Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • no nemachruj hej 😃 😎 😎

• ahojte 🙂
    Zuzi tiež blahoželám... tak teda, niekto si to hnusné počasie musel odpracovať... my sme ho prespali 🤔 😬

• bam - dik 😉 ale dnes to bolo fakt hrozne,hlavne to ranne vstavanie... esteze bolo pekne a stihlo sa to opravit 🙂

• Sponzor fóra
  • fifi..ty si zacala 😃 😎
    ahoj bam..no my mame celkom dobre pocasie..az na tu kosu a hmlu rano 😠
    idem spravit novu tabulku na to stretko..doteraz som sa k tomu nedostala..musim si kupit hruby zaves,kufor a cajnik 😃

• kedysi som tak ráno vstávala bežne - 4.30/4.45 hod. 😒 ale to je už za mnou
    tešíme sa že je to opravené všetko a nemáte zhony 😃 ale vraj na Orave to bolo úplne "super", sa báli, či ich nezaveje... ako vraveli svokrovci 😛
    Kati, to máš zvláštny zoznam... na čo ti to treba?

• bam..to aby ste videli,ze kto ma o to zaujem 😃 😛 a vedeli,ze si ten termin nevymyslam 😛 😎

• ahojte 🙂
    fifi, gratulujem 😉

• ahoj luko, dik 😃
    esteze Zilina bola pod prudom 😃
    Kati, naco ti je ten zoznam? to by aj mna zaujimalo....
    ja sa tiez tesim, dnes som volala do Quelle a moje zavesy do obyvacky su uz na ceste, taktiez sme kupili farbu na vymalovanie obyvacky, vsetko bude zdokumentovane na modrastrecha.sk 😃

• fifi..treba vas ponatahovat..ale nie..nechce sa mi to..takze budu len fotky 😛 😛
    ahoj luko..ako sa mas?

• no ale naco ten zaves, kufor a cajnik? 😃

• fíha, už by som mala zavítať na modrú strechu aj ja teda... síce z tej našej jednej izbietky tam do albumu asi moc nezmestím 😴 ale keď pofotím každý centimeter, tak možno hej 😛 😃
    ahoj luko...
    vidíš Kati, čítame ťa pozorne 😉

• lea pohoda, len sa hnevam nejde mi gmail 😒

• bam, kludne pod na modru strechu, aj tam mame zilinsky kraj 😃 ja mam aj album 😃 😃

• no veru, idem kuknúť 😉

• luko..no mne ide v pohode..

• Sponzor fóra
  • ano uz aj mne 😃 konecne na 5 krat, ale mozno preto lebo mi vypadavalo aj pripojenie..

• baby, piste trosku pomalsie, ja za vami nestiham...aj mne uz dnes konecne padla a idem domov......konecne znova do postele....furt som nejaka unavena.....zajtra sa ozvem....tak zatial caute a nepiste toho zasa tak moc 😛 😃 😉

• čaf Marcelka, rada ťa tu medzi nami vidím... ako sa máš? čo mimčo? poslúcha maminku? 😉 dúfam, že už ste zdraví...

• marceli..my sa snazime..ale nejde to 😛
    luko..urcite to bude tym spojenim..mne to tiez robi..

• akurat som poslala zalohu kameramanom 😃

• luko..no to uz mam zaplatene..este kapela caka..

• ja som kapele poslala 1000, fotograf zatial nic nechcel, mame sa stretnut vo februari 🙂
    zajtra idem do Nikol 😃

• no my sa s nimi stretneme a tak im dam zalohu..a mily dal minule zalohu na obrucky..
    doteraz sme minuli 20t 😃
    nespytas sa ich,kedy budu objednavat predkolekciu?

• ano mozem sa opytat 🙂
    prave som objdenala cez bratranca nejake aloe blbosti na travenie, pre draheho, tak dalsie 2tis. v keli 😬

• sikovna..ja popijam antilipidny caj 😎 nech znizim tuk v tele.. 😃

• lea...dufam ze nezmiznes uplne....pozor dievca 😃

• aj ja popijam 😃 ale prave som jedla moc zdravu rybku,nechutila mi........a konecne doma..... 😃

• no to mam este hooodne daleko..ale vaha sa posuva nadol..aspon na tejto vahe,ktorej vobec neverim.. 😠
    mam totalne plny zaludok..som zjedla cele balenie susenych marhul..fuuuj..ale mi neni dobre..hadam to rychlo vytravi..

• no ja zas pijem alhcemilkovy caj koli uprave MS cyklu, uz mi vzdy lezie hore krkom, pijem ho dva tyzdne a potom dva tyzdne klud...ale uz sa zase blizia cas pitia 😮

• no pekne..ja mam zaludocny a zlcnikovy caj,ktory pijem kazdy druhy den..vzdy mi zostane vo flaske dlhsie a potom je hrozne horky 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom návlekov na stoličky a rôzne doplnky pre nevesty 🙂
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    Široký výběr svatebních dekorací a doplňků za super ceny. Veškeré nabízené zboží máme skladem a odesíláme jej do 24 hodin pracovního dne.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov