Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • bam: a oplati sa NČ byvanie? som si ho dnes chcela kupit 🙂

• bambulka: ja viem, ze by s tym nemali byt problemy, ale ked je fanatik, tak mu to nevysvetlis......ale nastastie nam to zatial prislubil, tak hadam nam to dovoli a nebude robit problemi.

• lea to je blbost,aby knaz nedovolil....ineho knaza.....
    my budeme mat naseho knaza a ten kostol,ktory som chcela.....a velmi sa uz tesim 😃

• Sponzor fóra
  • fifi - ja ho kupujem už vyše roka a myslím, že za tú dvacku sú tam naozaj fajne nápady aj rady... však skús a uvidíš... kolegynka kupuje Pekné bývanie a tam je akosi sci-fi niekedy 😃
    Kati - ja som rada, že sme u nás, na Oravu by som teda nešla za nič na svete, už len kvôli robote, aj keď svokrovci sú úplne v pohode 🙂
    afra neboj, dnes sú v podstate radi, že sú svadby v kostole, nie? 🤔 😉

• lea: asi to tak aj budeme riesit.....nic ine nam neostava. Zatial sa pokusime prerobit si byt a hadam sa o par rockov dopracujeme aj k peknemu pozemku a domceku.a ja tiez nie som stavana na byvanie s rodicmi.

• bam: tiez kupujeme pekne byvanie 😃 tak to teda zajtra risknem za tu dvacku 😃

• fifi 😃 myslím, že neoľutuješ, teraz sú tam kuchne napr. ale už bolo aj o podkroví, kozuboch, maľovaní a pod. vždy o niečom inom... teda posledné Pekné bývanie bolo pre mňa dosť zaujímavé, niektoré kreácie sú riadne uletené 😎

• bambulka: Ale mam pocit, ze niekedy tym svojim pristupom od toho ludi odradzaju. Mal by byt nie len fararom, ale hlavne clovekom a nie clovekom s myslenim spred 60 rokov,ale dnesnym clovekom, ktory aj aspon z casti chape mladych ludi a vie s nimi aj komunikovat.

• ... xixi kuchyne som chcela napísať... už som pass 😉

• a co je to ta skratka bam? som akosi mimo 😃
    no myslim,ze je jedno,ktory knaz ta sobasi,ved peniazky idu do kostola,kde je svadba..aspon tak je to u nas doma..

• afra, našťastie my poznáme "dnešných" kňazov... sú vlastne aj našimi priateľmi, náš sobášiaci nám robil aj náuky a svadobní hostia boli z neho paf... vraj takú sobášnu omšu ešte nezažili 😃

baby, za chvíľku máme jubilejnú 200 stránku 😃 😛

• Kati - nový čas bývanie ... dá sa kúpiť za pohodových 20 korún slovenských každý mesiac 😃

• nas sobasil nas pater, boli sme radi, lebo aj na nauky sme chodili k nemu a bol super 😃

• bam..dik..poviem milemu nech kupi..nech sa inspirujeme raz 😃
    no sa nam to tu zaplna..to je super..len sampanske mi chyba..

• ... 🤔 my sme za sobáš nič neplatili ani sme nedali peniažky... 🤔 sme ale škrobi 😕 😃 my im to splácame vo vatikánskej mene skôr 😃

• Sponzor fóra
  • ved preto sme si vybrali tiez knaza kamarata a super cloveka...... 🙂 a velmi sa na neho tesim a aj priatel 🙂 aj tu je to tak, ze peniazky pojdu do tohoto kostola

• my sme darovali na kostol za sobas 1000 Sk 😃 a potom pohadzali do kosika aj svadobcania 😃

• bam..to je super..u nas v snine je zvykom,ze sa dava cosi na kostol..a dokonca snincania su taki..teda som to zazila..ze normalne kupuju jednu tortu zvlast do kostola 😬

• fiha... u drahého na dedine to tiež vyberajú po omši do košíčkov a aj zo svadby dávajú cca. tisícku... ooops my sme na to vôbec nepomysleli 😐

• aj my budeme cosi davat..kedze knaza budeme mat z dalej..tak to mozno dame cosi na jeho a cosi na ten,kde bude obrad.. 🙂 uvidime ako sa dohodneme..

• Kati, my sme tiez dali do kostola - teda fararovi krabicu kolacov a aj spevackam a organistke... plus flasku 😃 nech im to lepsie spieva 😃 ... baby idem ja off, konecne ma vola moja postielka 😃 bru noc... tesim sa na vas zajtra, papa

• u nas sa vybera pocas podpisov mladomanzelov.....a to musime este zistit, co sa dava na kostol. viem, ze sa dava krabicka s kolacikmi a svadobny chlebik

• fifi: dobru 😉

• no kolače boli aj vínko svadobné, tak aspoň čoskaj sme splatili 🙂

musím ísť prebrať manželíka nech sa ide okúpať... mi o tom polhodinu básni a teraz zaspal... moje zlaté

Zuzi, ten tvoj už dočítal? 😃

• no ja som videla,ze sa aj ofera vybera..to ide na kostol..a to vtedy vedia dat rodicia bud tam alebo do obalky..a ked to nechcu,tak povedia,ze nech odsluzia omsu 😉

• a kedze to bude aj s omsou, tak asi aj do zvonceka sa bude vyberat a aj ta ofera bude

• no neviem,ci sa bude vyberat do zvonceka..na svadbach to nebyva..aspon som to doteraz nevidela..

fifi..pekne sny..

• ja som este na ziadnej svadbe s omsou nebola, tak sa necham prekvapit 🙂

• aha..jasne 🙂
    a vy budete mat s omsou?

• urcite hej....ked uz mame knaza z NR, tak nech si ho uzijeme 🙂 a bude sa to pacit aj maminam. priatel je posledny, ktory sa bude zenit tak si to teta posledny krat poriadne uzije. a moji rodicia sa aspon natrenuju na sestrinu svadbu 🙂
    a vy budete mat s omsou alebo bez?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém