Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880

Páči sa mi to

• smaily..ale na tu novu metodu by som sla..na klasiku nie..staci,ze pojdem kvoli tomu zlcniku na zakrok..a este sa uvidi,co mi zistia s tym krkom,co ma tak pobolieva.. 😒
    a tamta vyzera byt tak super..priatelska.. 😃

• ja som zvedava ako ma metabolik balanc premeni....... na lipo ani to nove by som nesla......
    budem radsej aj pred tehotenstvom stale posilovat brucho..... 😃

• ja sa lucim s vami idem sa prichystat na odchod......domooooooov 😉

• Sponzor fóra
  • ja mozno pojdem, ked budem mat 40 😃

• no mne posilovanie nepomoze..kedze ja musim aspon 5nasobnu namahu vynalozit a aj tak to moc nebude vidiet.. 😠

• tiez odchaziiiiiim 🙂

• papa..

• tak som s5...mali sme s drahym pozera film, ale kuka futbal 😠 aaaaprave ide ku mne, zeby predsa??? 😃

• a aky film?

• vlasnte KOsti, tretiu seriu 😃 ale zalahol, tak asi ideme spat 😴

• ejha..ja som rozmyslala,ze si kupim dvd takychto serialov..len vsetko v anglictine.. 😃

• no ja som vdacna za tie titulky 😃

• no ahojte ja som domka! 😃 to bola rychlovka......

• ja si uz zvykam na ten iny jazyk..a vela filmov sa mi paci jedine v povodnom zneni..

• super, to je pocit, co? 🙂

• Sponzor fóra
  • smaily..ahoj..apson dnes si bola celkom rychla 😃

• veru,preto,ze som sa rozhodla ze pojdem busom 22,55 a v tom ked som sa obliekla prisiel pavlov otec domov,takze som isla 😃 a nasledovalo mi hned aj metro,lebo bus isiel rychlo....... 😃
    ale musim rychlo napalit nejake veci z pc lebo ho ideme vraciat.... 😉

• a kedy ho idete vratit?
    luko..donesiem nejake?..nech sa naucis jazyk 😛

• lea, neblazni 😃 ja som chodila 3 roky na jazykovku a teraz po 2 rokoch pauzy zvladam akurat how do you do 😃 s nemcinou je to lepsie 😉

• ale rozumiem aj po AJ,len komunikacia viazne 😬

• no tak ti kupim nejaku rozpravku..drahy dostal rozpravkovu knihu 😃

• 😃 😃 😃

• a vraj ju uz zacal citat 😃

• neuverite mi..ako som sa potesila,ked som nasla na ebay pronovias model NICOLE..a za super cenu este..aj s vleckou,ktoru hrozne chcem..a ked som sa pozrela na velkost,ze 18(uk..u nas asi 46!!!)..tak som este popis skontrolovala..a fakt 😠 😠 😠 take velikanske cislo 😠 😠 😠

• aj nicea maju..ale len 14velkost 😠 ale olgu nemaju..tu by som aj brala.. 😃
    no som hrozna..saty uz mam zajednane a stale vymyslam.. 😬 😃

• dobre rano 🙂

• lea: tak kolegyna objavila toto http://www.amarel.sk/, tak uz nie brno, ani blava, ale trencin 😃 mna porazi, kazdy tyzden "cestujeme" inam 😃

• ahojluko podnikas riadne svadobne vypravy... 🙂 ale ja mam co hovorit uz som bola v za,zv,nr 😬

• ahojte..
    luko..tento poznam..lebo mam spoluziacku z trencina.. 🙂 a ktory model sa ti tam paci?

• jej, asi polovicka za noveho Dt. Patricka a este kopec inych..nevies ake ceny?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém

Páči sa mi to

Napíš správu

Napíš, prečo príspevok nepatrí na fórum

Upraviť komentár

Upraviť diskusiu

Naozaj chceš zmazať komentár?

Odporúčaní dodávatelia
    Ak potrebujete pomôcť so svojou svadbou, ste tu správne! Pomôžeme, poradíme, aj nakúpiť môžete - všetko zo sveta svadieb.
    Lilies
    Trnava
    Splnte si svoju svadbu snov, Lilies tím je tu Vás!
    Svadobná a spoločenská obuv,ktorú si navrhnete podľa seba.Už od veľkosti 32-44.Topánky, obuv, všetko aj s úpravou na želanie.SR - ČR