Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
nooo, asi tak, ze zavazok - v tycho dvoch tyzdnoch obehnut blavu, ist na veltrh...a brno by som najradsej absolvovala az koncom februara, ale uvidim akos a dohodnem aj s koelgynou, mozno tento piatok...
Odpovedať
aj ona sa chysta?
Odpovedať
ano, vydava sa v septembri :-)
Odpovedať
tak to je super..a aky ma vkus na saty?
Odpovedať
noo, zeby st. patric a pronovias :-D ano, takze vyhra ;-) ona je stihlunka, takze vyber bude mat poriadny
Odpovedať
takze sa budete pretekat,ktora si vyberie krajsie :-p ved aj ty si stihla.. ;-) takze mas tiez dobry vyber..ked mas svetlu pokozku..
Odpovedať
no, ona bude skor biele a na telo a ja uz teda nemam nic ani proti kruhovej spodnici :-D lebo ja mam zas trocha vacsie brusko, takze nejak moc na telo to nemozem prehanat :-D joj, takze ja uz pomalu idem do hajan, zajtra mam taky dost narocny den, ale v utorok by sme mali ist skusat, takze motivacia :-D dobru nocku ;-)
Odpovedať
no ja uz poctivo zhadzujem..co som rada..este tak zo 5kil a budem spokojna..ale na telo nemozem..nemam zadok na to :-D inac..vyskusaj saty aj so spodnickou,aj bez nej..pripadne oleaje..tie su krasne..a mali by mat aj v kremovej ;-) pekne sny..
Odpovedať
ahojteee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cautteee baby....po strassne dlhej odmlke sa hlasim aj ja....chybala som vam? :-p posledny tyzden som bola na pn-ke...tak hadam bude teraz vsetko v poriadku.....nechce sa mi ani poriaden citat co vsetko ste tu popisali...to by som asi stravilo strasne dlho casu....pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, tak som sa tu trosku rozcitala a chcela by som vas poprosit kedze mate poriadny prehlad, ci neviete kde by sa dali zohnat navleky na stolicky s maslou za nejaku rozumnu cenu, lebo budeme mat asi vyse 80 ludi. Dakujem a prajem pekny zbytok dnicka.
Odpovedať
ahojte pracujuce..aky bol pondelok? marceli..no vitaj..hadam si uz zdrava..prides na stretko?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj Kati, zapíš si aj mňa na stretko. Mne zatiaľ vyhovuje každý deň... ;-)
Odpovedať
ahoj jani..dobre..tak teda aj streda,aj stvrtok po 17.00 ;-) ten cas je asi najvhodnejsi.. aky si mala den?
Odpovedať
Profilova fotka
to je pravda, po 17-tej je to celkom v pohode. Ja som dnes mala dosť ubehaný deň, ráno lekár, potom práca na druhom konci mesta a potom zase návrat do svojej práce... takže som putovala ako mesiačik po oblohe. A čo ty? Už sa ti upravili zdravotné problémy?
Odpovedať
a preco si bola u doktora? no mna caka zakrok..lebo inac sa to neupravi.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
robil mi ešte nejaké vyšetrenia, ktoré nemohol urobiť pri prechádzajúcej prehliadke a nakázal mi zase o dva mesiace prísť. Veď mám pocit, že som tam stále :-| A ten zákrok ti budú robiť tu na Slovensku, či v UK?
Odpovedať
a s cim mas problemy? mna teraz caka rusny pobyt na svk..obehat vsetkych doktorov a podstupit zopar vysetreni..zatial som sa nerozhodla,komu to zverim..uvidim,co na to doktorka tam..a ako dopadne vysetrenie..a kolko by trvalo vybavenie zakroku na svk.. uprimne povade neverim ani jednym.. nepoznas v ziline sukromneho doktora/doktorku?
Odpovedať
Profilova fotka
nejako som to asi premeskala...kedy ma byt vlastne to stretko?
Odpovedať
marcelka.. 20 alebo 21.2 ;-) zrejme po 17.00...doteraz tento cas najviac vyhovoval..
Odpovedať
Profilova fotka
nooo...neviem, lebo vtedy akurat si beriem na tyzden dovolenku a idem k nasim na vychod......takze ja este uvidim...u mna je to tak 50 na 50
Odpovedať
jasne..ja budem na vychode od pondelka vecera do stredy rana..lebo chcem byt co najviac s mojim milym..a caka ma moja doktorka,cela zvedava na vysledky.lebo v pondelok rano utekam ku nej..a potom zas.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ti nezavim...ja neznasam behat po lekaroch...dufam, ze ti vsetko dobre dopadne
Odpovedať
no ja som teraz tak ratala,ked som ti to pisala..a vychadza mi,ze kazdy den z toho tyzdna budem u nejakeho doktora..v piatok idem totiz ku zubarke..a v stredu musim stihnut vsetkych,co mam v snine..len nesmiem zabudnut,ze jest a pit nemozem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute :-D
Odpovedať
ahoj fifi..co porabas?
Odpovedať
Profilova fotka
Kati... dnes ledva dycham. :-( mali sme riadnu kalamitu, v robote som bola od 4:45 do 16:00 :-S fucal silny vietor a snezilo ako blaznive, tak sme mali kopu ludi po tme.... teraz pisem doma zapis z porady z minuleho tyzdna, lebo zajtra je dalsia a este som ju neodovzdala riaditelke.... uf, som rozbita
Odpovedať
no som pocula,ze ste mali divoke pocasie..takze riadna makacka po vikende..nezavidim.. hadam zajtra bude lepsie..
Odpovedať
Profilova fotka
snad ano, idem v normalnom pracovnom case.... ale tesi ma,ze zapocet z ucta som zvladla ;-) takze mam tym padom vsetky skusky hotove :-p
Odpovedať
tak to blahozelam..ja mam tiez vsetky skusky :-p aj s titulom :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?