dobrý deň, s potešením Vám ponúkam svoj pohľad na Váš príbeh. Malá ukážka mojej práce:

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov