Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
a kedy sa vracias na Slovensko?
Odpovedať
no my budeme mat s omsou,kedze vela hosti chodi do kostola..a budeme mat dost cezpolnych..takze to by sa im moc nepacilo,ak by bolo bez omse.. na svk pridem o necele tri tyzdne..den po valentinovi letim..
Odpovedať
tak to sa ti uz krati :-) ja chcem tiez s omsou....vydavam sa len raz, tak nech je to vsetko tak ako ma byt a so vsetkym co k tomu patri.
Odpovedať
s omšou je asi lepšie, lebo v nedeľu nie je asi každý schopný ísť po svadbe ešte aj do kostola :-D je dobre tiež, aby o tom prítomní aj vedeli dopredu =-) ak to u nich bežne nebýva... :-) vitajte na 200tej strane :-) 8-) a ja tiež idem do hajan... zajtra musím byť fit, tak papa ;-)
Odpovedať
krati..uz sa aj tesim..aj ked nie na vsetko.. ved to,ze na svadbe takmer nikto nesetri.. 8-) :-D co mate v plane vybavit najblizsie?
Odpovedať
bambulka: dobru ;-)
Odpovedať
najblizsie by som mala v plane saty.......najskor som sa bala toho skusania, ale uz sa zacinam velmi tesit :-) a este oznamenia a musime sa dohodnut na kolacikoch a tortach :-) Uz sa tesia aj u nas doma, tak je to fajn.....uz vymyslaju pre seba saty :-D
Odpovedať
bam..je to praktickejsie..kedze omsa je s platnostou za nedelu ;-) pekne sny prajem..
Odpovedať
pekne sny :-)
Odpovedať
a kedy to ides skusat?
Odpovedať
vo febr. a mar. ...hadam si nieco vyberiem
Odpovedať
no tak to som velmi zvedav..dufam,pridas fotky do albumu..nech sa vsetky pozrieme :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ked budem mat nieco nafotene, tak album bude :-) prajem ti pekny vecer.papa
Odpovedať
pekne sny prajem.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko kocky...nejako ste ma vcera nepocuvli a pisali ste zasa ako o dusu.... ]-( my uz zasa pracujeme a je nam fajn 8-) uvidime dokedy.....a som strasne hladna a aj malicke tak sa ideme napapat......inac...zacalo nam zasa snezit....... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ani ja nestiham citat :-)
Odpovedať
ahojte.... sneziiii? u nas je jasna krasna jasna slnecna obloha....ale vyzera byt mrazivo...... ;-) prajem krasny den....
Odpovedať
Profilova fotka
baby, uz ste rozmyslali, co budete robit na valentina?alebo co kupite a tak?
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka, my ideme teraz v piatok na ples, tak sme si povedali, že to máme ako malý predvalentýnsky darček :-D . No a 4 dni po Valentínovi máme 6-mesačné výročie. Tak to nejako spojíme. Ale ešte netuším, čo vymyslím :-N Tak sem s radami ;-)
Odpovedať
my mame 15.2. 4 rocne vyrocie :-D a akurat som dnes objednala sialku s nasou krasnou fotkou s kilimandzarom... a este musim vymysliet...... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to vám pekne vychádza ;-) U nás so šálkami nepochodím, lebo ich už máme toľko.... My sme takúto šálku dávali robiť kamoške k narodeninám a bola z toho neskutočne nadšená...
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam saliek uz dost, my si kupujeme z kazdej dovolenky takze ich mam az az.....takze dalsie napady? :-D jani, a dufam, ze si ten ples uzijes...aj ti tisko zavidim........
Odpovedať
ahojte :-D Valentin ma tiez mata ja uvazujem bud listky do kina (neboli sme ani nepamatam) alebo verera v Kubanskej restike (drahy je zatazeny na Kubu) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luko to kino nie je zly napad........ :-)
Odpovedať
alebo z tych origos darcekov doma mam nejake stranky tak pokukam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka, aj my si domov nosíme z každej dovolenky šálku. A keďže sme už niečo prešli, tak ich doma máme dosť a určite ešte budú pribúdať.... Luko, s tým kinom je to dobrý nápad. My sme boli naposledy na Štefana v kine a na horor. No to bola sranda :-D
Odpovedať
...no ja si len musiem davat pozor a vybrat nieco spolocne, lebo ked to ma byt darcek pre nas aby nebol len pre mna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
este musime zistit, co v tom tyzdni hraju......
Odpovedať
ano, to je najdolezitejsie :-D
Odpovedať
ahojte..tak ja na valentina bude sama :-D 8-) asi si kupim nejaku flaskua budem popijat a chatovat na nete :-p ale nesmiem to moc prehanat,lebo dalsi den rano letim na svk :-N inac..ahojte pracujuse.. marceli..a uz viete,co to bude? =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?