Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka .. :-D jasné pozdravím... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka ty si si už bola vybaviť doklady?
Odpovedať
rosannar dostaneme 80 fotiek rozmere 13 x 10 - alebo tak nejak + 10 A4 - podla násho výberu + napalené DVD so všetkymi fotkami :-D
Odpovedať
rosannar no trvalí pobyt áno, ale ostatné snaha bola ale nedalo sa na poílíciii bo že ešte niečo nemali z matriky - to som im v piatok volala a ete stale to nemali, hlavna vec že na zdravotnej poistovni mám spraviť zmenu do 8 dní od vzniku zmeny teda od 19.9., ale na poistovni ti to neakceptuju pokial nemáš papiere od polície!!!! jak u drbnutých
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá, koľko Vás stoja tie fotky, ktoré Vám urobí fotograf? a prečo to vlastne trvá tak dlho? nám odovzdal cd s fotkami hneď v piatok po svadbe. ale zase sme si ešte nedali vytlačiť žiadne foto. do zdravotnej poisťovne stačí nahlásiť zmenu aj e-mailom. formuláre majú väčšinou na ich web stránke, tak to potom nie je problém. o týždeň som mala preukaz doma. občiansky som mala hotový za 2 dni, vodičák tuším za nejakých 10. niekto sa tu pýtal koľko vyšla svadba, nás všetko cakom pak nejakých 4000 € (pripomínam, že víno sme mali vlastné, svadobnú kyticu sme dostali ako svadobný dar od sesternicinho priateľa, slané piekla svokra), bolo nás 59, z toho 6 detí. ak máte záujem, pridávam link na fotky zo svadby, nechce sa mi ich sem "prilepovať" http://picasaweb.google.com/ales.buban chelonka neboj, aj úplná narkoza sa dá prežiť....viem o čom hovorím, práve som sa vrátila z nemocnice. držím palce.
Odpovedať
levice13 ja viem že sa to da prežiť len ja idem na operaciu nosa a potom to bude boleeeeesť, už teraz ho mám citlivý tak , že nenávidím, ked sa ho dotýka cudzi človek teda ktokolvk okrem mna auuuuuuu
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no ja už zdravotnú kartu mám...bola som s tým papierom (že akože náhradný občiansky) a behom 5 minút som to mala...milá bola tá teta....ja ešte čakám kedy mi príde sms-ka že už mám hotový aj vodičský a idem pre obe...a potom obehať to ostatné...
Odpovedať
levice13 ta ja som už fotky pokukala, zlatučký a pekne fotečky a prečo tak dlho fotky? no pretože fotky treba upravovať a nafotil nám ich cez 1500. :-D niektoré nám ukázal už aj na svadbe v noteboooku a boli namakane juuuj a okrem toho nas fotograf hodi fotiť aj sem do BA a kde inde aj mimo slovenska.
Odpovedať
Profilova fotka
levice13 to až 10 dní trvá kým spravia vodičák...to je veľká doba...ja som myslela že to tak dlho netrvá...no počkám ešte nejaký den dva a ak nič nepríde tak pôjdem aspon pre občiansky...a fotky máte pekné... naše fotky, no všetko čo fotograf robil, vlastne fotili nás manželia, on natáčal a zatiaľ jeho žena fotila a on fotil tiež ale len také momentky a všetko nás výjde tak 3500,--sk...
Odpovedať
Profilova fotka
levice13 ...super foto ;-) chelonka ..koho ste to vlastne mali ako fotografa?
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka kolegyna dneska kupila noviny My a sme tam napísané v stĺpčeku "povedali si áno"....a je tam aj devlin...
Odpovedať
Profilova fotka
aj ten náš chodí fotiť aj natáčať všade tade na slovensko...chodí aj niekto okolo BA čo som videla nejaké videá čo má na nete...
Odpovedať
Článok sa načítava...
rosannar a jake noviny kupilaaaaaa???????????????????,
Odpovedať
jankavladkova Ladislav Kollar a budeme platit 8 500
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka ved hovorím že MY, to sú asi Nitrianske noviny (vlastne nitriansky okres) ale asi aj zajtra v Pohroní to bude...
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka to ste mali fakt drahého fotografa....ale možno aj podla vytlačených fotiek záleží cena....
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar čo som zisťovala fotografov, tak skoro všetci si za robotu vypýtali 250 € (aj ten náš)...vy ste zohnali nejakého extrémne lacného, vlastne aj s fotografom.
Odpovedať
Profilova fotka
levice13 fuuuuha, tak to sme ešte dobre dopadli...nám sa na začiatku ešte aj to zdalo byť veľa :-D ...ale ako vidím teraz tak to veľa nie je...ale zato nás fotil len ako umelecké fotky, my fotky zo svadby máme len čo sme sa my rodina fotili a kto mal foták tak fotil...tak možno aj preto je lacný...
Odpovedať
rosannar nebol drahý to sa len zdá, bol u nas na svadbe od odobierku 12:00 do 2 v noci. a fotil všetko umelecke, sobáš a vetko čo sa dialo na hostine a aj spoločné fotenie s hostami. a aj fotiek vela budeme mať. a fotograf si vačšinou cenu pýta aj od zavislosti technky ktoru vlastní tento mal teda dobru výbavu 2 telá fotakov, rozne typy klasických objektívov, teleobjektív. len ten teleobjektív sstojí okolo 2600€ výbavu mal tak za dobrých 17 000€. a ja ako clovek ktorý sa zaujíma ofoto a niečo sa do toho rozumiem ti hovorím že vôbec nieje ten náš fotograf drahy
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no ja sa do takého prd rozumiem a ked hovoríš ty tak ti verím..a viem že náš fotograf mal jeden foták taký lepšejší a potom taký fakt veľký a dobrý vyzeral ... ale koľko čo stálo tak to ti nepoviem :-D
Odpovedať
rosannar šak jasné , my sme s drhým taký trochu maniaci to fotenia, fotakov a týchto veci, len je to všetko drehéééééé aaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka aj moj drahý je taký trošku maniak...teraz sme si kupili nový foták, niečo také že zrkadlovka...alebo také dačo....a aj ten bol dobre drahý..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ja len tak mapujem, mna ten velky den len caka..prosim vas nejaky kontakt na dobreho fotografa a kolko asi tak berie..my sme obaja v BA pracujuci, takze by to mohlo byt aj odialto.. a este jedna vecicka..kolko priblizne moze pytat DZ a starejsi?? aby som vedela co je dobra cena.. dakujem
Odpovedať
peggulka tak fotograf okolo 280 € komplet fotenie do rána s 80 fotkami 10 A4 DVD starejsí - 100€ DJ - 180€ ak chceš kontakty ti možem dať na všetkých troch
Odpovedať
peggulka a na totografovu prácu ti viem dať aj link
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka super..dakujem..jasne vsetko mi preposli...my uz mame vytipovaneho starejsieho aj DZja ...je to vlastne jeden clovek, mame sa s nim stretnut..tak aby som vedela ze kolko asi co stoji, aby som si mohla bud dalej hladat alebo ho hned zobrat a booknut :-) no a na fotografa nemam ani konkakt..lebo nas mal najskor bracho fotit, ma super drahy fotak..ale povedal ze radsej si to mame dat profesionalovi..tak teraz hladam..:-)
Odpovedať
peggulka určite by som to nechala na profesionala čo už viac krat fotil svadby, bo ma viac skusenosti so zlymi svetelnými podmienkami, vie aké momenty chytať, kde sa postaviť aby si navzajom nezavadzali z kameramanom a pod.
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka, no ved idem vybavovat..ja len ze bracho sa tomu venuje..bavi ho to..a ma fakt super fotak..som si myslela ze jemu mozem povedat hocco, nebudem nervozna.. ale zas chcem nech sa na svadbe bavi..a nema starosti s nami :-) Ps: dakujem za kontakty..
Odpovedať
peggulka neboj pri netoní netreba byť nervozny :-D proste to uvolnenie u mna prislo dost skoro
Odpovedať
Profilova fotka
peggulka no čo sme mali my fotografa, tak nám fotil len umelecké fotky ale s dvoma fotákmi, s jedným také tie originál umelecké a s druhým tie momentky pri fotení...nás výjde len tie umelecké 3500,-- sk ale fotí aj od rána až do večera...no len to už má iné sumy...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?