Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
rosannar čo dalšie budeš vybavovať????
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar tak to si ma potešila, že naši plicajti sú takí šikovní... ;-) :-D chelonka ...jeeej to poznám- aj ja sa vždy vytešujem keď si kúpime niečo nové do bytíku... ;-) my budeme mať dovolenku dva dni pred a celý týždeň po svadbe, chceli by sme skočiť na minisvadobnú cestu do Prahy (od štvrtka do soboty) potom v nedelu relax a pondelok návrat do pracovnej reality... :-p :-D
Odpovedať
jankavladkova no jasné že sa vztesujeme aj madlam na kuchznskej linke sme všetkz vzmenilim za nové - no krása :-D dobre to máte vzmzslené y minz dovolenkou. my máme momentálne z 3 izbu totálne skladisko, je tam aj kopa veci ešte yosvadby čo treba poupratovať - to budeme robiť cey vikend a spomínať ako nám boblov sobotu 19.9. perfektne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no tak ešte do banky, kde mám účet, k mobilnému operátorovi, doktorom zavolať a iné ma teraz ani nenapadá...
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj aj ja chcem už vlastný byt... :-( jankavladkova no len som zvedavá na ten môj podpis, to je fakt niečo hrozné...dúfam, že ani OP a ani VP nebudem musieť ukazovať tak často... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar :-D ja už teraz poctivo trénujem nový podpis, no akosi sa neviem trafiť podpísať sa dvakrát rovnako... :-D :-D
Odpovedať
jeee keby ste videli jek som sa podpísala na sobási, total hieroglify, to ako keby som nepísla ja. rosannar neboj budeš mať bytík
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no ja som skúšala podpis asi v piatok o 23:00, takže som si dala načas :-D chelonka no v pohode ale ja som sa podpísala naopak, naprv som sa mala podpisať novým a potom starým a ja suverejne naopak... :-D :-D
Odpovedať
hmm tak potom som a aj ja zle podpísala a mne sa zda, že teta hovorila, že nejprv starm a potom novým, ale šak to je jedno
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no ja som teraz Matušková a bola som Kováčová a kázala mi že mám sa podpísať: Matušková rod. Kováčová
Odpovedať
Profilova fotka
...baby, hlavne, že ste to podpísali, no nie? ;-) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no jasné... chelonka ty si si už zvykla na nové priezvisko?
Odpovedať
Článok sa načítava...
nie, ešte, už om aj stihla v práci pomýliť, tak som musela prerábať jeden dokument, bo som písala svoje povodne priezvisko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
myslím, že to chvílu potrvá, kým si zvykneme na nové priezvisko... ;-) ja neviem ako si vyriešim služobnú mailovú adresu (mám v nej priezvisko)...ale asi to nechám na nášho správcu siete... :-D
Odpovedať
jankavladkova to ja tiež - mne to kolega spraví asi tak, že stary mail budem mať ako alias - teda aj ked hocikto iný posle mail na starú adresu, tak mi to dojde
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka ..dobrý nápad... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no ja sa snažím si zapamätať že ako sa nám podpísať... jankavladkova no ten istý problém mám aj ja, tak som zvedavá, že ako to vyriešia...a ja ešte ked robím výkazy poistného do poistovní a také veci tak tiež tam mám priezvisko a doteraz som dávala staré tak nejak budem musieť tam napísať alebo niečo aby vedeli, ked niečo pošlem novým priezviskom..
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar no ak to by si im mala určiet dať vedieť, prípadne keď im to budeš posielať prvýkrát s novým priezviskom daj si do zátvorky rod.Kováčová...
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no ja niečo vymyslím, možno im poslem taký list aby nabudúce vedeli....
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka dostali ste aj dary alebo len peniaze? :-)
Odpovedať
rosannar len peniazky a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no väčšinou len peniazky...ale dostali sme dva sendvičovače (jeden od mamininých kolegýň, ktoré ma poznajú od malička a druhý od manželovho uja), potom ešte také super tričká, odfotím ich potom a dám do albumu (to sme dostali od mojej naj kamošky), a ešte nejaké veci do kuchyne, šálky a od mojich kolegýň sme dostali nádherný fotoalbum (taký ako sme si aj my pôvodne chceli kupiť) a ešte fotorámiky na veľkú a malú fotku...a ostatok asi peniaze....a ty si spokojná, koľko penazí ste dostali? čakala si viacej alebo menej? :-D ak sa môžem spýtať...
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka a kedy resp. kde vám ich dali?
Odpovedať
Profilova fotka
otázka platí aj pre rosannar... ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova myslíš dary?
Odpovedať
Profilova fotka
...jasneeeee, aj dary aj peniažky... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no z mojej strany sme dary (len peniaze) dostali v piatok na zanáškach a zo strany drahého sme dostali len na svadbe, čiže v sobotu, lebo ved s nimi sme nemali byť kedy inokedy...a tam sme dostali väčšinou peniaze, len fakt málo darov...
Odpovedať
takže peniažky sme niektoré dostali namzanáškach v piatok a niektoré zas v sobotu pri gratuláciach na úrade po sobáši.
Odpovedať
sumu ktorú sme dostali bola daleko nad naše očakávania, v daroch sme dostali 2680€ a vytancovali sme na vykrucannke 800€ takže spolu 3480€, to ked sme spočítali, tak sme skoro infart od šťastia dostali
Odpovedať
rosannar a Vám sa kolko podarilo nazbierať?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?