Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

6. jún 201640610
  • chelonka
    no my sme na daroch získali okolo 2000€ a na vykrúcanke sme získali asi 520€ takže dokopy máme 2550 € ak mám byť presná a teraz si z toho zobereme 150 € a dáme si spraviť ako svadobný dar centrál do auta 😃 ...my sme sa tiež čudovali ako sa nám toľko poradilo nazbierať a sme radi, že máme nejaký rozbeh do života...a vy plánujeme aj mimino?

• rosannar
    plánujeme ale nie hnet teraz bo sa musím dať zdravotnem do kopy, na buduci mesiac idem na operáciu do úplnej narkozy bleee

• rosannar
     tak aj Vám sa wlušne podarilo nazbierať peniazkov 😃 je to super dostať také peniazky - sak aj my sme už v utorok z tých peniazkov dozariadili obývačku :O)

• Sponzor fóra
  • chelonka
    no ved preto dali peniaze, aby sme si kupili čo potrebujeme.. 😃

• ahojteeee 😉
    konečne piatooook...no a mňa čaká posledný víkend za slobodna... 😃 😃 😃

• jankavladkova
    ahoooooj, no ja som bola len dva dni v práci ale tiež hovorím, že konečne piatok...a zajtra mna caká oberačka 😞 a tak sa mi nechce a zajtra s drahým budeme mať už týžden čo sme svoji 😃

• rosannar
    ...mňa zas zajtra čaká veľké upratovanie... 😛 ale aspoň zabijem čas, keďže drahý je tento víkend na služobke...

• jankavladkova
    ináč ja som ťa chcela ísť kuknuť na sobáš ale musíme ísť preč 😞

• rosannar
    ...jeej si zlatá- bolo by to milé prekvapenie... 😉

• jankavladkova
    no ale bohužial...a tak som chcela ísť...je mi to luto...ale ked budeš mať fotku, tak mi ju hned musiť poslať alebo sem pridať...okej..

• rosannar
    ...jasné, pošlem... 😃 a možno aj pridám ak s tým bude môj drahý súhlasiť... 🙂

• jankavladkova
    supeeer...teším sa....

• už len hodina a pol a konečne víkend...aj ked si veľmi neoddýchnem... 😃

• tak nes oslavujemeeee 1.týžden manželstva 😃

• jankavladkova

jaj tak ti závidím svadbuuuu, my s drahým by sme si to hrozne radi zopakovali, des mi tak prislo lúto že už je potom.A hlavne si ju poriadne užiteeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!

• Sponzor fóra
  • chelonka
    no ja by som si to už nikdy nezopakovala...toľké stresy a na nič nebol čas...všetko to ubehlo ako voda...

• rosannar

no ja hej, neviem ako drahý ale ja som nemala žiadne stresy a bolo perfektne, dnes vždy ked sme sa kukli n hodiny sme si hovorili čo sme o tom čase akurát robili minulý týždeň 😃

• chelonka
    my sme na tom boli uplne tak isto.... 😃 ...my sme mali včera aj oberačku, tak sme ten čas nevnímali, ale vzdy ked sme pozreli koľko je hodín, tak sme si pripomenuli, čo sme robili...

• jaaaj baby, ja som zase včera za každým, keď som pozrela na hodinky tipovala, čo tak asi budeme robiť o takom čase o týždeň... 😃 dúfam, že aj nám všetko dopadne uuuuuplne perfektne a aj počasko nám vyjde... ale v každom prípade sa s drahým chystáme poriadne si to užiť... 😉 😃

• jankavladkova
    tak vam držím palce, nech vám to výjde podľa vašich predstáv 😉

• rosannar jankavladkova
    zlatéééé

• bože baby ja sa neviem dočkat fotiek od fotografaaaaa

• chelonka
    aj ja som na tom tak isto....myslela som že už vo štvrtok budú fotky ale stále nič..tak dúfam, že už tento týžden budú... 😃

• ...baby chcem sa opýtať, kedy ste platili fotografovi a kameramanovi? Alebo sa to platí až potom pri preberaní foto/dvd?

• jankavladkova
    no my máme jedného fotografa aj kameramana a jemu sme dali nejakú zálohu a potom ked budeme mať dvd tak potom vyplatíme zvyšok...aspon zatiaľ tak hovoril...

• my sme nezaplatili zatial nic, fotograf nechcel žiadnu zálohu, peniažky chce až po komplet odovzdanej práci

• a my fotky budeme mať do 5 týždnov 😃

• ...vďaka baby... 😉 my sme zatial platili zálohu len kameramanovi, náš fotograf tiež nechcel nič... dnes večer máme stretko s Ervinom, aby sme si prešli náš svadobný deň, tak už som zvedavá čo ma čaká... 😃 😃

• jeee tak Ervina pozdrav 😃

• chelonka
    to vám fakt dlho bude robiť fotky...a vám čo všetko fotograf dá? my budeme mať asi 50 malých vytlačených fotiek, 1 veľkú (A4) a dvd s fotkami, aj s upravenými a pripravenými na tlač a aj neupravené...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov