Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...ja som hlavne šťastná, že budeme s drahým konečne po cca 2 mesiacoch aspoň 2 týždne vkuse spolu...v posledne dobe bol viac služobne preč ako doma...ale našťastie už to tam pomaly ale isto ukončujú, takže na nejaký čas už nebude musieť toľko cestovať... :-) vrabciak vďaka za tip ;-) o tom zámku Trója mi vravela aj segra, takže ak to postíhame určite chcem zájsť aj tam... Budem rada, ak mi napíšeš ako sa dostanem do toho Rudolfína- určite tam zájdeme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova tak to ti verím...aj mne by už bolo smutno keby moj drahý mal toľko cestovať...my ked sme začali spolu chodiť tak sme boli spolu len raz do týždna asi 4 hodiny...tak to bolo tiež kruté...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ..tak to máš pravdu...ale našťastie tie časy sú už preč a teraz už bývate pekne spolu - tak ako to má byť... ;-) ozaaaaj, dnes si idem pre šatočky a už sa veeeeeeľmi tešiiiiiiim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte jankavladková, máš to v IP ;-) Dúfam, že som ti to nenapísala príliš komplikovane.
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova to je supeeeer....ale nechaj ich potom tak....neskúšať a nekukať :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teeeda, som tu po neskutočne dlhej dobe, ale mi nedá... Rosannar, tá tvoja kytica mi je viac než povedomá... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
len na porovnanie... toto je moja... svadba 15.10.2005 http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a toto tvoja...svadba 19.9.2009 http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... Nie sú tak náhodou skoro identické???
Odpovedať
Profilova fotka
tessa no asi tak nejak :-D len tvoja bola trošku zelenšia..
Odpovedať
Profilova fotka
A vieš, že na kopírovanie fotiek a námetov, si máš pýtať súhlas autora???
Odpovedať
Profilova fotka
tessa aké kopírovanie?
Odpovedať
Profilova fotka
mi chceš povedať, že tá kytica bola tebou vytvorená, tvoj nápad??
Odpovedať
Profilova fotka
tessa nie moja, to bolo tak že čo mám druhý album, tak mám fotku kytice čo som chcela, čo som aj zobrala do kvetinárstva ale ked sestra isla pre nu tak jej dali uplne inu ako bol obrázok a priniesla tú čo som mala...takže som nič od nikoho nekopírovala, aj tú čo mám v albume príprav mám z inej stránky skopírované, ja som od teba absolútne nič nekopírovala a ani by som také nespravila, takže tá kytica čo som ja mala bol omyl aranžérky ktorá ju robila...ja som mala mať uplne inú...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to aká kvetinárka sa dokáže až takto "useknúť"?? No nič, tým som chcela povedať, že ak niekto do budúcna chce niečo okopírovať, alebo prevziať námet od iného, slušnosť káže, toho dotyčného aspoň informovať o tom ;-) Nepísané pravidlo tejto stránky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bože baby, to čo tu riešite, prepáčte že sa Vám do toho montujem, ale to je normálne že sa nájdu aj dve aj tri kytice, keď si niektorá z vás zobrala obrázok hoci aj z časopisu a druhá zobrala podobný po štyroch rokoch tiež, tak to je normálne že sú kytice podobné, nie??? Nemyslím si, že rosanar tu kutrala po albumoch a kopírovala tessin. Sorry baby, ale toto nie je vhodná téma sem....
Odpovedať
Profilova fotka
tessa bola som veľmi sklamaná lebo tá kytica čo som chcela bola krásna ale aj táto sa mi potom už páčila... Ja som z tejto stránky nič nekopírovala do svojho albumu, čo som aj mala cudzie nebolo z tejto stránky a nemám rada takých ľudí ktorí najprv súdia a súdia nesprávne...
Odpovedať
tessa no počuj moja, na týchto strankach sa chodia inspirovať aj kvetinárky, tý čo zdobia saly a pod. a aj fotografovia aj kamaramani. napr. táto foto http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... my sme sa tiež boli aj na hrade fotiť a určite budeme mať podobnu fotku tam hore, ale ta foto nebol nas napad a nie ani fotografa, ale kameramana.
Odpovedať
Profilova fotka
počuj moja, je len na tebe, či sa chceš "opičiť" po iných ;-) ;-)
Odpovedať
simina1 presne jak hovoríš, ja by som bola rada keby sa niekto mnou inšpiroval. bože šak nejde o milionové umelecké diela! a asi nikde som nevidela originál.
Odpovedať
Profilova fotka
takúto istú fotku mám aj ja, asi nie v albume ale máme... tiež z hradu.. :-D a keby som sa pohrabala v albumoch ešte pár takých nájdem. nechápem čo tu rozoberáte podobnosť kytice...
Odpovedať
Profilova fotka
a mne robila kyticu pani Eni z Natur Dekoru, tak, že som jej len ústne povedala čo asi a že to nechávam na ňu a výsledok perfektný, verila som jej. a čo? keby sa aj na niekoho kyticu podobala, čo s tým urobím, ako dokážem že som to iba povedala? Eni je jednička a ja jej verím, tak to zvládla aj bez foto, ona je profesionálka.
Odpovedať
ale tu fotku na hrade má asi každý kto sa tam bol fotiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
však hrad máme len jeden a nikto nechce fotky v ateliéri, nie?? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Tak mne to jedno nie je! Teda v prípade, ak ma o tom niekto upovedomí, vtedy mu určite nepoviem NIE ;-) Ale len tak preberať nápady, ktoré tu už raz padli...
Odpovedať
rosannar cez víkend uvidíme už prvé foto od nasho fotografa, postupne ako ich upravuje nám ich bude davať na naš web. archív,potom niektoré dam aj sem juj už sa teším.
Odpovedať
Profilova fotka
tessa tvoja kytica nie je tvoj nápad, takých som tu pár videla, aj kamoška mala podobnú a neháda sa tu. mala si si teda dať nápad patentovať... táto stránka je na inšpiráciu a nie na nikam nevedúce vadenie sa. čaute. pekný víkend.
Odpovedať
simina1 hej hej, nastasie ked sme sa fotili bolo nadherne, tak sme využili aj park aj pri rybníkoch sme sa boli fotiť a kade tadeeeee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tessa nemám rada taktýchto ľudí ako si ty...prečo si sa ma neopýtala odkial som mala nápad na tú kyticu? ty si len hned na mna vyletela ako keby som ti fakt ukradla ten milionový nápad...aspon 100 neviest malo a bude mať takú kyticu ako ty...rýchlo im napíš, že od teba kopírujú.... ak chceš nabudúce niekoho upodozrievať z kopírovania, naprj sa opýtaj odkial majú tú danú vec a nie hned vyletieť na človeka...trošku sa uvedom...
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka to je suppeeeeeer...ja idem dneska po práci pre dvd s fotkami, už sa neviem dočkať...vieš ale potom ich sem nemôžem dať, čo ak aj tessa mala také fotky a bude ma zase upodozrievať že kopírujem od nej :-D :-D :-D ....
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka vy máte nejaký vlastný web?
Odpovedať
rosannar nebud trubka a tie foto sem daj! sak určite budeme mať aj my dve podobné foto šak sme mali minimálne dve rovnaké miesta kde sme sa fotili.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?