Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • smaily..ale na tu novu metodu by som sla..na klasiku nie..staci,ze pojdem kvoli tomu zlcniku na zakrok..a este sa uvidi,co mi zistia s tym krkom,co ma tak pobolieva.. 😒
    a tamta vyzera byt tak super..priatelska.. 😃

• ja som zvedava ako ma metabolik balanc premeni....... na lipo ani to nove by som nesla......
    budem radsej aj pred tehotenstvom stale posilovat brucho..... 😃

• ja sa lucim s vami idem sa prichystat na odchod......domooooooov 😉

• Sponzor fóra
  • ja mozno pojdem, ked budem mat 40 😃

• no mne posilovanie nepomoze..kedze ja musim aspon 5nasobnu namahu vynalozit a aj tak to moc nebude vidiet.. 😠

• tiez odchaziiiiiim 🙂

• papa..

• tak som s5...mali sme s drahym pozera film, ale kuka futbal 😠 aaaaprave ide ku mne, zeby predsa??? 😃

• a aky film?

• vlasnte KOsti, tretiu seriu 😃 ale zalahol, tak asi ideme spat 😴

• ejha..ja som rozmyslala,ze si kupim dvd takychto serialov..len vsetko v anglictine.. 😃

• no ja som vdacna za tie titulky 😃

• no ahojte ja som domka! 😃 to bola rychlovka......

• ja si uz zvykam na ten iny jazyk..a vela filmov sa mi paci jedine v povodnom zneni..

• super, to je pocit, co? 🙂

• Sponzor fóra
  • smaily..ahoj..apson dnes si bola celkom rychla 😃

• veru,preto,ze som sa rozhodla ze pojdem busom 22,55 a v tom ked som sa obliekla prisiel pavlov otec domov,takze som isla 😃 a nasledovalo mi hned aj metro,lebo bus isiel rychlo....... 😃
    ale musim rychlo napalit nejake veci z pc lebo ho ideme vraciat.... 😉

• a kedy ho idete vratit?
    luko..donesiem nejake?..nech sa naucis jazyk 😛

• lea, neblazni 😃 ja som chodila 3 roky na jazykovku a teraz po 2 rokoch pauzy zvladam akurat how do you do 😃 s nemcinou je to lepsie 😉

• ale rozumiem aj po AJ,len komunikacia viazne 😬

• no tak ti kupim nejaku rozpravku..drahy dostal rozpravkovu knihu 😃

• 😃 😃 😃

• a vraj ju uz zacal citat 😃

• neuverite mi..ako som sa potesila,ked som nasla na ebay pronovias model NICOLE..a za super cenu este..aj s vleckou,ktoru hrozne chcem..a ked som sa pozrela na velkost,ze 18(uk..u nas asi 46!!!)..tak som este popis skontrolovala..a fakt 😠 😠 😠 take velikanske cislo 😠 😠 😠

• aj nicea maju..ale len 14velkost 😠 ale olgu nemaju..tu by som aj brala.. 😃
    no som hrozna..saty uz mam zajednane a stale vymyslam.. 😬 😃

• dobre rano 🙂

• lea: tak kolegyna objavila toto http://www.amarel.sk/, tak uz nie brno, ani blava, ale trencin 😃 mna porazi, kazdy tyzden "cestujeme" inam 😃

• ahojluko podnikas riadne svadobne vypravy... 🙂 ale ja mam co hovorit uz som bola v za,zv,nr 😬

• ahojte..
    luko..tento poznam..lebo mam spoluziacku z trencina.. 🙂 a ktory model sa ti tam paci?

• jej, asi polovicka za noveho Dt. Patricka a este kopec inych..nevies ake ceny?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vy si poviete "ÁNO" my sa postaráme o všetko ostatné...

Chystáte svadbu, ples, či oslavu a chcete ušetriť? Požičajte si u nás všetko čo potrebujete.
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Handmade svadobné dekorácie- svadobné pierka, náramky a doplnky pre družičky, výzdoba kostola, výzdoba auta, srdcia a venčeky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov