Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880

Páči sa mi to

• a kedy sa vracias na Slovensko?

• no my budeme mat s omsou,kedze vela hosti chodi do kostola..a budeme mat dost cezpolnych..takze to by sa im moc nepacilo,ak by bolo bez omse..
    na svk pridem o necele tri tyzdne..den po valentinovi letim..

• tak to sa ti uz krati 🙂 ja chcem tiez s omsou....vydavam sa len raz, tak nech je to vsetko tak ako ma byt a so vsetkym co k tomu patri.

• Sponzor fóra
  • s omšou je asi lepšie, lebo v nedeľu nie je asi každý schopný ísť po svadbe ešte aj do kostola 😃 je dobre tiež, aby o tom prítomní aj vedeli dopredu 🤔 ak to u nich bežne nebýva...

🙂 vitajte na 200tej strane 🙂 😎

a ja tiež idem do hajan... zajtra musím byť fit, tak papa 😉

• krati..uz sa aj tesim..aj ked nie na vsetko..
    ved to,ze na svadbe takmer nikto nesetri.. 😎 😃 co mate v plane vybavit najblizsie?

• bambulka: dobru 😉

• najblizsie by som mala v plane saty.......najskor som sa bala toho skusania, ale uz sa zacinam velmi tesit 🙂 a este oznamenia a musime sa dohodnut na kolacikoch a tortach 🙂 Uz sa tesia aj u nas doma, tak je to fajn.....uz vymyslaju pre seba saty 😃

• bam..je to praktickejsie..kedze omsa je s platnostou za nedelu 😉
    pekne sny prajem..

• pekne sny 🙂

• a kedy to ides skusat?

• vo febr. a mar. ...hadam si nieco vyberiem

• no tak to som velmi zvedav..dufam,pridas fotky do albumu..nech sa vsetky pozrieme 🙂

• ked budem mat nieco nafotene, tak album bude 🙂 prajem ti pekny vecer.papa

• pekne sny prajem.. 😉

• bre ranko kocky...nejako ste ma vcera nepocuvli a pisali ste zasa ako o dusu.... 😠 my uz zasa pracujeme a je nam fajn 😎 uvidime dokedy.....a som strasne hladna a aj malicke tak sa ideme napapat......inac...zacalo nam zasa snezit....... 😃

• Sponzor fóra
  • ahoj ani ja nestiham citat 🙂

• ahojte....
    sneziiii?
    u nas je jasna krasna jasna slnecna obloha....ale vyzera byt mrazivo...... 😉
    prajem krasny den....

• baby, uz ste rozmyslali, co budete robit na valentina?alebo co kupite a tak?

• Marcelka, my ideme teraz v piatok na ples, tak sme si povedali, že to máme ako malý predvalentýnsky darček 😃 . No a 4 dni po Valentínovi máme 6-mesačné výročie. Tak to nejako spojíme. Ale ešte netuším, čo vymyslím 😬
    Tak sem s radami 😉

• my mame 15.2. 4 rocne vyrocie 😃 a akurat som dnes objednala sialku s nasou krasnou fotkou s kilimandzarom...
    a este musim vymysliet...... 😉

• Tak to vám pekne vychádza 😉 U nás so šálkami nepochodím, lebo ich už máme toľko....
    My sme takúto šálku dávali robiť kamoške k narodeninám a bola z toho neskutočne nadšená...

• aj ja mam saliek uz dost, my si kupujeme z kazdej dovolenky takze ich mam az az.....takze dalsie napady? 😃 jani, a dufam, ze si ten ples uzijes...aj ti tisko zavidim........

• ahojte 😃

Valentin ma tiez mata ja uvazujem bud listky do kina (neboli sme ani nepamatam) alebo verera v Kubanskej restike (drahy je zatazeny na Kubu) 😃

• luko to kino nie je zly napad........ 🙂

• alebo z tych origos darcekov doma mam nejake stranky tak pokukam 😃

• Marcelka, aj my si domov nosíme z každej dovolenky šálku. A keďže sme už niečo prešli, tak ich doma máme dosť a určite ešte budú pribúdať....
    Luko, s tým kinom je to dobrý nápad. My sme boli naposledy na Štefana v kine a na horor. No to bola sranda 😃

• ...no ja si len musiem davat pozor a vybrat nieco spolocne, lebo ked to ma byt darcek pre nas aby nebol len pre mna 😃

• este musime zistit, co v tom tyzdni hraju......

• ano, to je najdolezitejsie 😃

• ahojte..tak ja na valentina bude sama 😃 😎 asi si kupim nejaku flaskua budem popijat a chatovat na nete 😛 ale nesmiem to moc prehanat,lebo dalsi den rano letim na svk 😬

inac..ahojte pracujuse..

marceli..a uz viete,co to bude? 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém

Páči sa mi to

Napíš správu

Napíš, prečo príspevok nepatrí na fórum

Upraviť komentár

Upraviť diskusiu

Naozaj chceš zmazať komentár?