Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, prosim vas poradte mi pre kamosku kontakt na nejakeho dobreho DJ okrem Lukasika a Chvojku, dakujeme:))))
Odpovedať
Profilova fotka
a prečo okrem Chvojku ??
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky ako pokračujete?? ja stagnujem na svadobnom oznámení
Odpovedať
Profilova fotka
miska_kac: pretoze kamoske sa zda drahy, tak chcela skusit este niekoho ineho.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Veva ;-) No ja ked som robila cenovy prieskum DJ pred rokom a pol, tak Chvojka spolu s niekolkymi dalsimi vysli rovnako a nasli sme akurat drahsich. V MT som lacnejsich nezohnala.
Odpovedať
Profilova fotka
No neviem kamoske sa zda 5.000,- dost, tak ja len skusam ci nepoznate nejakych lacnejsich:)
Odpovedať
Profilova fotka
No, ako vidim, ceny stupaju aj v tejto oblasti. Na nasej svadbe nas vysiel menej :-|
Odpovedať
Profilova fotka
To mi hovor mi sme platili okolo 3.000,-, zda sa mi to aj dost za rok ked tolko narastie cena.
Odpovedať
Profilova fotka
vies co ja mam Chvojku už zajednaneho aj mne sa zdal DRACHší ale no čo už ale iné kočky maju vari aj lacnejších DJ
Odpovedať
Profilova fotka
Aj mne :-S Skusim pozriet nejake kontakty a poslem ti. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem si zlata:))
Odpovedať
Profilova fotka
neviete mi poradit nejaku dobru kadernicku a kozmeticku? aka je wella?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
veslo: ahoj, neviem síce, ktorú wellu myslíš, ale kaderníčka čo pekne češe je v kaderníctve Katka na Jesenského ul. alebo Erika v salóne Le Charme(pri Elefante). Ja osobne idem do vrútok do vlasového štúdia Janáková a česať ma ide ona... kozmetiku ešte riešim, to som sa aj ja pýtala tu minule, ale nevedeli mi poradiť :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale kamošku krásne nalíčila p.Rišicova v salóne Marykay v tom oranžovom velkom dome pod MTgymnáziom
Odpovedať
Profilova fotka
Ale ja by som sa chcela spýtať či mi niekto nevie dať referencie na Lukašíka...mám ho zarezervovaného, vela ludí ho chváli, ale pri telefonickom dohováraní nechcel ani zálohu iba sa spýtal či vyhovujú moderné a 80. a 90.te roky a kedy kde je svadba....bola som nejaka zaskočená ešte mu asi budem volat aspon kvoli prvej piesni a tak, ale mala som z neho pociz akoby som ho otravovala. neviem ako si to predstavuje, že či tam dojde a sám si zvolí piesne aj na prvý tanec aj na všetko...ked som mu povedala že či sa nejak netreba stretnúť, povedal že ani nie... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zojka myslis to kadernictvo kde sa ide dole po schodoch? tam cesu momentalne dve taka mlada a stara ktora z nich je to je?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zoska, my sme mali Lukasika a boli sme velmi spokojni, dotlacili sme ho do stretnutia, ktore trvalo asi 20 min. dohodli sme sa na prvej piesni a zhruba ako si predstavujeme ze bude hrat a co bude pustat, ale vsetko ostatne si uz rozhodol on a musim povedat ze sme sa velmi dobre bavili:)
Odpovedať
Profilova fotka
Teraz neviem ktoré myslíš ty :-D Kaderníctvo katka je na Jesenského v takej žltej budove, kúsok od zastávky pre medzimestské busy. Le charme je pri elefante a chodí sa tam od hlavnej cesty ako ked ides od pošty popri hlavnej ceste ešte dalej tam je odbočka do dvora a je to taká väčšia budova, je tam aj kozmetika... a na Vrútkach je to na konečnej v takej bočnej ulici ako je hádzanárské či aké ihrisko. ale myslím že nikde sa nejde dole po schodoch. Tak neviem či si teraz z toho múdra :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veva2: ahoj kukla som tvoj album a vidím že aj tam si ho chválila, no len my nebudeme mať cimbalovku ani žiadni inu hudbu tak sa bojím aby to nebola nuda...chceli sme kamarátov na hodinku takú husličkovú muziku ale nemožu :-( Ešte čo sa jeho týka- aj trochu moderoval? teda či ohlásil prvy tanec, venčekový a tak? lebo nebudeme mať žiadneho starejšieho tak rozmýšlam, že aspoň také základy by mal do mikrofónu povedať DJ...
Odpovedať
Profilova fotka
Veva, uz sa mi podarilo poslat ti kontakty na dalsich DJ.
Odpovedať
Profilova fotka
Take zaklady moderoval, vyzval do prveho aj vencekoveho tanca, a vlastne pozyval do kazdeho tanecneho kola aj ked sme sa vratili po polnoci z prezliekania tak nas privital, a trochu organizoval aj vencekovy tanec. Musim uznat ze cimbalovka to spravne rozbehla, takze nemozem porovnat ked by od zaciatku bol nato iba sam. Ale od vtedy ked hral sam uz bez cimbalovka bol dobry. Takze neviem nechcem ta ovplyvnovat.
Odpovedať
Profilova fotka
Zoska, tiez si myslim, ze by ste sa mali aspon na kratko stretnut s DJom. Kazdy by ste si povedali svoju predstavu, on vam styl svojej prace, aby ste neboli potom nahodou sklamani. ;-) A myslim si, ze to nie je na skodu, ze nechcel zalohu. Aj nas DJ ma prekvapil, ked nechcel zalohu, ale dostavil sa, odohral vsetko k spokojnosti, takze ho mozem len odporucit. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
o.k. dakujem,potešilo ma to, ze aj trochu usmernuje cez mikrofon.... ja mu zavolam aku chceme prvu piesen-nech si to k nam aspon poznačí. Vyhovovalo mi to keby aspon do polnoci hral take kola ako sa hravaju na plesoch- valčíky + polky a potom zas moderné...lebo tan bude aj dost starších ludí, neviem či som naročná, ale myslím že je to normálka...no nie? Ale asi vrazím 2 tyzdne vopred telefon do ruk drahemu nech sa činí :-D ved lacné to nie je tak 15 minut by nám mohol venovat
Odpovedať
Profilova fotka
jasne že by vam mal venovať aspon 15 min. ja mam dobru kadernicku natalku oproti slovenskej sporitelni
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ja tam do salonu nabehnem zajtra a uvidim, presne nika ako si pisala, je strasne ukecana a prehovara, ale musim sa zapriet a nedat sa. Zoska ja som tiez pocula o lukacikovi dobre, neviem ale vobec kolko stoji. My budeme mat Vraba, bude vlastne aj nas starejsi, cize pride na odobierku, bude hrat na harmonike, spraví privítanie pred salou, bude hovorit pri polievke, da nam podbradnicky s menami, spravi cele odcepcenie, uz sme sa aj stretli a mal aj nejake dvd na prezentaciu a bol u nas asi 3 hodiny. Uz sme si aj potykali. Je to naozaj super chlap, aspon zatial. Po nasej svadbe ti povieme ako bolo. Ale fotku uvidim aj u jackie, ona ho mala. A co sa tyka ceny, tak si myslim, ze je to super cena nakolko bude aj starejsi. Co sa tyka DJ, tak tiez nechcel ziadnu zalohu. A co sa tyka kvality DJ, tak vies to strasne zalezi aj od hosti, ak proste nemaju naladu, tak ani DJ ich nerozblazni.
Odpovedať
Profilova fotka
suhlasim s majkou ak su neni hostia v nalade moyes mat aj 10 DJ A BUDE TO NA HO.... inak ahoj majka tak co ako pokracujete....... Ja sa uz neviem dockat kedy tu budme pobehovat v svadobnych satach....... este mam stale problemi s tym oznamkom ale hadam to uz dam nejak do kopy.....
Odpovedať
Profilova fotka
zoska a ake saty mas nakoniec?? tiež sa chystas dos alonu Kristinka v ZA
Odpovedať
Profilova fotka
miska: šaty mám z Elegantstitchu zo ZA, kukni si album moj, su hned na prvej foto... nemam vlastné fotky, lebo segra zabudla foťák, ale dala som tam aj tie čo som skúšala, väčšina bola z Kristíny, ale žiadne mi tam nesadli :-( museli by mi ich prešívať aj viac ako o dve velkosti...a to sa mi moc nepozdávalo, dokonca jedny čo sa mi najviac páčili boli naspodku roztrhnuté a požičanie stálo 10 500!! V elegantstitch som našla tie svoje, nejskor som ich ani nechcela skusat ale prehovorili ma a uz su rezervované! :-) inak je tam super ochotná kočka
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek miska a zoska, tak zoska satocky mas nadherne. Juj Miska ja sa uz tiez neviem dockat. Tento tyzden musim zbehnut este do toho salonu a povedat jej, ze ked ich upravia, ze si ich pridem este vyskusat. Juj ked ja robim chybu, ze ja sa ich to skor pytam a nie im to oznamujem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Maji, som rada že sa ti páčia šaty :-) taký štýl som vobec nepozerala, ale ked ma do nich navliekli cítila som sa ako princezná, ani závoj som nechcela, ale ked mi ho dali"len skúsiť" tak som ho hned kúpila :-D proste celá ja, lehko sa dám zmanipulovať, ale bola tam so mnou aj segra a mama a tým sa to tiež strašne páčilo... Inak aj tvoje šatky sú krásne :-) Ja som myslela že sa pojdem na teba kuknut, ale nebudem v MT :-| tak aspon na fotkach sa pokochám a inak v salóniku si pekne povedz čo chceš a ako a hlavne na rovinu, nehovorím že drzo, ale proste priamo toto chcem takto a toto takto, ved to má byť tvoj den D, tak nech ti to upravia podla teba a nie podla toho ako sa to páči dakomu inému :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?