Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahoj leatea co sa deje..to mas este to co si pisala pred vianocami? 😐

• hej..je to kvoli tomu,co sa stalo pred vianocami..a netusim,co mam ocakavat..to je na tom to najhorsie..
    ale nech je to hocico,malo by to pomoct a to je najdolezitejsie.. 🙂 😬

• ahojte kočky...
    Kati čo sa ti stalo, že chodíš po doktoroch v UK? To je asi trošku vážnejšie, nie? Tak nech sa rýchlo vyzdravieš 😉
    a čo sa to tu plánuje za vlčinčiarske stretko? poza naše chrbty? teeeeda.. 😛

Zuzka lyžuje... to musí byť paráda... ja som mala medzi sviatkami "až" 4 dni voľna a zvyšok pracovne... hrôza, už sa na mne začína prejavovať akási vyčerpanosť 😞

baby, my sme včera s manželíkom "odrodili" šteniatka... krásne 3 malé šteniatka... ale 4 neprežili 😞 no bol to celkom aj zážitok... nechcete niekto šteniatko vlčiaka s niečím podobným vlčiakovi? 🤔

• Sponzor fóra
  • ahoj bam..no vies..asi mi slovensky doktori nestacia..tak beham aj tu..
    ako je to vazne,to sa uvidi,co so mnou budu planovat..

• teda asi máš akosi veľa voľného času, nie? 😉
    kedy ideš pre výsledky?

• no dostala som dnes..ale nie je tam napisane,co so mnou bude..takze sa moze stat,ze mi to oznamia neskor.. 🤔
    aspon sa ulievam z prace 😃 😛

• to ako vieš, čo ti je ale nevieš, čo ťa čaká ďalej s liečbou?
    však v UK musia mať lepšie zdravotníctvo ako my tu, nie? 🤔

xixi... ja som si už nahlásila dovču na štvrtok-piatok tak som taká happy...
    chceme ísť s manželíkom niekam na romatic weekend 😉 a venovať sa úplne sami sebe 😃 😵

• zatial neviem..len mi hovorila kolegyna,co ma asi caka..ale naisto to nevie..ale musia s tym cosi robit..
    len dufam,nie pred svadbou.. 🤔

• tak držím palčeky Kati, nech to všetko dopadne na výbornú a na svadbu si ako rybička 😃 neboj, dovtedy sa to upraví...

ozaj, som sa zabudla "pochváliť"... my ideme tiež na letnú svadbičku 02.08.2008 😃

• ejha..tak to si idete zaspominat 😃 super..

• ja sa tak strašne teším... vydáva sa moja úplne naj... kámoška a som šťastná s ňou 😃
    veru, trošku si aj zaspomíname na našu... ale hlavne sa zabavíme... na vlastnej toho moc nestihneš 😉

• ved to,ze tu cudziu si clovek viac uzije 😃
    ja som zvedava,kedy sa ta moja kamoska vyda..chalana uz ma..aspon mala 😃

• na vlastnú svadbu by mali byť aspoň 2 dni 😉 😃 aby človek všetko vychutnal... a užil si ju poriadne...
    ... hm, my pôjdeme ešte na túto svadbu a potom asi dlhšie na žiadnu 🤔

• ahojte, to my si zasa uzijeme tych svadieb tento rok😉 pred tou nasou ideme na 3 😃 .Aspon si to vsetko na tych ostatnych nacvicime a odkukame nedostatky a to co sa nam bude pacit a potom to zuzitkujeme 🙂

• no som zvedava,ako my budeme na tom so svadbami..kedze sme na ziadnej este spolu neboli..kedze ma na poslednu volali bez neho 😞
    a v mojej rodine to nevyzera,ze nejaka svadba bude v blizkej dobe..

• Sponzor fóra
  • afra, dobrý prístup 😉
    neboj Kati, z manželovej strany mali behom roka 3 svadby, takže tiež veselo 😃

• ... a Kati, ďakujem za gratuláciu v albume... už si mi tam len ty chýbala 😉 😃

• kocky ako skoro pred svadbou ste zacali so skuskami siat......ja mam z toho riadne obavy 😐

• nz..som minule obzerala albumy bab zo ziliny,kvoli tej restike,kde budeme mat svadbu..a potom som si spomenula,ze som nevidela asi dva albumy..takze som sa kukla a hned som aj napisala 🙂 lebo to hanba,ze som si nenasla ten cas..ale zas som si pozrela fotky v normalnom albume a tam ich bolo viac 🙂

• afra - pol roka dopredu v mojom prípade 🙂 myslím, že tak akurát to stačilo
    Kati - veď sa ti patrilo aj napísať a nielen kuknúť, nie? 😃 ale fakt vďaka 😵

• afra..my sme kvoli tomu sli na ples..a musime docvicit valcik..kedze ja som svojska este aj v tom 😃
    inac..skusala som uz v auguste..ale naostro v dec..no tom som nevedela,ci bude cas skusat este raz..

• Dievcata, surne potrebujem dobreho fotografa a kameramana (zatial vsetci, co som volala su obsadeni). Prosim napiste niekto kontakt, chcem ale kvalitnu pracu...do 5000 fotograf a 9000 kameraman. Dakujeem

• Hadam to stihnem aj cez medzery v skole 🙂 to by bolo pekne spestrenie casu...konecne by nebola nuda 🙂 Musim to potom aplikovat do praxe..xixixi 🙂

• PEKNY VECER VSETKYM🙂 ...MUSIM SA IST UCIT 😢

• ivi..poslala som ti kontakt na nasho kameramana..mala ho aj murinko..
    a tocia na dve kamery..teraz maju cenu 8,5t..

ahoj afra..aj tebe som cosi posielala 😃 ale uz sa nepamatam.. 😃

• lea, prosim ta, mozes poslat aj mne? teda, ak sa to nekryje s terminom afry, ona sa pytala skor 😉

• teda ivky, jooj, uz pletiem v takuto vecernu hodinu 😕

• jeej, som si vsimla afra ze z CA, afra, ked sa pripojis, napis kde budes mat svadbicku 🙂

• Lea dakujeeem, vyskusam napisat...uz som fakt zufalaa
    luko: v pohode, je nas tu tolko, ze na mene ani nezalezi 🙂 a termin bude asi 20.08.2008

• luko..tu kameru som poslala..kedze neviem,co ste to chceli 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najkrajší svadobný eshop pre Vašu svadbu snov - Unikátny concept dekorácií, darčekov, doplnkov a ešte omnoho viac
    Organizujeme svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy, firemné večierky a iné spoločenské podujatia.
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov