Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Svadba bola perfektná dokonalá a aj vypústanie lampionov bolo uzasnééééééé - bolo idealne počasie na to
Odpovedať
rosannar to ja som ti kývala v tom parku a aj potom jak sme odchádzali z úradu :-D a ešte aj ked si išla ku kozmetičke devlin ty si mala na fotení 2 malé dievčatka????? jankavladkova všimla som si ta Ervin nám hovoril, že aj u Vás bude robiť starejšieho a sa aj pýtal, či Vás nepoznáme. My sme tam čakali na našu svadobnú kolonu,,teda sme čakali, kedy sa zoradia všetky naše auta.
Odpovedať
my sme sa boli fotiť pri rybníkoch - vode, potom v mestskom parku a na hrade a fotili sme aj s premiestnovaním sa tak 2 a 1/2 hodiny.
Odpovedať
rosannar ty už máš foty??? vav nevestička si bola velmi peknučka, dufam, že už čoskoro budu nejaké fotky aj ked neprofesionálne, bo od fotografa budú až do 6 týždnov. ozaaaj a nas dirty dancing dopadol nad naše očakávania, vobec sme sa nepomýlili, a všetci hostia sa nas pýtali, že kd sme sa chodili učiť tancovať aaaa, už scem viieť videooo
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj chelonka, všetko dobré vám želám, úplne cítiť z toho, čo si napísala tvoje nadšenie...prajem vám, aby ste žili krástnym šťastným životom plným lásky.. :-) Tak lampióny sa podarili...to mám radosť :-) Kedy ste ich púšťali? Dúfam, že aj ty a všetky nevestičky z tohto fóra čo najskor zverejnia svoje fotky. :-D
Odpovedať
vrabciak ahoj, lampiony sme pustali po odšepčení, ked sme sa prezliekli do večerných siat u nas to bolo cca medzi 1:00 a 2:00 noci
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no ahooooj mladá pani, ešte raz gratulujeeeem... ;-) tak to ste postíhali dosť miest na fotenie za 2,5 hodky, ozaj na tom hrade sa platia aj polatky za fotenie a kamerovanie,že?- kedy ste to platili- nejako vopred alebo priamo vtedy? a ozaj baby potrebujem poradiť s jednou vecou- viď IP...vopred vďakaaaaa :-D
Odpovedať
jankavladkova my sme sa fotili len vonku na hrade, teda nie v muzeu a žiadne peniažky sme neplatili.
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá prosím vás, vedeli by ste mi dať informáciu o približnej sume, ktorú ste minuli kvoli svadbe? Ďakujem pekne
Odpovedať
takže nás hostina v horarni vysla cca 2 000 € - 67hostí + 5 hostia po 22:00, alkohol ešte nevieme, toto plarili rodičia a ostatné mya to nás vyslo tiež akolo 2000€ takže spolu 4000€
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka ...tak to je fajn, ja som si myslela, že sa platí aj za fotenie na nádvorí... dúfam, že sem potom dáš pár fotečiek- už som zvedavá, hlavne na tie pri vode- ináč dobrý nápad... ;-) vrabciak my sme sa o tom s drahým práve včera bavili a robili si predbežný rozpočet podla cien čo sme sa dohodli za hostinu, výzdobu a pod(fotografa, kameramana, hudbu, starejšieho...), ako aj toho čo už sme vyplatili(oznamká,oblečenie, topánky atď- v podstate všetky ostatné veci), tak zatial nám to činí cca 5300€ no a to ešte nevieme čo stálo alko, nealko, torty, zákusky a pagáče-platia rodičia...
Odpovedať
Profilova fotka
kočky ďakujem vám veľmi pekne pomohli ste mi. :-) ;-) Koľko vás stáli (budú stáť) šaty? Budete mať niektorá aj vlastné šaty, alebo ich máte zo salónu požičané? chelonka, ostali ti ešte nejaké lampióny, alebo si mám niekde zohnať? Ako to prijali vaši hostia? som dnes akási zvedavá :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vrabciak ...nemáš za čo... ;-) ja budem mať zo salónu, budú ma stáť 260€(teda už len 110€ lebo 150€ som nechala zálohu :-D ) podľa mňa super cena a to ich budem mať uuuuplne nove- ako prvá(za to som si trochu priplácala), objednávala som si ich na mieru z katalógu (prišli mi cca za tri mesiace) a v cene mám zapožičanie všetkých doplnkov(závoj, bolerko, bižu, taštička), takže som maximaaaaaalne spokojná... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka aj som si myslela že to si bola ty :-D a som rada, že aspon takto sme sa stretli...a bola si krásna, fakt... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka ani my sme nič neplatili, asi 2 krat som tam zvonila a nikto nič, tak sme nič neplatili a ešte nám aj kameroval aj fotografoval, tak sme ušetrili...a ked sme tam došli tak tam bol nejaký pár a fotili sa na hrade...a asi tak po pol hodinke došiel na hrad nejaký exot a vyšiel na hradné mury a začal tam pískať na píštalke rôzne pesničky (popelku, svadobný pochod a ešte také suprové) tak sme mali taký podmas na fotenie...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar tak to ste mali veselé fotenie... :-D a koľko vám to fotenie celkovo trvalo?
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova pridala som teraz nejaké fotky od fotografa, su super, a fotenie nám trvalo necelé 2 hodiny...asi od tej 13:00 do 15:00 aj s cestou... :-D
Odpovedať
vrabciak nezostal ani jeden lampion a zobrali to super,teda bvoli ohurený, velmi sa im páčilo
Odpovedať
moje saty stáli 10900 + 30€ bo mi ich dakto rozthol.
Odpovedať
rosannar jeeeeee ty už máš nejaké foto od fotografa????nwaaaw aj ja scem, aj ty si bola krásna nevesta
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no ale že sú to ešte neupravavované fotky, ale už sa na ne teším...
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko babulky, no a už som aj v práci ;-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...no dobré ránko... ;-) a už máš vybavené nové doklady,hm?
Odpovedať
ahoooj, ja ešte nie ale pracuje sa namtom od pondelka, kedy sme bolimprehlasovať trvaly pobyt, potom sme sli ns policiu na doklady a tam len drahého pofotili a on už iba čaka na nové a aj zdravotú poisťovnu má. a ja len trvalý pobyt, bo na políciíí este nieco nemali v systémem že si mám zavolať a ked to tam budú mať tak si možem dať spraviť občiansky a potom poistovnu hlavná vec, že poistovni zravotnej zmenu musíš nahlasiť do 8 dní - takže to nestíham:O)
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka ahooooj :-) aj my si budeme prehlasovať trvalý pobyt, takže aj môj drahý sa výmene dokladov nevyhne... :-D ozaj a vybavovali ste si nejak aj tie poplatky za smeti, alebo vám to tam hneď zaúčtovali? A koľko vlastne trvá kým dajú nový občiansky? A ten starý zatial nechajú, alebo ako to je?
Odpovedať
jankavladkova hmmm smeti to netusímmm, na to som sa úplne zabula opýtať, ale podla mna ked prebehne celý proces prehlásenia a odhlasenia pobytu, tak oni sami to poslu postovou poukážkou. Aj vodičáky treba meniť - a maximum je 30 dní, zatial ti staré doklady ponechajú, tam si ta odfotia na policíí a tu isú foto použijú na občianaky a aj na vodičák, hlavné je nezabudnúť si už priniesť kolky so sebou. na občiansky je to 4,5€ a na vodičák 6,5€ a na zdravotnej poistovni nic nevybaváš dokial nebudeš mať potvrdenie z polície, že žiadas o nové doklady, takže najskor na úrad zmeniť trvalé bydlisko, potom na políciu a hned z tade do zdravotnej poistovne na zmenu kqrtičky poistenca
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka ...ďakujeeeeem ;-)
Odpovedať
jankavladkova neni zač, mna skoro slak trafil, ked som zistila, že tento týžden nič nevybavím ;-( ale inak super, dovolenku sme mali do stredy tak sme stihli z peniazkov čo sme dostali dozariadiť obyvačku, tak sme kupili sedacku, knihovnu, kopu bytových kvetov a kopuu iných vecííí, v utorok sme všetko postavili juuuj a teraz sa vyresujeme z novej krásnej obývačky :D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova doklady vybavené, už len čakám na občiansky aby som mohla vybavovať dalšie veci...
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka a ty ešte žiadne fotky nemáš?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?