Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • a kedy sa vracias na Slovensko?

• no my budeme mat s omsou,kedze vela hosti chodi do kostola..a budeme mat dost cezpolnych..takze to by sa im moc nepacilo,ak by bolo bez omse..
    na svk pridem o necele tri tyzdne..den po valentinovi letim..

• tak to sa ti uz krati 🙂 ja chcem tiez s omsou....vydavam sa len raz, tak nech je to vsetko tak ako ma byt a so vsetkym co k tomu patri.

• Sponzor fóra
  • s omšou je asi lepšie, lebo v nedeľu nie je asi každý schopný ísť po svadbe ešte aj do kostola 😃 je dobre tiež, aby o tom prítomní aj vedeli dopredu 🤔 ak to u nich bežne nebýva...

🙂 vitajte na 200tej strane 🙂 😎

a ja tiež idem do hajan... zajtra musím byť fit, tak papa 😉

• krati..uz sa aj tesim..aj ked nie na vsetko..
    ved to,ze na svadbe takmer nikto nesetri.. 😎 😃 co mate v plane vybavit najblizsie?

• bambulka: dobru 😉

• najblizsie by som mala v plane saty.......najskor som sa bala toho skusania, ale uz sa zacinam velmi tesit 🙂 a este oznamenia a musime sa dohodnut na kolacikoch a tortach 🙂 Uz sa tesia aj u nas doma, tak je to fajn.....uz vymyslaju pre seba saty 😃

• bam..je to praktickejsie..kedze omsa je s platnostou za nedelu 😉
    pekne sny prajem..

• pekne sny 🙂

• a kedy to ides skusat?

• vo febr. a mar. ...hadam si nieco vyberiem

• no tak to som velmi zvedav..dufam,pridas fotky do albumu..nech sa vsetky pozrieme 🙂

• ked budem mat nieco nafotene, tak album bude 🙂 prajem ti pekny vecer.papa

• pekne sny prajem.. 😉

• bre ranko kocky...nejako ste ma vcera nepocuvli a pisali ste zasa ako o dusu.... 😠 my uz zasa pracujeme a je nam fajn 😎 uvidime dokedy.....a som strasne hladna a aj malicke tak sa ideme napapat......inac...zacalo nam zasa snezit....... 😃

• Sponzor fóra
  • ahoj ani ja nestiham citat 🙂

• ahojte....
    sneziiii?
    u nas je jasna krasna jasna slnecna obloha....ale vyzera byt mrazivo...... 😉
    prajem krasny den....

• baby, uz ste rozmyslali, co budete robit na valentina?alebo co kupite a tak?

• Marcelka, my ideme teraz v piatok na ples, tak sme si povedali, že to máme ako malý predvalentýnsky darček 😃 . No a 4 dni po Valentínovi máme 6-mesačné výročie. Tak to nejako spojíme. Ale ešte netuším, čo vymyslím 😬
    Tak sem s radami 😉

• my mame 15.2. 4 rocne vyrocie 😃 a akurat som dnes objednala sialku s nasou krasnou fotkou s kilimandzarom...
    a este musim vymysliet...... 😉

• Tak to vám pekne vychádza 😉 U nás so šálkami nepochodím, lebo ich už máme toľko....
    My sme takúto šálku dávali robiť kamoške k narodeninám a bola z toho neskutočne nadšená...

• aj ja mam saliek uz dost, my si kupujeme z kazdej dovolenky takze ich mam az az.....takze dalsie napady? 😃 jani, a dufam, ze si ten ples uzijes...aj ti tisko zavidim........

• ahojte 😃

Valentin ma tiez mata ja uvazujem bud listky do kina (neboli sme ani nepamatam) alebo verera v Kubanskej restike (drahy je zatazeny na Kubu) 😃

• luko to kino nie je zly napad........ 🙂

• alebo z tych origos darcekov doma mam nejake stranky tak pokukam 😃

• Marcelka, aj my si domov nosíme z každej dovolenky šálku. A keďže sme už niečo prešli, tak ich doma máme dosť a určite ešte budú pribúdať....
    Luko, s tým kinom je to dobrý nápad. My sme boli naposledy na Štefana v kine a na horor. No to bola sranda 😃

• ...no ja si len musiem davat pozor a vybrat nieco spolocne, lebo ked to ma byt darcek pre nas aby nebol len pre mna 😃

• este musime zistit, co v tom tyzdni hraju......

• ano, to je najdolezitejsie 😃

• ahojte..tak ja na valentina bude sama 😃 😎 asi si kupim nejaku flaskua budem popijat a chatovat na nete 😛 ale nesmiem to moc prehanat,lebo dalsi den rano letim na svk 😬

inac..ahojte pracujuse..

marceli..a uz viete,co to bude? 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Svadbičkovo ponúka všetko potrebné pre vašu svadbu, množstvo originálnych doplnkov a dekorácií.
    Vyrábame na zákazku mašle na stoličky - režeme so zatavením koncov (nepárajú sa). Tiež predávame stuhy, látky a rôzny dekoračný materiál.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov