Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka ja viem, jasné že ich sem dám, myslíš že by ma rozhádzala nejaká baba za také slová...ja som to myslela ironicky, že by ma zase upodozrievala z kopírovania...mna nikto s takým nenaštve...
Odpovedať
Profilova fotka
Počúvaj ma krásavica, na fotky ti kašlem, tie si hold nenavyberáš,kam ťa fotograf postaví, tam stojíš, ale kyticu si vyberáš len ty a nikto iný! ;-) A tej tvojej kvetinárke daj uťať obe ruky, lebo tak ľavé ako ich mala, ako píšeš, ani korunu by som jej nedala, keby mi doniesla úplne inú ako som chcela!
Odpovedať
Profilova fotka
tessa choj sa starať na deti...
Odpovedať
Profilova fotka
píše sa choď ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tessa ešte si tu!
Odpovedať
Profilova fotka
nedalo mi sem sem nakuknúť, tessa, sorry ale dosť trápne... uťať ruky kvetinárke... no otras... veď oni majú v obchodoch fotoalbumy a podľa nich si niektoré nevesty objednávajú kytice, tak je jasné, že sa opakujú. dosť trapné, fakt. a taká pekná stránka to je...
Odpovedať
Profilova fotka
Nie som tu preto,aby som niekoho urážala, len som si chcela objasniť pár vecí! Už to tu o kopírovaní bolo publikované dávnejšie, vy mladice ale o tom ešte asi neviete, starý inventár však áno. Bolo mi potešením, kto nepochopil, už nepochopí! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tessa moja, ak si si chcela túto vec objasniť tak sa pekne opýtam, že odkial má ten nápad, ale nie hned vyletieť na človeka...
Odpovedať
Profilova fotka
Keď tu je niekto skoro od založenia tejto stránky, tak čo iné si má myslieť??
Odpovedať
rosannar my máme aj vlastný, ale tie foto budeme mať na fotografovom webe, potom ti dam heslo, aby si si mohla kuknuť všetky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tessa fakt máš pravdu, hned treba na človeka vyletieť, že kopíruje kyticu od druhých na tejto stránke...ešte mi napíš, že aj obrúčky sme skopírovali podľa tvojich a mám dosť...keby som niečo od niekoho kopírovala tak mu to napíšem a spýtam sa...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre baby, už sem asi fakt nepatrím, idem sa starať o tie deti :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
chelonka dakujem pekne...mám už aj viacej fotiek na azetku, ak chceš môžeš si ich kuknúť...
Odpovedať
Profilova fotka
Som rada, že si pochopila, čo som mala na mysli! ;-) Pekný zbytok dňa! ;-)
Odpovedať
tessa ale rozumieme ti, ale mne sa už inak aj mnoho krat stalo, že som nasla človeka, s total rovnakým vkusom, myslienkovým pochodom - moje druhe ja a predstavu o svadbe priebehu o tom ako ma kytica vyzerať sme mali total rovnaké! tak isto mame aj rovnaký pohlad na svet a preto sa už mnohokrat stalo, že niekto niečo vymyslel a potom zistil, že tu už niekto iný pred ním vymyslel.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ;-) :-D vidím, že dnes je tu nejaká bojová nálada... :-D chelonka dala by si potom to heslo aj mne- rada by som si tiež pozrela tvoje fotečky...ak by som teda mohla... ;-) :-) rosannar jeeej ty si pridala ďalšie foto na azetko- hneď sa tam idem mrknúť... ;-)
Odpovedať
baby, mám teraz viacej času, tak sem-tam nakuknem aj do iných tém, toto čo tu čítam je vrchol. Sú aj dôležitejšie veci počas a po svadbe ako nejaká kytica. Obviňovať niekoho za jej podobnosť mi pripadá ako zúfalstvo. tessa, ak ste mali počas svadby hudbu tak si si nevšimla, že si už tú pesničku niekde počula? Čo ak aj iným ju hrávajú-nahneváš sa na nich?. Ak ste mali starejšieho, tiež si svoje slová a program nevycucaj z prsta a s kyticou je to podobné, každé dobré kvetinárstvo má pofotené svoje kytice a podľa toho si vyberáš, podobne ako fotografa, kameramana, auto, miesto svadby. A nakoniec tá kytica skončí ajtak v koši, v lepšom prípade zoschnutá niekde na poličke kde bude na ňu sadať prach (alebo ti ju zničia decká ked tu na fóre budeš dlho vypisovať). :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, dnes to tu teda pekne vrie a nedá mi nenapísať. Na túto stránku chodím rada nielen preto, lebo si možem povymieňať názor čo sa týka svadby a svadobných príprav, ale aj načerpať veľa inšpirácie a tú nachádzam práve v albumoch, ktoré tu majú kočky založené. Tiež mám založené dokonca dva a to len preto, aby sa aj ostatzné mohli inšpirovať. Vačšinu fotiek mám zo salónov OKOPÍROVANÉ práve kvoli inšpirácií. Keď už budeme mať po svadbe, tak sem dám fotky a budem rada, keď moje fotky inšpirujú nejakú nevestu a použije nejaký moj nápad. Ak by som nechcela, aby sa mnou niekto inšpiroval, tak si nebudem dávať svoje fotky na internet ;-) tessa, nebuď úzkoprsá...už jedna baba spomínala, že podobné kytice ako ste mali je niekoľko. Moja kamoška mala tiež podobnú akurát, že tam v tom mala ešte trochu červeného (už neviem akého kvetu) a určite neokopírovala od nikoho, pretože na internet nemá takú možnosť chodiť. A ešte jedna vec tessa, za to, že si jednou zo zakladateliek tejto témy ešte nemáš právo správať sa tak, ako si to predviedla :-| Pekný víkend kočky a jankavladkova, budem na teba myslieť... ;-)
Odpovedať
jankavladkova jasneee že ti dam heslooo, a teba to už moja čaka zajtra tak sa dobre vypinkaj aby si bola krasna bez kruhov pod očami, a aby si vydržala do nedele rana!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ale kľuuud krásky, veď toto je verejné fórum, každý si sem môže napísať, čo chce, tak sa hneď neurááážajte :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte baby :-) No ja cumim... =-) :-N :-p No comment. jankavladkova, drzim palec! a aj trosku zavidim... :-) Baby, hodte prosim aj mne link, kde mate fotky, aj ja sa podelim, ked budu 8-) Sem ich urcite davat nebudem! ;-)
Odpovedať
http://www.lk13.com/Weddings/1992009/... heslo martina prvych 200 už mame od fotografa - samozrejme že zatial len v elektornickej podobe :-D
Odpovedať
chelonka, ved vas sme videli v parku :-) :-D boli ste presne oproti nam, videli sme vas aj na tom mostiku. Sranda ;-) pekne fotecky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeeeee ;-) ..taaaaak a už aj ja som pani... :-D včerajšok bol uuuuuuplne dokonalý, perfektný, nádherný...poriadne sme si to užili a moje nožičky dostali fakt zabrať... :-D skrátka zatial najsuper deň môjho života... x-) x-) chelonka super foto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no gratulujem a vitaj medzi nami, je to dobrý pocit, že? a som rada, že vám to vyšlo tak ako ste si to želali... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka super fotky, a pekný pes :-D ....a máte fakt pekné fotky..
Odpovedať
Profilova fotka
tessa nikto sa neuráža, len to človeku zle padne, ked niekto na niekoho tak sprosto vyletí za uplne banálnu vec, ktorá ani pravda nemusí byť...ja sa nechcem na nikoho hnevať ale toto ma trošku nahnevalo...lebo to je fakt len banálnosť v živote... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky z LV,ja som tu nova,prave som sa zaregistrovala,chystam svadbu na buduci rok v LV,ale zijem uz dlhsiu dobu v zahranici,tak som dufala ze mi mozno pomozete s referenciami na Levicke sluzby (kameramani,fotografi,atd..)zdravim vas a zelam pekny dnicek ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeee, je tu niekto? lucka.europe ..vitaj.. ;-) poslala som Ti IP
Odpovedať
lucka.europe aj ja som ti poslala do IP som tuu a dalsie fotky nam pribudli od fotografaaaa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?