Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahojte..ako sa dnes mate?my mame pekne pocasie..aj ked je chladno..

luko..dik..este upravit podla mojich predstav a budem spokojna

• ja zaspaaaaaaaaavam

• mna zas hlava boli..za tym uchom..a nechce prestat.. 😠 😠 😠

• Sponzor fóra
  • Kati: aj mna dnes boli, a cely den... uplne skvely pondelok 😠

• ahoj moja..no mna to stale poriadne nepreslo 😠 musim zas za doktorkov..naposledy mi robila ocne pozadie kvoli tomu..ale nic tam nebolo..

• ja to mam z unavy a zo stresu... zas roboty ako na kostole, navyse ma nastval rozvrh na letny semester 😠 narypali nam kopu piatkov od 12:30 uz prednasky... som zvedava, ako to budem riesit v praci.... 😠

• no moj milacik tento tyzden asi konci letny semester 😃 😬

• konci????? nejak skoro, vsak s este ani nezacal, ci??? 🤔

• no on uz druhy,ci treti tyzden chodi do skoly..uz vacsinu pisomiek ma za sebou..a skusky netusim kedy maju..

• ale letny semester kati??? ja mam zimny uz davno tiez hotovy....

• no oni zacali letny 😬 ani ja som tomu nechcela verit..ale tento rok sa rozhodli,ze sa nebudu babrat s externistami 😮

• fiha, tak s nami sa chcu teda babrat, piatky aj soboty celodenne prednasky 😞 a ucime sa do 17.5.

• no on ma tri tyzdne skoly a potom uz len skusky..nemavaju to cez vikendy..

• tak to mu aj celkom zavidim,aspon bude mat rychlo po tom....
    no nic Kati, som zrela do postele.... zacali sme s prerabkou obyvacky, tak som dnes cela ubehana,najskor v robote, potom doma.... idem pod sprchu a chr-chr. Bru noc aj tebe 😉

• pekne sny prajem teda..si oddychni.. 😉 pa 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojte 😃
    no moj workoholick prisiel vcera o desiatej vecer, takze som sa uz k netu nedostala, lebo to som uz lezala mrtva v posteli....

• ahojte..ako to ide v praci? 😃

• no ja som s detmi zastupujem inernetovz kruzok, tak idem surfovat...rydzo pracovne a obcas svadba 😃

• no ja dnes zas neviem,co skor... roboty ako na kostole, kadeco sa kazi a nefunguje, ako by malo 😠

• vsak ty ro das do poriadku, nie? 😃

• no snazim sa 😬

• Ahoj Zuzi tak zatial to vyzera, ze budeme mat rovnakeho nielen fotografa, ale aj kameramana 😵 Este raz ti dakujem za tip. Nakomiec ked som jeho meno spomenula mame, tak povedala, ze im tocil stuzkovu, tak som si mohla pozriet ako to vyzeralo a nakoniec sme mu zvolali a ma nas termin volny.

• ja budem mat zas kapelku a kameru tusim tiez ako lea, este ze mi dala tip 😃

• Luko, ak budeš mať toho kameramana ako Lea, tak toho istého som mala aj ja 😉 😃

• No aspon ze si pomahame navzajom 😃

• murinko, no z arjanu tych manzelov zlatych 😃

• tak tých môžem naozaj len odporučiť. Sú skvelí, zlatí a neskutočne srdeční ľudia. Spolupráca s nimi bola naozaj skvelá 😉

• Peta: no to je super 😃 uvidis,ze nebudete sklamani 😉 😉 kukla si tie nase fotky?
    Jani: ahooooooj, ako bolo na plese? 😉

• ahojte..tak uz som doma 😎
    luko..tip na kameru som dostala od janky 🙂 a je to super,ze nebude moj ujo..lebo sa tak moze zabavit 🙂 a urcie budem spokojnejsia s dvd 🙂

• nebojte baby, dobre vam to dopadne 😉 len dufajte, ze vsetci aj pridu, aby ste nemali neprijemnu skúsenost ako my 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prenájom veľkého LED alebo kvetinového 3D nápisu LOVE, fotosteny, svetelnej steny
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Večernica
    Pezinok
    Predaj svadobných doplnkov
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov