Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jo... ale uz som skoncila... idem vypratat obyvacku, zajtra tu majstruje tatko :-D
Odpovedať
aha..prerabate?
Odpovedať
Profilova fotka
ano uz sa zacalo s obyvackou, zdokumentujem na modrej streche :-D
Odpovedať
dobre..potom sa teda kuknem,ze co si vymyslela..
Odpovedať
Profilova fotka
noooooo nova farba - ako koberec :-D bodovky nad sedackou ;-) vyrovnanie stropu
Odpovedať
super..som zvedava na vysledok..bodovky sa mi velmi pacia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne, dufam,ze to dopadne tak ako ocakavam... mam ale najlepsieho majstra - mojho tatka :-D
Odpovedať
no hej..niekedy su blizki lepsi ako cudzi ludia..
Odpovedať
Profilova fotka
no u nas tieto prerabky robieva tatko :-D uvidime co vykuzli teraz
Odpovedať
no u nas si to budem zrejme robit sama s manzelom :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zilincanky, neviete mi poradit, kde sa da v ziline zohnat pekne spopdne pradlo, myslim na nieco luxusnejsie, take original na svad. noc. Zatial som presla len Duben a Max a som strasne sklamana. Prosim, poradte.
Odpovedať
no to ma aj mna zaujimalo :-D aj ked ja pod moje satky nemozem dat korzeti, tak budem hladat sexi podprsenku a novicky...ale podvazky mat mozem :-D my sme sa rozhdli ist najskor obrucky pozriet do Senca, poculi sme tam na zlatnika same chvaly :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
korzetik je na zelanie draheho na noc (neviem sice ktoru, ale nech ma po com mu srdce pisti :-)), sexi pradielko pod saticky chcem ja, len ma splnat iste kriteria, kedze saty su korzetove, ale bola som strasne sklamana z vyberu
Odpovedať
luko skvele si vybrala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako sa vola ten zlatnik zo senca?
Odpovedať
dara dakujem, uz som pri vas v ruzovom :-D seagul tak to neviem, nedaleko Tureckeho domu niekde, ked zistim, napisem ti IP, inak vidis, vsak tent korzet mozem daj aj po svadbe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, tak ako sa dnes mame? vsetky pracovne? ;-)
Odpovedať
jj, ale je krasne slniecko vonku takze super :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Marcelka, ja dnes turbo pracovne. :-D
Odpovedať
ahojte baby.. tak sa na chvilku pripajam.. sa neviem normalne dockat vikendu..ale hlavne toho,az pojdem na svk..dnes mam zas problemy s tym krkom..a nahrosie je,ze som si tam cosi nasla..takze o starost viac u doktorky ]-( ]-( ]-( ale vcera som bola pzoerat uz konecne kufor..a v sobotu idem tiez,tak hadam si uz kupim :-N uz by sa patrilo,ked dalsi tyzden letim :-D
Odpovedať
lea...no snad nic vazne.....to nebude, nelakaj nas dievca! :-)
Odpovedať
luko..dufam,ze je to len uzlina..alebo cosi od zubov..uvidime.. akurat nam bezi posledna hodina..konecne..stale nam chyba kolega na fyziku,takze som bude dole alebo hore.. :-N ale aspon rychlejsie zhodim :-D :-p len skoda,ze pocasie nie je take pekne..nastastie je len zamracene a neprsi..
Odpovedať
LUKO: Byvam v Senci, ale o zlatníctvach viem iba na pešej - Lichnerova- Tam sú tri. Pri Tureckom dome neviem o nicom..ale mozno sa mylim.
Odpovedať
ahojte baby..uz som doma..a dnes mi dosla korunka :-D 8-) tak sa celkom vytesujem..len ma hrebienky na koncoch,tak rozmyslam,co s nimi.. a si predstavte,ze postar to prepchal cez postovu schranku..nastastie nie je prilis vysoka,takze sa nic nestalo.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no panecky, mile od neho :-) Mne zas kazdu aj tu najmensiu vacsiu obalku nechaju na poste aj s papierikom,a potom po to musim ist az na dalsi den. uz som sa pytala,ale nejak mi nikto neodpovedal. kam mam v Ziline ist, ak chcem krasne a sexi spodne pradlo?
Odpovedať
ahoj seagul..no nik nebol doma,ako kazdy stvrtok..ale som rada,ze nemusim ist po to..lebo tu v londyne ti to nechaju na poste,ktora je hooodne daleko.. pozerala si na bulvari? pri kniznici maju galanterku,tam maju co si,potom na strane ako je slovakia..predajna so spodnym pradlo..a tiez,ked ides od vub na stvorcak,tak po lavej strane je predajna s hudbou a vedla nej dalsie spodne pradlo..potom mozno este stale funguje predajna v tej istej ulicke na pravej strane.. ked ma este cosi napadne,napisem.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, na bulvari som nebola,ale v tej jednej od VUB som bola, dost slabe. Hladam podprsenku pod korzetove svad. saty, co vyzaduje iste charakteristiky a sexi biely korzetik na vecer ;-) , ale nejak nic. ako ti zavidim, ze si v UK a mozes si nakupit vsetky tie krasne veci
Odpovedať
a pozerala si tu v bazari?baby ponukaju nove korzetiky ;-) pripadne napis januliatko28 a jerryjanka..tie mali v ponuke na predaj..lebo s korzetom to asi bude problem.. ja som na bulvari kupila korzetovu podprsenku..povodne pod saty na promocie..a vobec som ju nevyuzila,takze ju mam v skrini..je klasika biela..ziadna cipka :-N a dala som za nu tisicku.. inac..no uvidime,ci tu cosi kupim..niekedy je problem zohnat dobru velkost a ked uz sa mi aj paci,tak sa mi nepaci,ako to vyzera.. :-o
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, skusim
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?