Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • fiha, takze uz celkom slusne... a preco este nie su saty? nevies si vybrat? 😉

• este vyberam len cez net....v piatok idem do ZA, v sobotu mozno do Ostravy a ak nie ani tam tak potom uz len v Brne 😃

• pekny vecer kocky, odchaaadzam 😉

• Sponzor fóra
  • no ved este mas cas, len nech ti nazajednaju najlepsie kusy 😉
    Kati: ahooooooj, poslala som ti fotky v maili 🙂

• ahojkajte....ja som prisla vecer z celovikendovej skoly...som unavena,mam svalovicu......a musim si pozriet nove slovne spojenia v nemcine..... 😃 bolo super,aj ked je to narocne,no mna to velmi bavi.....a vzdy sa tesim...aj ked uz vazne dnes padam z noh..... 😬 😬 😬
    ako zijete?
    Katka nezapinam icq dnes,nevladzem tu sediet.......idem urobit posledny strecing.....a konecne byt s milackom....
    zajtra mam konecne doobeda volno,potom hned skola a praktikum.....do vecera.... 😃
    ale zoznamila som sa s novymi super milymi ludmi,co tiez studuju z roznych kutov nemecka prisli....
    ale bude to velmi tazka skuska....musim sa vsetko naraz naucit,lebo budem robit ako personalna trenerka este pred skuskami a asi uz pred letom......v decembri zaverecne skusky...... 😬
    prajem vam krasny novy tyzden.....hadam sa mi podari ist niekedy v noci na net..... 😬 😉
    papapa

• ahoj Smaily, nezavidim to ucenie v nemcine, ja som nervozna aj zo slovenskeho ucenia 😠 ale z anglictiny mi prislo A pred pol hodinou, takze zimna skuska bola uspesna 😉 ty si vsak sikulka, isto to zvladnes lavou-zadnou...
    inak nepridas fotky zo skusania siat do albumu? alebo som nieco prehliadla? 🤔

• smaily..no oddychuj..a hlavne si uzivaj kazdu volnu chvilku s polovickou.. 😉

ja sa mozno coskoro pustim do anglickej matiky 😃

• http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=56437&vReferer=%2Fphotos%2Fmamonia

moj ujko..a co hovorite na tie fotky..len im chybaju lepsie farby,kedze ich tak povkladali..
    moze byt ten fotograf? 😬 🙂

• lea, v pohode, sikovny ujko 😃

• lea: fajne fotky 😉

• ahoj fifitko ako sa mas ako bolo na lyzovacke? 🙂

• servus Muma,
    na lyzovacke bolo super 😛 😵 len to rychlo ubehlo... pochvalujeme si kvalitu sluzieb, ubytovania aj vsetkeho okolo, naozaj sa to vyplatilo, len cesta bola neskutocne dlha 😠
    a teraz opat kruta realita : robota, skuskove obdobie... neviem, kde mi hlava stoji 😐

• tak to verim kombinacie skuskove a praca je vrazedna 😠 ...lyzovacku len ticho zavidim ..ale aspon vo februari by som mala ist do Irska tak aspon nejake volno 😉

• jej super, a to pracovne ci oddychovo? 😉

• odychovo s kolegynkou sme si zaplatili letenky ..mali celkom fajn ceny a ona tam ma kamaratku takze bude aj ubytko 😃

• Sponzor fóra
  • no to je super 😛 my tak trosku planujeme tento rok Australiu - len kupit letenky 😠 tie budu mastne... ale o ubytko by sme mali postarane, moj manzel tam ma klienta - velmi dobreho, pozval nas na 2 tyzdne k sebe.... som zvedava, ako to vyjde.....

• tak to by ste mali fakt uzasne ..letenky asi budu drahe ale ked mas ubytko..ozaj na svadobne ceste ste boli kde? najaku inspiraciu chcem nachytat 🙂

• no to by bolo, len potebujeme vymenit tento rok okna na byte 😬 😬 uvidime.....
    na svadobnej ceste sme boli v Egypte, v rezorte Taba, hotel Movenpick - bolo super 😛 lenosili sme 7 dni a nic nerobili, jedli do sytosti a uzivali si teplo 😃

• 😃

• ahojte, konecne ta stranka ide, vsak som sa nemola dva dni pripojit....

• uz si mala abstaky ako ja? 🙂

• luko: ani my sme sa nemohli, asi bol problem so serverom 🙂

• no abstaky...ani nie 😬 😬 🤔 len troska nervozitu a tiky a tak 😃 😃 (cize aaaaano) 😃

• ako pokracujes s pripravami? saty ako som citala ides skusat teraz niekedy.. 🙂

• hehe 😃 😃

• jj muma, Zilina, Ostrava, Brno 😃 prve dva piatok/sobota, brno koncom januara, resp. vo februari.

• takze paradne pripravy ja som bola zatail v kristine a v zv, 🙂 a este mozno skocim do cz

• a vybrala si si neico predbezne zatial?
    hrozne sa mi paci kolekcia Peiro na
    http://www.svatebni-saty-naive.cz/
    je od 8-12 tis ck

• tie som eset nevidela ale su fakt krasne ...mas aj s nich nejaky uzsi vyber 🙂 ja som mala s pronovias favoritky namibia ale an sk ich nemaju este sa mi paci nectar a madeira...sorry nemam tu pictures 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JUVI - svadobné dekorácie
    Spišská Nová Ves
    Svadobný e-shop... Predaj dekoračného materiálu, servítky, sviečky, mašličky, podbradníky, knihy hostí, magnetky, poďakovania a mnoho iného
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Všetko, čo potrebujete na Vašu svadbu, nájdete v našom svadobnom e-shope www.svadobneinspiracie.sk! Ponúkame Vám svadobnú výzdobu,dekorácie a doplnky.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov